Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moje podróże i te małe i te duże

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.09.2013 10:14

Witam. Z miłą chęcią pooglądam znajome kąty :D
bogdan64
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan64 » 16.09.2013 19:58

Nieuchronnie zbliżał sie koniec urlopu i już wiedziałem , ze w tym roku nie uda mi się dotrzeć do Dubrownika.
Ostatnim miastem był mały ale urokliwy Omiś. Oczywiście obowiązkowo wdrapałem się na zamek piratów ,, Mirabella,,
Obrazek
Podobne zdjęcie już na forum widziałem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W drodze powrotnej potworny korek( oczywiscie wypadek ) Niestety nie udało się go ominąć wiec wstapilismy na kolacje do pobliskiej restauracji.
W sumie przejechałem 3000 km bez większych problemów. Oczywiscie zawsze jade inna trasą wiec inne przejście z Węgrami. Na przejściu pusto ,jedynym problemem jest Węgier ,podsuwa koło samochodu ławke i poleca wypakowac zawartość auta ,caly czas powtarza cigarety ,cigarety . Ale jak zaobaczył zapchany bagażnik macha ręka i poleca jechać.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Moje podróże i te małe i te duże - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone