Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawers
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawers » 28.07.2014 09:37

Witam cro-maniaków,
Mam na imię Paweł jestem nowy na forum, będę drugi raz jechał do cro (rok temu cro.pl było dla mnie cenną kopalnią wiedzy o Chorwacji).
Tym razem jadę w ciemno (2 rodzinki 2+2), może ktoś wie jaka jest obecnie sytuacja z noclegami w Baska Voda lub okolicach.
Z doświadczenia zeszłorocznej podróży wiem że noclegi są do znalezienia na miejscu (chodząc po mieście widziałem tabliczki "wolne pokoje", apartamenty).

Nie jestem wybredny, nie muszę mieszkać nad samym morzem w pierwszej linii :)
Będę wdzięczny za informację mniej lub bardziej szczegółowe


Pozdrawiam
Paweł
bronti
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 07.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bronti » 28.07.2014 10:13

Witam.Bardzo bym prosił o jakieś namiary na apartamenty w Tucepi lub Podgorze.Boje sie jechać troche w ciemno ze wzgledu na dziecko.interesuje mnie apartament 4+1(dziecko 3 lata).od 1,2 lub 3 sierpnia na 10 lub wiecej dni. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kazow
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazow » 28.07.2014 11:04

Do osob wlasnie bawiacyhc w Makarskiej, BV, Tucpei, Podgora - jak w tym tygodniu wyglada sytuacja? duzo tabliczek z wolynmi apartmani?
kozik43
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozik43 » 28.07.2014 16:30

15.08 wybieramy się w dwie pary do Breli , bardzo proszę o jakieś namiary na apartamenty tak do 80EU ,


adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
adriansiepka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.06.2014
Wyjazd w ciemno, Istria Pula i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) adriansiepka » 28.07.2014 19:08

Witam wszystkich, chciałem zasięgnąć opinii.
Wybieram się z dziewczyną do na wakacje w rejon Puli lub okolic.
Chcemy wyjechać w ciemno 2 lub 3 sierpnia i szukać czegoś na miejscu. Pytanie do was, czy to dobry pomysł czy lepiej coś zarezerwować ? Dostałem ofertę od pośrednika za 70 euro doba na 7 dni za takie mocno średnie warunki :? Moim zdaniem jest to cena mocno przesadzona. Problematyczne może być to że jedzie z nami mały pies kundelek.
Proszę o poradę.
ignas128
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ignas128 » 28.07.2014 19:48

Znajomi w Baśka Voda od 27.07 w 4 osoby (dwie pary) pojechali w ciemno.
Z relacji wiem, że nawet nie wychodzili z samochodu i ktoś ich zaczepił z tabliczką (przejechali Baśkę tam i z powrotem i znaleźli bez problemu)- w cenie 70e za apartament 2+2 ( po drobnych negocjacjach).
Kolega mówił, że wzięli pierwszy lepszy - nie szukali nic innego.
W cenie klima.
Ostatnio edytowano 28.07.2014 19:53 przez ignas128, łącznie edytowano 1 raz
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.07.2014 19:52

Dwie rodziny z oddzielnymi budżetami to spoko. Gdyby to była jedna rodzina to drogo.
Ryszard_K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 615
Dołączył(a): 27.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszard_K » 28.07.2014 21:37

W Podgorze (13.07 - 26.07) dużo wolnych kwater
kozik43
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozik43 » 28.07.2014 22:11

dzieki , czyli w ciemno mozna jechac .. :)
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 29.07.2014 08:51

Czy ktoś orientuje się jak w chwili obecnej jest z wolnymi kwaterami na Pagu?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.07.2014 21:23

giba0909 napisał(a):Ktoś był w ubiegłym roku na Pagu 2w sierpniu w ciemno? Nie będzie porażki kwaterami? uda się coś znaleźć na szybko? Jestem niespokojny bo jedziemy 3.08, z maluchem 17 m-cy.

Nie piszesz, w której miejscowości chcesz znaleźć apartman. Tutaj ktoś szukał w ciemno w Mandre w podobnym terminie w ubiegłym roku, może Ci pomoże:
pag-s-not-dead-czyli-chorwacja-tak-poprosze-t43523.html#p1260117
zestresowana
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zestresowana » 29.07.2014 23:03

Cześć, jak widać jestem zupełnie i absolutnie nowa.

Przeczytałam parę stron tego tematu i czuję się mocno zaniepokojona przewijającymi się wizjami powrotu do kraju bez wakacji.

W Chorwacji byliśmy w zeszłym roku w okolicach Baska Voda i było super, ale podróż w korku przez cały kraj to koszmar był (przyjazd i wyjazd to sobota). Mieliśmy zarezerwowany apartament na 8 osób.

Obecnie nasze grono się pomniejszyło w tej wyprawie, dlatego prawie jesteśmy zdecydowani jechać:
a) gdzieś bliżej północy
b) w ciemno bo jest nas 2+2 i każde z nas jest maksymalnie zajęte w pracy do samego urlopu (żadne z nas nie ma czasu wertować popołudniami apartamentów, jak się pracuje po 12-13h)
c) planujemy wyjazd 12.08 (wtorek) w nocy.

Czy ta opcja to jest bardzo głupi i ryzykowny pomysł?
Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki, gdzie szukać noclegu w jakiejś ładnej miejscowości. Na atrakcjach jakoś bardzo nie zależy nam. W zeszłym roku byliśmy w malutkiej wiosce (1 sklep) prawie dzikie plaże i było super.

Dziękuję z góry za wszystkie pomocne odpowiedzi.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2014 23:12

zestresowana napisał(a):
Obecnie nasze grono się pomniejszyło w tej wyprawie, dlatego prawie jesteśmy zdecydowani jechać:
a) gdzieś bliżej północy
b) w ciemno bo jest nas 2+2 i każde z nas jest maksymalnie zajęte w pracy do samego urlopu (żadne z nas nie ma czasu wertować popołudniami apartamentów, jak się pracuje po 12-13h)
c) planujemy wyjazd 12.08 (wtorek) w nocy.

Czy ta opcja to jest bardzo głupi i ryzykowny pomysł?



No, ale za ile te noclegi mają być :?: :roll:
Ile możecie wydać i jak długo chcecie być w Chorwacji :?:

To podstawowa sprawa
jacakam
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacakam » 29.07.2014 23:18

Dziś jestem po poszukiwaniu lokum dla znajomych w Pakosane. Przy morzu - zapomnij ale bez widoku na nie są wolne z tym, że szukał dla 7 osób więc trochę to trwało ale znalazł dwa apartamenty 3 osoby 50 euro i 4 osoby 55 euro za dobę na 7 dni. Ale ja chyba wolę w sezonie wcześniej coś znaleźć niż szukać z dusza na ramieniu. Następny wyjazd we wrześniu więc na 100 % nie rezerwuje.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2014 23:26

Taniej nie będzie, 50 i 55 euro,
ale diabeł tkwi w szczegółach.

Najpierw sprawdzić na google.maps, gdzie to jest 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 227
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone