Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

OT REVOLUT - karta wielowalutowa

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kminek
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 02.04.2018
OT REVOLUT - karta wielowalutowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) kminek » 05.07.2018 21:19

Generalnie nie od dzis wiadomo że państwowe spółki jeszcze są mentalnością, organizacją jedną nogą w PRLu.
Ja mam w banku ktorego wlascicielem jest nasz sasiad z zachodniej granicy. Zadnych oplat za konto. Zadnych ukrytch oplat jesli ktos mi przeleje kase w innej walucie itd.
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018
Re: REVOLUT - karta wielowalutowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 05.07.2018 21:27

A masz wyplaty zagraniczne z bankomatow za free? Na moje nie ma wszystko free, muszą Cie na czyms cyknac... Pkt 45 albo czort wiem. Po prostu na moje bank sie zabezpieczyl takimi slowami.
Prosze dajemi ci kantor i tam wymieniaj na naszych warunkach. Jesli chcesz wprowadzic kase z zewnatrz mi cie ukarzemy bo nie jestes lokalajny wobec nas.
A dwa wymyslili to pewnie tez po to ze osoby splacajace kredyty wymienialybw ekantorach zeby spread unikac wiec bank od drugiej strony sie zabezpiecza, prosze wplacaj... Alr mi ci pokazemy ze malo co ci się oplaci a nawet dolozysz przy malej kwocie.
Chciales byc cwany... Nie... To my jestesmy the best
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: REVOLUT - karta wielowalutowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2018 21:31

Przypominam o tytule wątku .....
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018
Re: REVOLUT - karta wielowalutowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 05.07.2018 21:35

Ok moze sie za bardzo sie rozpisalem, ale chcialem zwrócić uwage osobom posiadającym konto revolut i przelewaniu tej kasy do inmego konta jakie sa kwiatki. Niestety ale watku o kontach bankowych w polskich bankach nie widze.
mkbojarczuk
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 02.05.2015
Re: REVOLUT - karta wielowalutowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkbojarczuk » 02.12.2019 23:08

Pojawiła sie konkurencja karta twisto
opisalem ja w nowym watku ale juz sie cenzurze nie spodobało.A przeciez forum ma służyć ludziom .

Za załozenie z linka polecajacego daja 50 zł

gdyby ktoś chciał

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=KRZYSZTOFR14

Polecam wczytanie sie,ma plusy w porównaniu do revoulta,
troche jak polaczenie z karta kredytowa.

dzisiejsze kursy
https://www.twisto.pl/kurs-wymiany/

Polecam zapoznanie
Ostatnio edytowano 07.12.2019 17:20 przez mkbojarczuk, łącznie edytowano 1 raz
Raphael
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 462
Dołączył(a): 15.09.2015
Re: REVOLUT - karta wielowalutowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 03.12.2019 23:11

Aktualnie na Twisto jest premia 100 zł, ale czuję, że szybko pójdzie.
Poprowadzi was gogiel: twisto 100 zł za zawarcie umowy
PS. ja moje już mam :)
redtyper
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.12.2019
Re: REVOLUT - karta wielowalutowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) redtyper » 04.12.2019 22:28

Darmowe 50 zł do zgarnięcia i darmowa karta debetowa z limitem jaki sami sobie ustalimy
Kartą można płacić w każdym sklepie gdzie akceptują kartą MasterCard.
Zarejestruj się z mojego linku aby otrzymać 50 zł za darmo.
twisto.pl/rejestracja/?promo=SPECIAL

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
OT REVOLUT - karta wielowalutowa
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone