Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szata
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szata » 19.08.2018 16:17

Hej Cro maniacy, jesteśmy w miejscowości Pag, jak dotrzeć do zatoki Furnje ? Podobno super miejsce do snurkowania.

Z góry dziękuje
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 19.08.2018 16:35

Najprościej tak:
cro_search_furnje.png
Już na drugiej stronie znajdziesz opis drogi.
szata
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szata » 22.08.2018 21:40

Hejo Cro maniacy,

Zatoka Furnije cudne jak dla mnie rajska plaża. Sam spacer przez lasek piniowy był świetnym przeżyciem. Czuliśmy się trochę jak w escape room m, minęliśmy szlaban a później zamknięta bramę po czym szukaliśmy stromego zejścia w dół.
Na plaży przywitała nas morska rozgwiazda.

Kolejna plaża Delfinki hmm oblężona przez ludzi i raczej nie było widać życia pod woda.

Czy możecie polecić plaże do której można łatwo dotrzeć z wózkiem z dzieckiem, i która byłaby bezpieczna dla kąpieli małego smyka. Fajnie gdyby był również tak cień.

Dzięki pozdrawiam
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.08.2018 21:43

szata napisał(a):Hejo Cro maniacy,

Czy możecie polecić plaże do której można łatwo dotrzeć z wózkiem z dzieckiem, i która byłaby bezpieczna dla kąpieli małego smyka. Fajnie gdyby był również tak cień.
Dzięki pozdrawiam

Ja Ci mogę polecić lekturę tego wątku.
I również pozdrawiam.
szata
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szata » 22.08.2018 21:51

Hej,

Zapomniałeś załączyć link
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.08.2018 21:54

szata napisał(a):Hej,

Zapomniałeś załączyć link

Czytanie nie boli. :wink:
44 plaże z lokalizacjami na 1 stronie tego wątku. :idea:
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 23.08.2018 19:39

szata napisał(a):
Czy możecie polecić plaże do której można łatwo dotrzeć z wózkiem z dzieckiem, i która byłaby bezpieczna dla kąpieli małego smyka. Fajnie gdyby był również tak cień.

Dzięki pozdrawiam


Witaj nowy kolego. Jak mogę coś podpowiedzieć to ja jak byłem tu pierwszy raz brałem google maps i oglądałem dość dokładnie teren po czym jak mi coś podeszło jechałem rankiem i próbowałem znaleźć dojazd ewentualnie dojśćcie do tego miejsca. Niektóre wycieczki nie były przyjemne ale za to miałem frajdę że mało kto tam dotarł. Oczywiście wiele fajnych miejsc znalazłem za pomocą forum "Cro.pl" i super ludzi którzy zawsze byli pomocni. Mogę odesłać do poczytania postów kolegi "boboo" Bogdana który chyba jest jednym z największych pagowiczów właśnie pod względem zaliczonych plaź.

Pozdrowionka jeszcze z pięknego PAGU. :papa: :papa:
Pauletta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pauletta » 23.08.2018 19:59

Cześć moi mili. :)
Takie szybkie pytanie do osób stacjonujących obecnie na Pag - czy jest opcja znalezienia noclegu w ciemno od nadchodzącej niedzieli? :) Interesuje mnie głównie Metajna i okolice. Wiem że nikt nie ma kryształowej kuli - nie suszcie mi proszę głowy :P Po prostu czasami będąc na miejscu wie się że jest więcej ludzi niż powietrza i nie zapowiada się by coś miało się w tej kwestii zmienić :) To nasz 11ty wyjazd do Cro i pierwszy w ciemno bo totalnie spontaniczny więc się trochę denerwuję i stąd to pytanie. :)

Pozdrawiam cieplutko i serdecznie!
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.08.2018 21:34

Nie stacjonuję co prawda aktualnie na Pagu, ale myślę, że spokojnie możesz jechać.
walp niebawem będzie na miejscu, więc może Ci rozeznać temat. :wink:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 23.08.2018 21:45

anakin napisał(a):walp niebawem będzie na miejscu, więc może Ci rozeznać temat. :wink:

Z tym, że ja wjeżdżam (dopływam) na Pag we wtorek, a Pauletta chyba chce rozpocząć pobyt od niedzieli.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.08.2018 21:49

No to Pauletta rozezna temat Tobie. :lol:

A tak poważnie to od 26 sierpnia nie powinno być problemu ze znalezieniem kwatery w tym rejonie.
Najgorsze są pierwsze trzy tygodnie sierpnia.
Wtedy bym jazdy w ciemno nikomu nie polecał.
Pauletta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pauletta » 23.08.2018 21:51

Tak, tak, ja od niedzieli. :) Boże toż to lada moment :D
Przeglądam bookingi i inne cuda ale nic ciekawego nie ma :(
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 23.08.2018 21:52

Jeśli chodzi o miejscówki to na 100% nie można przewidzieć ale jak na moje oko to jest sporo mniej ludzi niż w tamtym roku. Stwierdzam to przez mniejsze zaludnienie na plażach na których bywaliśmy. Ale to już koniec sezonu i pewnie tak jak pisze "anakin" nie powinno być problemu ze znalezieniem apartmana.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 23.08.2018 21:56

Pauletta napisał(a):Tak, tak, ja od niedzieli. :) Boże toż to lada moment :D
Przeglądam bookingi i inne cuda ale nic ciekawego nie ma :(

Pytaj tu :arrow: http://www.novalja-pag.net/hr/metajna.html
Jest nawet jeden "last" od soboty.
Pauletta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pauletta » 24.08.2018 07:08

walp, serdecznie dziękuję za link. Ogarnę temat. :)
Ale coś czuję że jednak skończy się na 'w ciemno'. Ryzyk fizyk. Pag jest duży 8O :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 345
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone