Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kiedy najlepiej jechać

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dherrek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.04.2008
Kiedy najlepiej jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) dherrek » 16.04.2008 21:53

Witam
Podobno na Chorwację najlepiej jechać swoim samochodem w wrześniu - bo jest mniej ludzi, a dalej jest ciepło. Prawda??
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.04.2008 22:02

prawda :lol:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 16.04.2008 22:08

Można też w czerwcu , kiedy zaczyna się ciepło :D
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 16.04.2008 23:05

dherrek napisał(a):Witam
Podobno na Chorwację najlepiej jechać swoim samochodem w wrześniu - bo jest mniej ludzi, a dalej jest ciepło. Prawda??

We wrześniu i w czerwcu pomimo ciepła, ich ceny są również konkurencyjne. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na urlop w tym terminie. A szkoda, bo osobiście chciałabym kiedyś pojechać właśnie we wrześniu... :lol:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 17.04.2008 00:21

zdecydowanie wrzesien-pieknie:)
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 17.04.2008 11:31

Witam
Bylem w drugiej połowie czerwca. pogoda super temperatura powietrza 32-35 stopni wody natomiast 21-22. Jedyny minus według mnie brak owoców bo jeszcze za wcześnie.
Jędrzej
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 18.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrzej » 04.05.2008 21:40

A ja mam pytanie odnośnie września - słyszałem od znajomych, że już po wakacjach w Cro jest tam strasznie sucho. Chodzi mi o wysuszoną roślinność, mniej wody w strumieniach, wodospadach itp.. Mnie osobiście trochę to zniechęca, dlatego po raz trzeci jade na przełomie maja i czerwca (już nie długo :D ).
Więc pytanie, do tych co bywają tam we wrześniu - czy faktycznie tak jest? Tzn. jak to słyszałem "zbyt sucho"?
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 08.05.2008 15:35

hehe..piszesz jakby Chorwacja we wrześniu przeistaczała sie w jakaś pustynie...
Dla mnie jest pięknie, zielono, mnóstwo owoców...
Byłam już w rożnych miesiącach i wrzesień zdecydowanie wygrywa!
Wiadomo, że w Polsce tez w maju jest wszystko bardziej świeże niż we wrześniu...ale to chyba normalne..
Nie zauważyłam tam "przesuszenia"...dla mnie to co mówią Twoi znajomi to bzdury...
Polecam wyjazd we wrześniu to sam sie przekonasz!
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 08.05.2008 16:27

wtedy kiedy ci pasuje bo pogoda zmienną jest a morze też lubi płatać figle
całe szczęście,że przy niepogodzie można coś zwiedzić
wiadomo,że wakacje to tłumy a czerwiec i wrzesień to niższe ceny i większy wybór kwater
my ze względu na dzieci lipiec/-sierpień
ale mając swobodę wybrałabym wrzesień
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 08.05.2008 22:19

Ja bym wybrał przełom czerwca z lipcem :D Wtedy jest wszystko świeże , zielone , najdłuższe dni , woda w sam raz - nie za ciepła , względnie mały jeszcze ruch turyst. , itd . :D
kikus
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 07.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kikus » 09.05.2008 15:05

ja zdecydowanie polecam druga polowe czerwca - arbuzy juz sa ;)
z tym przesuszeniem to jest troche prawdy, jak zreszta wszedzie - wiadomo ze po wiosnie jest wyzszy poziom wody, a po kilku miesiacach praktycznie bez deszczu, to powietrze jest jakby bardziej... zakurzone
i jest ladniej i bardziej zielono
ale ile ludzi tyle opinii ;)
Marisa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marisa » 10.05.2008 16:52

Ja osobiście nigdy więcej września.Poprzedni urlop spędziłam na przełomie sierpnia i września.Nie znałam Cro z tej strony,pogoda zmienna musieliśmy nawet zakładać kurtki morze owszem ciepłe ale wyjść z niego się nie chciało bo zimno no i pustki wszyscy wyjeżdżają i robi się smutno.No ale to oczywiście rzecz gustu, ja nie lubię jak się nic nie dzieje może jestem dziwna ale lubię ten cały wakacyjny zgiełk.Pozdrawiam i życzę wspaniałych wakacji.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 10.05.2008 18:36

Przełom czerwca i lipca jest ok. ze wskazaniem na czerwiec.
Kiedyś byłem we wrześniu i nie było dobrze.... :?
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 10.05.2008 21:46

Marisa napisał(a):Ja osobiście nigdy więcej września.Poprzedni urlop spędziłam na przełomie sierpnia i września.Nie znałam Cro z tej strony,pogoda zmienna musieliśmy nawet zakładać kurtki morze owszem ciepłe ale wyjść z niego się nie chciało bo zimno no i pustki wszyscy wyjeżdżają i robi się smutno.No ale to oczywiście rzecz gustu, ja nie lubię jak się nic nie dzieje może jestem dziwna ale lubię ten cały wakacyjny zgiełk.Pozdrawiam i życzę wspaniałych wakacji.


A ja też tak jak Ty lubię ten wakacyjny zgiełk-dla mnie wyjazd przed lub po sezonie to taki bez wyrazu i smutny. Wakacyjny tłok nigdy mnie nie denerwuje i nie przeszkadza no przepraszam jest jeden wyjątek stanie w korkach wiele godzin.
Poprostu lubię atmosferę wakacji.
pzdr :D :lol: :papa: :hut:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 10.05.2008 23:14

Atmosfera wakacji jest możliwa także bez tłumów ludzi:)
każdy lubi co innego..;)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kiedy najlepiej jechać
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone