Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 12.04.2014 16:57

ok. 10 lipca. Miejsce pomiędzy Zadarem i Omisiem (tam gdzie nam się spodoba). 2 pierwsze lata w ciemno bez problemów. 2 kolejne lata rezerwacja. Teraz znowu w ciemno ze względu na to, że nie mogę zaplanować dokładnej daty wyjazdu.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 12.04.2014 20:01

Zielony1 napisał(a):Wyjazd w ciemno do Chorwacji jest możliwy, choć trochę ryzykowny. Z opowieści mojego znajomego, który wraz z rodziną wybrał taki rodzaj wakacji, wnioskuję, że trzeba mieć szczęście i wbić się w odpowiedni termin, ponieważ mogą wystąpić problemy z noclegiem oraz rezerwacją pokoi hotelowych.



Proponuję zatem poczytać 180 stron z wypowiedziami na ten temat bardziej doświadczonych Cromaniaków - może wyciągniesz wtedy inne wnioski? :papa:
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 13.04.2014 09:38

Baška Voda od 4 lipca. Znajdę coś w ciemno 2+2?
Będę wjeżdżał od tunelu Sv. Ilija rano, gdzie najlepiej podjechać/szukać kwater?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 13.04.2014 12:09

Dżejan napisał(a):Baška Voda od 4 lipca. Znajdę coś w ciemno 2+2?
Będę wjeżdżał od tunelu Sv. Ilija rano, gdzie najlepiej podjechać/szukać kwater?


czyli najlepiej wjechać w Tri Ceste (czasem widziałem tam naganiaczy przy białych apartamentowcach do sprzedaży, choć spróbowałbym najpierw poszukać samemu) i ewent. dalej główną Milosica, postawić koło szkoły i poszukać; zależy jakie masz wymagania i przecież to jakby dopiero początek wysokiego sezonu
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 13.04.2014 13:27

najbardziej pasowałoby mi coś znaleźć w okolicach ul. Sikavice, boiska, żeby było blisko blisko plaży Polje
wymagania to 3 łóżka (jedno podwójne), klima i jakaś kuchenka
Zalew
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zalew » 16.04.2014 09:51

Witam ! Na początku się przedstawię, Mam na imię Mariusz. Planuję w tym roku wyjechać na Chorwację z rodzinką, czyli dwie osoby plus jedno dziecko 5 lat. Naszym celem jest Trogir. Niestety urlop mamy od 22 do 31 lipca. I nie mamy koncepcji jak jechać. Czy rezerwować coś ? czy po prostu jechać w ciemno ? Jak myślicie czy jest szansa coś znaleźć na miejscu bez większych problemów ? jest to przecież środek sezonu? W 2008r byłem na Makarskiej i problemu nie było ale wtedy inne czasy były i Euro coś koło 3zł:-) A może ktoś ma jakieś namiary na kwatery (gdzie można się dogadać po naszemu bo z językami to u nas bardzo słabo ).
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 16.04.2014 12:07

Spokojnie dogadasz się po polsku. Ja trzy lata temu byłem w Makarskiej właśnie ok 20 lipca i na postoju obok INA zaczepiali nas miejscowi z wolnymi apartamentami. Nas było sporo tj. 11 osób więc ciężko było ale tak dla 3 to myślę, że bez problemu tym bardziej w okolicy Trogiru aczkolwiek Trogir fajny do zwiedzenia, osobiście na dłuższy pobyt wybrałbym Primosten.
Zalew
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zalew » 16.04.2014 12:15

Ciekawią mnie jeszcze ceny ? nie jestem wybredny jeśli chodzi o standard ale chciałbym się zmieścić w 50 euro za dobę za pokój (2 osoby dorosłe i dziecko).
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 16.04.2014 12:27

Zalew napisał(a):Ciekawią mnie jeszcze ceny ? nie jestem wybredny jeśli chodzi o standard ale chciałbym się zmieścić w 50 euro za dobę za pokój (2 osoby dorosłe i dziecko).


cenowo powinniście zmieścisz się spokojnie...
jeśli chodzi o nocleg to w okolicach Trogiru zapewne coś znajdziesz, jak nie w samym to w okolicy zapewne
mada10000
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mada10000 » 16.04.2014 12:57

Zalew napisał(a):Witam ! Na początku się przedstawię, Mam na imię Mariusz. Planuję w tym roku wyjechać na Chorwację z rodzinką, czyli dwie osoby plus jedno dziecko 5 lat. Naszym celem jest Trogir. Niestety urlop mamy od 22 do 31 lipca. I nie mamy koncepcji jak jechać. Czy rezerwować coś ? czy po prostu jechać w ciemno ? Jak myślicie czy jest szansa coś znaleźć na miejscu bez większych problemów ? jest to przecież środek sezonu? W 2008r byłem na Makarskiej i problemu nie było ale wtedy inne czasy były i Euro coś koło 3zł:-) A może ktoś ma jakieś namiary na kwatery (gdzie można się dogadać po naszemu bo z językami to u nas bardzo słabo ).


Ja bym rezerwowała .W zeszłym roku we wrześniu wcale nie tal łatwo było znaleść kwaterę ,musieliśmy się nachodzić. Były wolne ,ale ceny były wysokie .
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 16.04.2014 14:32

te kiero napisał(a):
Zalew napisał(a):Ciekawią mnie jeszcze ceny ? nie jestem wybredny jeśli chodzi o standard ale chciałbym się zmieścić w 50 euro za dobę za pokój (2 osoby dorosłe i dziecko).


cenowo powinniście zmieścisz się spokojnie...
jeśli chodzi o nocleg to w okolicach Trogiru zapewne coś znajdziesz, jak nie w samym to w okolicy zapewne

Rok temu w Orebiciu płaciłem 45 euro za 3 osoby. Super kwatera z nowym sprzętem kuchennym i fajnym tarasem.
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 16.04.2014 18:05

od 22 do 31 lipca
50 euro za dobę za pokój (2 osoby dorosłe i dziecko)


marzenie, nastaw się na minimum 80 euro, no chyba, że 3km od plaży...
Zalew
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zalew » 16.04.2014 19:53

Dżejan napisał(a):
od 22 do 31 lipca
50 euro za dobę za pokój (2 osoby dorosłe i dziecko)


marzenie, nastaw się na minimum 80 euro, no chyba, że 3km od plaży...

Przeglądając oferty firm pośredniczących jest sporo ofert do 50 euro. Myślisz że na miejscu będzie drożej ? Powiem szczerze że boję się rezerwacji przez neta tyle słyszy się o różnego rodzaju ściemach ze aż strach. A tak apropo to 1-2 km do plaży to mogę się przejść :-) Lubię aktywny wypoczynek :-)
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 16.04.2014 20:54

Na miejscu na 100% nie będzie drożej, an 90% będzie taniej niż w necie.

W lipcu w Trogirze znajdziesz bez problemu, i to wcale nie daleko od morza.
Zalew
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zalew » 16.04.2014 22:02

Dzięki za odpowiedzi ! Mam nadzieje że dam jakoś radę :-) jeszcze muszę tylko trasę wybrać najkrótszą i najszybszą no i pewnie nocleg po drodze bo z mojego miasta to 1500 km jest nie chce ryzykować z rodzinką. W 2008r jechałem na Makarską bez noclegu 25 godzin i powiedziałem sobie nigdy więcej takiego dystansu bez snu ( jechałem na granicy zaśnięcia ) (głupota !!!) Także teraz trasę chcę pokonać z normalnym noclegiem. Muszę jeszcze poczytać gdzie najlepiej.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 182
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone