Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
doris_ka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) doris_ka » 30.04.2014 18:21

mervik napisał(a):
doris_ka napisał(a):A ja w tym roku "w ciemno" - pierwszy raz ! A co ! Raz kozie śmierć :mrgreen:

...w czerwcu :lol:


No właśnie w czerwcu jadę :hut:
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 01.05.2014 09:58

W google jest coś takiego jak street view i widać na na nim ukształtowanie terenu 8)[/quote]

Niby jest ale nie do końca się sprawdza ...wiem z doświadczenia, a poza tym nie wszystkie ulice objęte są street view.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 01.05.2014 11:05

Tak naprawdę to zaledwie część apartamentów jest w ofercie internetowej - i to zapewne mniejsza część.

Cała reszta jest do wynajęcia na miejscu bezpośrednio, ewentualnie przez agencję turystyczną lub z polecenia znajomych.

Tak więc trzebaby naprawdę ogromnego pecha (lub wielkich wymagań), żeby czegoś na miejscu nie znaleźć.

I wcale nie musi to być żadna nora po 2-godzinnym szukaniu, bo bardzo często turyści znajdują na miejscu prawdziwe perełki - co już zostało tu opisane w niejednej relacji.

Tak więc proponuję nie panikować, że się nie da albo że jest to trudne i męczące. :D :D

A już w szczególności w miejscowościach typu Makarska.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.05.2014 11:28

A ja myślę, że 90% apartamentów jest w internecie, ale tylko mniejsza część jest do zarezerwowania online, przez kliknięcie 8)

Na stronach internetowych danej miejscowości są zwykle dokładne listy apartmanów i dane agencji 8)

Co do pecha czy szczęścia, to na forum są bardzo liczne relacje pechowców i szczęśliwców. I nie ma podstaw jednym i drugim nie wierzyć. Bo bywa różnie :roll:

Ja jak widzę naganiaczy od noclegów, to omijam ich zawsze szerokim łukiem. Tak samo jak naganiaczy od knajp.
Bo w 90% zachwalają ostatni szajs :wink:
Mayki
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mayki » 02.05.2014 08:28

Zawsze korzystałem z biura podróży ale w tym roku jadę w ciemno w czerwcu. Skoro cromaniacy zapewniają że można to komu jak komu ale im wierzę :)
romeron
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 25.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) romeron » 03.05.2014 19:57

Czy ktoś wie od kiedy robi się luźniej w Dalmacji , czy od 15,08 jest łatwiej o kwaterę?
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 03.05.2014 20:21

romeron napisał(a): czy od 15,08 jest łatwiej o kwaterę?

:lol:
....raczej po 30.08 :wink:
romeron
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 25.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) romeron » 03.05.2014 20:40

mervik napisał(a):
romeron napisał(a): czy od 15,08 jest łatwiej o kwaterę?

:lol:
....raczej po 30.08 :wink:



czyli nie ma znaczenia czy 01,08 czy 16,08 w ciemno ?
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 03.05.2014 21:07

romeron napisał(a):
mervik napisał(a):
romeron napisał(a): czy od 15,08 jest łatwiej o kwaterę?

:lol:
....raczej po 30.08 :wink:



czyli nie ma znaczenia czy 01,08 czy 16,08 w ciemno ?


Przeważnie w sierpniu jest większy ścisk ,może więcej niemców :wink:
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 03.05.2014 22:22

romeron napisał(a):
czyli nie ma znaczenia czy 01,08 czy 16,08 w ciemno ?


Ma znaczenie ja 3 raz jadę na początku Sierpnia i zaręczam, że najtrudniej coś wtedy zabukować, najfajniejsze miejscówki dawno zajęte.... :roll:
romeron
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 25.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) romeron » 03.05.2014 22:39

Fanka napisał(a):
romeron napisał(a):
czyli nie ma znaczenia czy 01,08 czy 16,08 w ciemno ?


Ma znaczenie ja 3 raz jadę na początku Sierpnia i zaręczam, że najtrudniej coś wtedy zabukować, najfajniejsze miejscówki dawno zajęte.... :roll:



no właśnie tak się zastanawiam czy nie lepiej jechać na ostatnie 10 dni sierpnia niż na pierwsze 10 dni
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.05.2014 23:31

W zasadzie to lepiej jechać na pierwsze 10 dni lipca 8)
scorpio100hr
zbanowany
Posty: 37
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) scorpio100hr » 04.05.2014 08:06

Prvih 10 dana srpnja se bez problema može naći , slažem se :papa:
romeron
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 25.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) romeron » 04.05.2014 21:58

Lednice napisał(a):W zasadzie to lepiej jechać na pierwsze 10 dni lipca 8)


wiem, wiem a jeszcze lepiej na początku września jednak w tym roku mogę tylko w sierpniu
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.05.2014 22:54

Lednice napisał(a):Ja jak widzę naganiaczy od noclegów, to omijam ich zawsze szerokim łukiem

...,a ja w poprzednim roku skorzystałem z takiego naciągacza...i to bardzo korzystnie...Potrzebowaliśmy trzy pokoje...dostaliśmy to co chcieliśmy + dwie kuchnie( jedna przy korytarzu między pokojami,druga przy tarasie) i duży taras tylko naszej dyspozycji,ponieważ taras znajdował się na naszym piętrze...Klima i opłaty w cenie 115 E za trzy pokoje z tarasem...to była pierwsza połowa lipca.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 184
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone