Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W poszukiwaniu wąskich uliczek, czyli Chorwacja 2007 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 04.06.2009 15:33

Dziękuję za informacje :)
Szkoda :(
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.04.2011 23:50

Idąc za ciosem, uzupełniłam zdjęcia w kolejnej relacji...

Mam dość. Oczy bolą.

Powiedzcie, że Wam się to przyda do czegoś, prooooszę :wink: :D

:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.04.2011 00:45

Witam.

Mnie się przyda... się zastanawiam, gdzie byłem podczas gdy pisałaś tę relację... :?

Pozdrawiam.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 06.04.2011 00:57

No jak nie , jak tak :wink:

Statystyk raczej nie prowadzę Agnieszlo , za to czytałem i czytam :) Twoje relacje . Na podstawie postów łatwo stwierdzic ilu forumowiczów "zaraziłaś" . dla ilu Twoja relacja była inspiracją :D
O tym dobrze wiesz , chyba że nie czytasz własnych relacji :lol:
Tylko nie mów , że wystarczy to ,że je tworzysz . . .



Pozdrawiam
Piotr
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.04.2011 11:58

Interseal napisał(a):Mnie się przyda... się zastanawiam, gdzie byłem podczas gdy pisałaś tę relację... :?

Ja Ciebie nie pamiętam z "tych czasów" :wink: Chyba miałeś w tym czasie jakąś przerwę w forumowej aktywności.

Cieszę się, że się przyda.
Jak się już tak chwalę.... Nie wiem, czy widziałeś tę relację. Też wczoraj uzupełniłam zdjęcia :P
Chyba ponad rok zwlekałam, a wystarczyło L4. W jeden dzień się zmobilizowałam i fotki wróciły :D

piotrf napisał(a):Statystyk raczej nie prowadzę Agnieszlo , za to czytałem i czytam :) Twoje relacje . Na podstawie postów łatwo stwierdzic ilu forumowiczów "zaraziłaś" . dla ilu Twoja relacja była inspiracją :D
O tym dobrze wiesz , chyba że nie czytasz własnych relacji :lol:
Tylko nie mów , że wystarczy to ,że je tworzysz . . .

Czasem do nich wracam, fakt.
Wczoraj z konieczności trochę poczytałam i nawet coś tam zmieniłam, bo zobaczyłam jakiś błąd interpunkcyjny 8O :wink: czy nieprawidłową odmianę (Peljesaca zamiast Peljesca :wink:, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam, jak to się odmienia :wink:).

Aż nie chcę myśleć, ilu błędów nie widziałam... Niby mnie nie wypada ich robić, ale cóż, jestem tylko człowiekiem. 8)

Pozdrawiam serdecznie,
zachrypnięta Maslinka :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.04.2011 08:55

Z ciekawości zobaczyłem wszystkie swoje posty, sprawdziłem daty i rzeczywiście obie Twoje relacje powstały w czasie, kiedy miałem dłuższą przerwę.

Dobrze, że się chwalisz :) jest czym.

P.S. Dziś w nocy wróciłem z Serbii, choć spędziłem tam tylko kilka godzin i to w rejonie północnym koło Suboticy... to wiadomo... ten jezyk... dwualfabetowe tablice... wróciły wspomnienia choćby z przejazdu przez Bośnię... aż chciało się docisnąć gaz i pognać na południe... Koledzy są już w Macedonii ja musiałem wrócić do Wisły :twisted:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2011 18:21

Interseal napisał(a):P.S. Dziś w nocy wróciłem z Serbii, choć spędziłem tam tylko kilka godzin i to w rejonie północnym koło Suboticy... to wiadomo... ten jezyk... dwualfabetowe tablice... wróciły wspomnienia choćby z przejazdu przez Bośnię... aż chciało się docisnąć gaz i pognać na południe... Koledzy są już w Macedonii ja musiałem wrócić do Wisły :twisted:

Z Serbii mówisz, faaajnie... :D
Chociaż to nie urlop, miło jest przynajmniej przejechać przez bałkański kraj. Trzeba było "zastrajkować" i pojechać nad Jadran :)
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 07.04.2011 19:01

Będę tam już pod koniec maja: Prnjavor, Derventa, Beograd i do Sarajeva. Jest coś co trzeba wiedzieć przed? Pieniądze kupić na granicy? Spróbuj spojrzeć okiem nowicjusza.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.04.2011 20:12

MWN napisał(a):Będę tam już pod koniec maja: Prnjavor, Derventa, Beograd i do Sarajeva. Jest coś co trzeba wiedzieć przed? Pieniądze kupić na granicy? Spróbuj spojrzeć okiem nowicjusza.


Jeżeli to pytanie do mnie, to niestety wiele nie pomogę. W Serbii byłem na tyle krótko, że nie wiem za wiele...(nie potrzebowałem ich pieniędzy itp.), ale jednocześnie wystarczyło to na bliższe spotkanie z policją. Powiem tak, dobrze mieć banknoty po 10 euro i kupić sobie spokój niż dyskutować na argumenty, jeździć na komisariat itp.

Na granicy - jak niegdyś u nas. Drobiazgowe przeglądanie paszportu, sprawdzenie numerów, pytanie o cel i czas pobytu. paierosy, alkohol, zielona karta, oględziny samochodu.
Zaglądanie do schowków, pod siedzenia, do torby z papierami itp...

Byłem piąty w kolejce a postój na wyjeździe trwał ponad pół godziny.

Czy tak jest zawsze i wszędzie? Nie wiem.

Pozdrawiam i za OT przepraszam Autorkę.
Interseal.
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 07.04.2011 20:25

THX,
no widzisz w przewodnikach tego nie przeczytasz...
Autorkę proszę o wyrozumiałość.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2011 20:29

Interseal napisał(a):Pozdrawiam i za OT przepraszam Autorkę.
Interseal.


MWN napisał(a):Autorkę proszę o wyrozumiałość.

:D

Autorka na szczęście jest dosyć wyrozumiała :wink: :D

Pozdrawiam :papa:
cerber
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cerber » 07.04.2011 21:20

Maslinko - dziekuję. To była pękna wyprawa. Pozdrawiam!
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2011 21:44

cerber napisał(a):Maslinko - dziekuję. To była pękna wyprawa. Pozdrawiam!

Ja również dziękuję :D

Pozdrawiam :papa:
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 07.04.2011 21:52

Dziękuję za fajna relacje. Własnie powoli planuje kolejne wakacje i chyba częściowo pojadę Twoimi śladami. Przydaje sie informacje. pozdrawiam
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2011 22:44

janusz07 napisał(a):Dziękuję za fajna relacje. Własnie powoli planuje kolejne wakacje i chyba częściowo pojadę Twoimi śladami. Przydaje sie informacje. pozdrawiam

Witaj, Januszu.
Cieszę się, że informacje się przydają :)

:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
W poszukiwaniu wąskich uliczek, czyli Chorwacja 2007 :) - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone