Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 01.08.2014 13:26

k3vin napisał(a):Witam, w tym roku po raz pierwszy zdecydowałem się ze znajomymi na wyjazd w ciemno, 4 dorosłe osoby. (9-15.08) planujemy wyjechać w nocy z piątku na sobote żeby w sobote szukać kwater na miejscu. Cel dalmacja, Wymagania: apartament 4os z widokiem na morze, klimatyzacja, aneks kuchenny. obojętnie gdzie, ale raczej interesują nas małe miejscowości z dala od tłumów. Czy w cenie do 90 euro za apartament będzie można coś znaleźć?


Najgorszy dzień na negocjacje i znalezienie czegoś - sobota............ albo jesteś w piątek rano i coś znajdziesz jak ktoś ma wolne, a w sobotę to Ci w piątek już wszystko albo prawie wszystko zajęli. oczywiście możesz mieć szczęście i coś się trafi, ale zastanów się czemu ktoś tego nie wziął widocznie był jakiś mankament. Po za tym 90 euro może być mało. Życzę szczęścia i udanego urlopu.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 01.08.2014 13:29

k3vin napisał(a):w soboty są zmiany turnusów więc jeśli będziemy tam ok 13 po południu to myśle że to będzie najbardziej odpowiedni moment żeby znaleźć coś wolnego, no chyba że się mylę to proszę mnie poprawić :)



W piątki są zmiany turnusów ;-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.08.2014 13:36

Lepiej na 9-tą rano...Myślę ,że coś znajdziecie...
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 01.08.2014 13:41

90e - z pocałowaniem ręki znajdziesz.
k3vin
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) k3vin » 01.08.2014 14:17

czyli jednak się pomyliłem, w piątek nie mam szans jechać bo każdy pracuje, musi być sobota, kurcze, to mi komplikuje troche sprawy :?
evika2
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) evika2 » 01.08.2014 14:20

Witam. Podczytuje Was już jakiś miesiąc i z coraz większą obawą myślę o wyjeździe w ciemno, tym bardziej że to nasze pierwsze zetknięcie z Chorwacją. Cel to Baska Voda bądź okolice. Przyjazd 23.08 sobota rano-południe. Jedziemy w 4 osoby i myślę że jakichś wygórowanych wymagań nie mamy. Fajnie by było gdyby była kuchnia i dwie sypialnie. szukać noclegu czy ryzykować...? co o tym myślicie??
Maud
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maud » 01.08.2014 14:26

Witam mam pytanko, czy w srodku tygodnie jest gorzej z kwaterami???Planujemy wyjazd albo w poniedzialek poznym popoludniem albo we wtorek i tak czytam i wiekszosc osob wyjezdza na weekendzie i stad moje obawy.Jedziemy w ciemno 2 rodziny.Myslicie ze w tygodniu mozemy miec wiekszy problem z noclegami???
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 01.08.2014 14:41

evika2 napisał(a):Witam. Podczytuje Was już jakiś miesiąc i z coraz większą obawą myślę o wyjeździe w ciemno, tym bardziej że to nasze pierwsze zetknięcie z Chorwacją. Cel to Baska Voda bądź okolice. Przyjazd 23.08 sobota rano-południe. Jedziemy w 4 osoby i myślę że jakichś wygórowanych wymagań nie mamy. Fajnie by było gdyby była kuchnia i dwie sypialnie. szukać noclegu czy ryzykować...? co o tym myślicie??



Powiem tak jeśli nie jedziesz z małymi dziećmi to jest mniej stresu. W sumie to bym poszukał w necie z 3 dni przed wyjazdem i pisał hurtem zapytania, jeśli coś fajnego trafisz możesz tez negocjować przez neta to możesz brać , jeśli nic Cie nią zachwyci to faktycznie gro Chorwatów nie ogląda się w necie. My jak zajechaliśmy do Gradac mieliśmy w ciągu 30 min 3 propozycje ,a i tak wybraliśmy te która wcześniej w necie oglądamy. Bo na jednej albo nie było klimy albo nie było neta albo wyposażenie takie jakieś zniszczone i śmierdziało. Jedziesz ostatni tydzień sierpnia to myślę ze tez już jest luźniej i łatwiej coś znaleźć, po za tym jak nie ta Miejscowość ta sa inne podobne Tucepi Brela Gradac
k3vin
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) k3vin » 01.08.2014 14:45

możecie podesłać jakieś serwisy gdzie można znaleźć bezpośredni kontakt do gospodarzy?
Stefaa
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefaa » 01.08.2014 14:52

a co myślicie o czwartku na znalezienie noclegu ? Był ktos już tak ?
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 01.08.2014 15:09

k3vin napisał(a):możecie podesłać jakieś serwisy gdzie można znaleźć bezpośredni kontakt do gospodarzy?


W tym wątku :idea: https://www.cro.pl/noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 01.08.2014 15:26

k3vin napisał(a):możecie podesłać jakieś serwisy gdzie można znaleźć bezpośredni kontakt do gospodarzy?


Prosze

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

i inne
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 01.08.2014 20:05

Stefaa napisał(a):a co myślicie o czwartku na znalezienie noclegu ? Był ktos już tak ?


tak byłem ja, i myślę że wielu dociera w tygodniu,
nocleg bez problemu, płd Dalmacja, myślę że gospodarze nawet się cieszyli, że to będą 2 dni więcej zapłacone
janp
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janp » 01.08.2014 23:22

wg mnie w tym roku z wyjazdem w ciemno nie ma najmniejszego problemu. Oczywiście fajne apartamenty , blisko morza u sympatycznych gospodarzy sa rezerwowane znacznie wczesniej. Ale po co jechac w ciemno , poswięcajac chwilę czasu tu znajdziesz dużo ofert typu lat minyte, masz mozłiwosc sprawdzenia nie tylko jak wygłada pokój, jak daleko jest do morza ale coś więcej o gospodarzach etc. Wydaje mi sie że jest znacznie lepsze rozwiązanie niz jazda w ciemno. Oczywiście taka ruletka ma tez swoje zalety.
ale a propo gdzine temu dzwoniła do mnie moja przyjaciólka Milenka z Zavalaticy nba Korculi , Ma wolny apartament od 15 sierpnia do 31 sierpnia. nad samym morzem. 2 sypialnie , living z kuchnią i ogromny taras 40 m . Poldecam i chetnie przekaże szczegółowe namiary i odpowiem na wszystykie pytania kontakt na meila
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 02.08.2014 08:20

Jestem juz w Cro i rezerwowalem tuz przed przyjazdem, ale podziele sie swoja opinia - na pewno "lepiej" i bezpieczniej jest miec cos zaklepane, bo jazda w nocy to meczarnia. Chyba, ze ktos lubi. Ja zrobilem ok. 1250 km od 3-ej do 17-ej, z godzinnym obiadem w Slowenii (super widoki i dobre jedzenie) w dobrej kondycji. Jazda plynna, bez korkow przez Czechy-Austria-Slowenia i wjazd do Cro w Rupie.
Ale do rzeczy - bez problemu znalezlismy na miejcu (Novi Vinodolski) apartmani za 52Euro, zeby przedluzyc pobyt o 2 dni. Placilismy przed wyjazdem 62E, tylko dlatego i okazalo sie, ze 10E to koszt posrednika. Ale "frycowe" trzeba kiedys zaplacic.

pozdro!
8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 229
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone