Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wybór miejscowości - dokąd jechać.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Co wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.07.2016 23:16

wiktor1012 napisał(a):Witam, wraz z trójką znajomych (4 osoby) chcemy wybrac się na 10 dni do Chorwacji od 24 sierpnia. Szukamy miejsca w którym będziemy mieli blisko zarówno do nocnego życia jak i plaży. Czy w tym wypadku odpadają duże miasta jak Zadar czy Split? Co mamy wybrać? Chodzi nam o to żeby było gdzie wyjść na imprezę blisko plaży, ciekawy deptak i zarazem niskie ceny pobytu.

konkretne-miejscowosci-dla-imprezowiczow-t41385.html
imprezowe-i-ciekawe-miejscowosci-w-chorwacji-dla-mlodych-t42176.html
gdzie-na-chorwacje-dla-mlodych-t49911.html
itp.
Wyszukiwarka w prawym górnym rogu strony.
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015
Re: Wybór miejscowości - gdzie jechać.

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 23.07.2016 09:46

Mam pytanie w sprawie wypadu z Baska Voda na wycieczkę;)
Chcielibyśmy zobaczyć Split, Trogir i pojechać na wodospady.
Jak to najlepiej logistycznie rozegrać? Jeden dzień Split, inny wodospady i wracając z nich - Trogir?
A może w ostatni dzień jak nas wymeldują o 10 (żeby nie jechać na dzień z dziećmi) wtedy wodospady, a potem na nocleg (żeby po całym dniu kierowca jednak miał okazje odpocząć) a wtedy wcześniej Split z Trogirem w jeden dzien?
Podpowiedzcie, może ktoś organizował taki wypad, dodam ze mamy 2 dzieci 3 i 6 lat wiec nawet jadąc do Splitu czy Trogiru musimy z 2-3 godz na plażowanie przeznaczyć (są tam polecane plaże?)
Grzywa777
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.06.2016
Re: Wybór miejscowości - gdzie jechać.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzywa777 » 23.07.2016 22:45

Cześć.
Miesiąc temu odwołaliśmy nasz wyjazd, ale nagle plany się zmieniły i dzisiaj postanowiliśmy, że jutro wyruszamy... :) To oznacza wyjazd na "spontana" Pytanie brzmi gdzie ???
Trudno stołu w nowym domu nie będzie, ale aktualnie ważniejszy dla nas jest odpoczynek... nie no może przesadziłem - damy radę z tym stołem... krzesła sobie darujemy :)
Niedziela już pon. tz. plan 4:00 wyjazd. Nie wiem gdzie. Propozycje mam takie: KRK ( Baśka ) lub z tego co wyczytałem na forum Srimi i tysiąc innych możliwości...
Jedziemy w 2os. narzeczeństwo ( za nie cały rok wesele ;) ) w ciemno coś na pewno się znajdzie, bo nie wierze, że nie... mieszkamy w miejscowości turystycznej i wiem, że się znajdzie.
Chciałbym poskakać ze skał na jakiejś mało publicznej plaży... oczywiście wyskoczyć na jakąś romantyczną kolacje z ładnym widokiem... i spędzić ten wyjazd na ok. 7 dni w fajnym miejscu :) środki ok 4 tyś. na 2 os.
Byłem kilka lat temu w Novalji. Inna sytuacja - sami faceci, impreza itp. ale jeździliśmy na płatną plaże, która była megaaa.. dokładniej w Starej Novaljii.
Proszę o szybką odpowiedź, aktualnie jestem w kropce, bo nie wiem jaki obrać kierunek...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wybór miejscowości - gdzie jechać.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.07.2016 23:17

Grzywa777 napisał(a):Cześć.

Proszę o szybką odpowiedź, aktualnie jestem w kropce, bo nie wiem jaki obrać kierunek...

Cześć.

Primošten.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Wybór miejscowości - gdzie jechać.

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.07.2016 23:20

Janusz, możesz ten temat poprawić z GDZIE na DOKĄD? 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wybór miejscowości - gdzie jechać.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.07.2016 23:44

FUX napisał(a):Janusz, możesz ten temat poprawić z GDZIE na DOKĄD? 8)

Poprawiłem zgodnie życzeniem.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 25.07.2016 15:45

psycho144
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 26.07.2016
Pomoc z noclegiem 12 dni i wyborem miejsca - 10-22 sierpnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) psycho144 » 26.07.2016 15:35

Witam na forum
Pisze tego posta zeby dowiedziec sie juz konkretnych informacji.
Otoz wybieram sie z dziewczyna na wakacje, padlo prawdopodobnie na chorwacje (o ile uda sie to ogarnac, z Wasza pomoca)

Poszukuje noclegu na 12 dni (od 10 do 22 sierpnia) - OD najtaniej do ~40€ za 2 osoby, ot zwykle mieszkanko/kwatera z basenem
I tutaj pytanie o rejon myslalem nad dalmacja srodkowa, chyba, ze jeszcze bardziej na poludnie? a moze polnoc? Pytam sie gdyz glowne haslo brzmi "im dalej na poludnie tym lepiej", niektorzy polecaja wyspy / polwyspy - jednak wtedy pewnie promem sie nie wypalce za opuszczanie ;) a pozwiedzac bysmy cos chcieli. Dodam, ze swego czasu (czyli 15 lat temu, jak mialem 13 lat) bylem w porecu/istria - wspominam milo, ale teraz duzo ludzi odradza, chociaz sam nie wiem czemu.
Makarska na papierze wyglada ok, jest co robic - jednak nie mam cisnienia na tak oblegane i "drogie" miasto, jednak jak cos bedzie w poblizu, chetnie poczytam

Znajomy mowil, ze bez problemu w owym budzecie sie zmieszcze i radzil, zeby jechac na dziko, jendak wolalbym juz jezeli jest mozliwosc ogarnac takie rzeczy wczesniej, dzieki forum juz rozplanowlem dojazd, winiety itp.
Najgorsza jest czesc gdzie i u kogo - gdyz duzo linkow/informacji/stron jest "martwych", a szukajki te z polecanych sa srednie.

Wiec jakby ktos bylby taki zyczliwy i potrafil ukierunkowac w ktory rejon sie wybrac i gdzie szuakc noclegu, bede wdzieczny !


PS
Jezeli post narusza forum - nieodpowiedni dzial (innego sensownego nie widze) - prosilbmy o informacje przed usunieciem :(
Ostatnio edytowano 26.07.2016 20:35 przez psycho144, łącznie edytowano 1 raz
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009
Re: Pomoc z noclegiem 12 dni i wyborem miejsca - 10-22 sierp

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 26.07.2016 20:01

psycho144 napisał(a):Poszukuje hotelu na 12 dni (od 10 do 22 sierpnia) - OD najtaniej do ~40€ za 2 osoby, ot zwykle mieszkanko/kwatera z basenem

Apartmany z basenem się zdarzają, ale mało i byłoby drogo. Raczej nie w tej cenie.
Jeżeli koniecznie hotel to szukaj chyba raczej przez biura turystyczne.
Przytłaczająca większość jadących co Cro ukierunkowana jest na kąpiel w morzu.
psycho144
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 26.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) psycho144 » 26.07.2016 20:35

troche sprostuje :) - basen nie jest wymogiem, ba - nie potrzebuje go do szczescia ;)
Mialo byc "noclegu" - juz poprawiam i dzieki za uwage !
nawe
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nawe » 26.07.2016 22:19

Wg mnie Makarska nie jest drogim miejscem. W związku z dużym wyborem wszystkiego każdy znajdzie coś w swoim budżecie. Dodatkowo jest Lidl, Konzumy etc. także można tanio żyć. Kwatery też powinieneś w tym zakresie znaleść nawet po 30-35eur. Wiadomo - jaka cena taki standard no i odległość. Byle by klima była.
psycho144
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 26.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) psycho144 » 26.07.2016 22:52

te ceny co podales 30-35€ to jak sobie na miejscu znajde? gdyz w szukajkach srednio 40€ i praktycznie malo kwater jest (przez wyszukiwarki online)
nawe
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nawe » 26.07.2016 23:08

Moja dziewczyna miała mailu za 35Eur, ale nam lokalizacja nie odpowiadała lubtermin, nie pamiętam - więc kolejny raz byłem u swojego wcześniejszego gospodarza z tym, że za 50euro. Szukaliśmy na zakwaterowaniewchorwacji.pl, prawie zawsze tylko tam przeglądam oferty.
psycho144
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 26.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) psycho144 » 26.07.2016 23:23

wybor w polnocnej widze, ze jest znacznie lepszy niz w srodkowej... to teraz czy warto? czy lepiej juz rzeczywiscie w srodkowa sie kierowac?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 26.07.2016 23:33

my wolimy poludniowa i srodkowa
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wybór miejscowości - dokąd jechać. - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone