Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeśli na 'waleta' to tylko na Rab-ie :-)

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 08.03.2011 12:54

ettore napisał(a):no tak ale z tego co widze stolac leży właśnie w okolicach loparu:) hmm wyspa wydaje sie duża ale jesli taka nie jest to tylko sie cieszyć. chyba pojade w ciemno i na miejscu widząc realnie wyspe zdecyduje gdzie szukać miejsca na noclegi. poświece jeden dzień na rozpoznanie i decyzje.


No ale czy ktoś mowił, że Stolac nie leży w okolicach Loparu? ;-) Wyspa jest taka mała, że nawet gdyby ktoś powiedział, że Stolac leży blisko Rabu, też nie byłby to jakiś kardynalny błąd ;-)
Ja polecam jazdę 'w ciemno'. No chyba, że chcesz w sezonie, wtedy może być kłopot. Rab wyjątkowo sobie ukochali rodacy... ;-)
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 08.03.2011 13:01

A ja miałem odczucie ze na Rabie jest zdecydowana przewaga Niemców. Polaków jak na lekarstwo ...
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 08.03.2011 13:05

Lider16 napisał(a):A ja miałem odczucie ze na Rabie jest zdecydowana przewaga Niemców. Polaków jak na lekarstwo ...


Niemców też masa, ale Polaków więcej. Nie kichniesz w spokoju, bo zawsze ktoś Ci odpowie 'na zdrowie' w rodzimym języku ;-/
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 08.03.2011 13:20

ettore..
Popatrz na swoje "pisanie" i na pisownię innych.
Widzisz różnicę :?: ...... Postaraj się dorównać ..... Trochę wysiłku a uda Ci się. :lol:
ettore
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 13.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ettore » 09.03.2011 11:38

planuję być tam dwa ostatnie tygodnie sierpnia, na chorwacje to chyba sezon?:)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 02.07.2011 17:53

mahadarbi gdzie byłaś na rabie ? masz jakieś fajne namiary ? plaża FKK może być blisko może się tam wybierzemy :P
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 02.07.2011 18:46

Sahara - plaza FKK wyspa Rab w zatoce Samarić, na pn.wsch od miejscowości Lopar
Ciganka - plaza FKK wyspa Rab w zatoce Ciganka, na pn. od miejscowość Lopar
Byłem na którejś z nich - spokój, ale bez rewelacji ! :lol:
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 02.07.2011 19:01

Bo ja jestem zdania, że jeśli nago to tylko tam! Czemu? Tam po prostu są najlepsze plaże FKK! Tam 'zaczynałam' swoją przygodę z tym stylem życia :lol: Było to lat temu siedem chyba... nie pamiętam.... Odszukam zdjęcia i zweryfikujemy, czy to prawda :lol:


koleżanko mahadarbi witaj w klubie, zerknij na mój watek - "Chorwacki krajobraz, nagie ciała i fotografowanie... " Pozdrawiam :oops:
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 10.07.2011 14:40

czyli Rab sie nadaję czy nie bardzo ? może lepiej na Istrie ?
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 12.07.2011 21:42

Ostpreusse napisał(a):
koleżanko mahadarbi witaj w klubie, zerknij na mój watek - "Chorwacki krajobraz, nagie ciała i fotografowanie... " Pozdrawiam :oops:


Z Cro wzięłam rozwód w tym roku. Zbrzydła mi, znudziła mnie. Dzięki rodakom od dawna miałam ochotę na zmianę otoczenia. Nagie plaże są wszędzie. Grecja przoduje :-)
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 13.07.2011 13:10

no proszę :)
A co możesz polecić w Grecji?
ja osobiście plażowałem swego czasu na małej plazy nat w Hersonissos na krecie (właściwie to tylko w jego sąsiedztwie). Klimat podobny do Chorwackiego, a jakże różny....
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 13.07.2011 13:13

raffiu napisał(a):no proszę :)
A co możesz polecić w Grecji?
ja osobiście plażowałem swego czasu na małej plazy nat w Hersonissos na krecie (właściwie to tylko w jego sąsiedztwie). Klimat podobny do Chorwackiego, a jakże różny....


Prawie, jak wiemy, robi wielką różnicę :-) Polecam w zasadzie każdą plażę na Mykonos. Szczegół polega na tym, że tam nie ma problemu z koedukacyjnymi obszarami: obok tekstylnego leżą bikiniarze i nagusy. I to jest genialne.
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 13.07.2011 13:28

dużo dobrego słyszałem o "super paradise beach" i "paradise beach" - na południowym wybrzeżu Mykonos. Tyle, że zachwalał ja znajomy "kochający inaczej" ;), więc nie wiem czy to akurat jej zaleta :D.
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 13.07.2011 14:05

raffiu napisał(a):dużo dobrego słyszałem o "super paradise beach" i "paradise beach" - na południowym wybrzeżu Mykonos. Tyle, że zachwalał ja znajomy "kochający inaczej" ;), więc nie wiem czy to akurat jej zaleta :D.


Mykonos to wyspa gejów, pretenduje trochę do hiszpańskiej Ibizy, stąd te tłumy wystylizowanych, pięknie wyrzeźbionych ciał jednej płci :-) mnie tam oni nie przeszkadzają, ale rodzin z dziećmi raczej niewiele :-) Paradisy to najbardziej popularne, ale i najbardziej zatłoczone plaże (miksował sam Roger Sanchez nawet). Omijałam z daleka. Ag. Sositis wolałam :-)
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 13.07.2011 19:50

napisala mahadarbi

Z Cro wzięłam rozwód w tym roku. Zbrzydła mi, znudziła mnie. Dzięki rodakom od dawna miałam ochotę na zmianę otoczenia. Nagie plaże są wszędzie. Grecja przoduje icon_smile.gif


ja koleżankę rozumiem, ślubu chyba nie było, ale skoro rozwód to rozwód, ale co z fotografowaniem ? Jest ktoś kto koleżankę fotografuje nago w tej przepięknej greckiej scenerii...jeśli tak to może o tym trochę szerzej w moim innym wątku. Próbuje nakłonić do zwierzeń podobnych do mnie - kreatywnie zboczonych ? :oops: Przepraszam za nachalność i pozdrawiam 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jeśli na 'waleta' to tylko na Rab-ie :-) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone