Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2016 21:16

Widocznie trzeba na każdej stronie wątku :wink:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013
Re: Dojazd do CRO i utrudnienia 2016 - konkrety.

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 21.07.2016 21:29

m@rek napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Ten wątek został do dyskusji, konkrety jako ogłoszenie zostały wydzielone (zmieściły się na jednej stronie), nie trzeba się przebijać przez strony z biciem piany. :idea:

hvala, tylko ile razy jeszcze będziesz to musiał napisać :?: :wink:

wystarczy by zbzikować, jeśli ktoś nowy próbuje tu coś znaleźć,a nie widzi wydzielenia. ...
pozdrawiam, zniecierpliwionych też ;-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Dojazd do CRO i utrudnienia 2016 - konkrety.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2016 21:34

CroAna napisał(a):
m@rek napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Ten wątek został do dyskusji, konkrety jako ogłoszenie zostały wydzielone (zmieściły się na jednej stronie), nie trzeba się przebijać przez strony z biciem piany. :idea:

hvala, tylko ile razy jeszcze będziesz to musiał napisać :?: :wink:

wystarczy by zbzikować, jeśli ktoś nowy próbuje tu coś znaleźć,a nie widzi wydzielenia. ...
pozdrawiam, zniecierpliwionych też ;-)

Jak to nie widać :?: :roll:

samochodem-trasy-noclegi-przepisy-uwagi-f4.html

Na samej górze dwa ogłoszenia. :idea:
greg1595
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 02.10.2009
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg1595 » 22.07.2016 08:33

Kto pyta nie błądzi.

Przeglądając forum dopiero głupie pytania się pojawiają, nie będę cytował.

Podałem odpowiedź bo wydała mi się istotna. To że ludzie piszą że jest po staremu to się chwali.

Można przejechać bezkarnie jakiś płatny odcinek, można zapłacić normalnie, albo wysoki mandat.

Znam przypadki, że gość przejechał Austrię na winiecie 10 dniowej niewaznej po 2 tygodniach pobytu w CRO i nie znaczy to, że można.

Tyle tytułem komentarzy do mojego posta cytującego korespondencję z DARS d.d.

chciałem dobrze, ale oczywiście spadła fala krytyki "Wszystko wiedzących Forumowiczów. "

Pytałem w P.W Pana Janusza, odpowiedział, że nie wie. Więc potwierdziłem informację i opublikowałem.

To tyle.

Życzę Wszystkim bezpiecznej podróży, zero mandatów i udanego pobytu w ukochanej Chorwacji :hut: . :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.07.2016 08:41

greg1595 napisał(a):Pytałem w P.W Pana Janusza, odpowiedział, że nie wie. Więc potwierdziłem informację i opublikowałem.

Odpowiedziałem:
Witam.
Ja tym objazdem nigdy nie jechałem.
Wszystko jest opisane i sfilmowane na forum.
greg1595
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 02.10.2009
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg1595 » 22.07.2016 08:47

Potwierdzam, jest :D

cały objazd przestudiowałem z info formumowego, znam go na pamięć, więc jak to mówi P. Żyła "poleci"
jeden szczegół mnie niepokoił, więc uzupełniłem wiedzę.

Pozdrawiam gorąco Panie Januszu
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.07.2016 09:52

greg1595 napisał(a):... Znam przypadki, że gość przejechał Austrię na winiecie 10 dniowej niewaznej po 2 tygodniach pobytu w CRO i nie znaczy to, że można....

Oj tam oj tam ... Ostatnio był tu przypadek objazdu autostrady słoweńskiej, który zakończył się jednak wjazdem na tę autostradę i zakupem winiety na pierwszej napotkanej stacji, dalej załoga już jechała ze spokojem do Cro ... tyle, że jak się potem okazało nieświadomie zakupili winietę węgierską i to na niej pokonali autostradę słoweńską :D
Badger
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.07.2016
Re: Dojazd do CRO i utrudnienia 2016 - konkrety.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Badger » 22.07.2016 09:59

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja powrotu z Chorwacji przez MLP do Polski w związku z budową autostrady?
W tamtą stronę nie byłam na to przygotowana i po wyjechaniu z Ptuja na nowo budowaną trasę wjeżdżałam jakoś na partyzanta. Wolałabym takiej sytuacji uniknąć wracając we wtorek (23.07) do Polski.
Wiadomo gdzie najlepiej zjechać z trasy przed tym jak zamieni się w płatną autostradę?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Dojazd do CRO i utrudnienia 2016 - konkrety.

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.07.2016 10:25

Badger napisał(a):... Wiadomo gdzie najlepiej zjechać z trasy przed tym jak zamieni się w płatną autostradę?

Cofnij się na poprzednią stronę klik
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 22.07.2016 11:20



Fajne się ogląda. I fajna nuta w tle :lol:
agawa171
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.07.2016
Re: Wydzielone z FAQ: Dojazd z zachodniej Polski do Chorwacj

Nieprzeczytany postnapisał(a) agawa171 » 22.07.2016 16:01

rafii napisał(a):
anka581 napisał(a):rafii My pierwszy raz w tym roku do Cro,też rozważamy Boboszów a wyjazd w okolic Poznania. czyli mam rozumieć ,że polecasz tą trasę?
Jak dalej jedziesz ?


Trasa "standardowa" czyli Ołomuniec/Brno/Wiedeń/objazd autostrady w Słowenii
Trasa jak dla mnie jest optymalna. Ja zawsze jadę w tygodniu i cyrkluję, aby Czechy i Austrię robić późnym wieczorem/nocą. Pod koniec Austrii krótka drzemka w aucie.
W tym roku jest trochę remontów opisanych w innych wątkach, ale myślę, że nie będzie źle :D

:papa:


Witam, a czy mogłabym prosić o doprecyzowanie, jak objeżdżasz autostradę w Słowenii? Dzięki
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Wydzielone z FAQ: Dojazd z zachodniej Polski do Chorwacj

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 22.07.2016 16:08

agawa171 napisał(a):
Witam, a czy mogłabym prosić o doprecyzowanie, jak objeżdżasz autostradę w Słowenii? Dzięki

Chyba sejajarobisz :evil:
video-objazd-autostrady-slo-konkrety-t50069.html
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Wydzielone z FAQ: Dojazd z zachodniej Polski do Chorwacj

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 22.07.2016 23:26

agawa171 napisał(a):
rafii napisał(a):
anka581 napisał(a):rafii My pierwszy raz w tym roku do Cro,też rozważamy Boboszów a wyjazd w okolic Poznania. czyli mam rozumieć ,że polecasz tą trasę?
Jak dalej jedziesz ?


Trasa "standardowa" czyli Ołomuniec/Brno/Wiedeń/objazd autostrady w Słowenii
Trasa jak dla mnie jest optymalna. Ja zawsze jadę w tygodniu i cyrkluję, aby Czechy i Austrię robić późnym wieczorem/nocą. Pod koniec Austrii krótka drzemka w aucie.
W tym roku jest trochę remontów opisanych w innych wątkach, ale myślę, że nie będzie źle :D

:papa:


Witam, a czy mogłabym prosić o doprecyzowanie, jak objeżdżasz autostradę w Słowenii? Dzięki



O jaaaapi...le :mrgreen:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Wydzielone z FAQ: Dojazd z zachodniej Polski do Chorwacj

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.07.2016 09:34

agawa171 napisał(a):Witam, a czy mogłabym prosić o doprecyzowanie, jak objeżdżasz autostradę w Słowenii? Dzięki

Ten wątek będzie wieczny....... :lool:
Alias21
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 27.09.2013
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alias21 » 23.07.2016 10:38

A może wprowadzić zasadę że każdy nowy użytkownik nim będzie mógł pisać na forum musi przeczytać ten wątek..? :lol:
Od strony technicznej chyba by sobie władza poradziła z tym problemem... :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja - strona 71
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone