Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeśli na 'waleta' to tylko na Rab-ie :-)

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 13.07.2011 23:06

ja koleżankę rozumiem, ślubu chyba nie było, ale skoro rozwód to rozwód, ale co z fotografowaniem ? Jest ktoś kto koleżankę fotografuje nago w tej przepięknej greckiej scenerii...jeśli tak to może o tym trochę szerzej w moim innym wątku. Próbuje nakłonić do zwierzeń podobnych do mnie - kreatywnie zboczonych ? :oops: Przepraszam za nachalność i pozdrawiam 8)


Nie mam z tym problemu. Przypadkowo poznany gej z zachwytem się nawet odniósł, co mnie bardzo podbudowało :-)
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 14.07.2011 14:24

napisala mahadarbi :
Nie mam z tym problemu. Przypadkowo poznany gej z zachwytem się nawet odniósł, co mnie bardzo podbudowało icon_smile.gif


jasnej deklaracji tutaj nie odczytałem, chyba zapytam mailem...
Ładna kobieta chyba lubi jak ja fotografują, szczególnie nago ? :oops:
Opinią geja bym się nie sugerował, choć sądząc po awatarze, domyślam się ze jest na co popatrzeć ! :roll:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 14.07.2011 14:29

Ostpreusse napisał(a):
jasnej deklaracji tutaj nie odczytałem, chyba zapytam mailem...
Ładna kobieta chyba lubi jak ja fotografują, szczególnie nago ? :oops:
Opinią geja bym się nie sugerował, choć sądząc po awatarze, domyślam się ze jest na co popatrzeć ! :roll:


W wolnej chwili zajrzę do Twojego wątku, bo widzę, że się nie wymigam ;-)
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 14.07.2011 15:52

mahadarbi napisała :

W wolnej chwili zajrzę do Twojego wątku, bo widzę, że się nie wymigam icon_wink.gif


serdecznie zapraszam, mój watek z braku odważnych kobiet na tym forum wymiera... :cry:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 14.07.2011 15:54


serdecznie zapraszam, mój watek z braku odważnych kobiet na tym forum wymiera... :cry:


Wolą może śledzić wątek z pozycji obserwatora?
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 14.07.2011 16:12

mahadarbi napisała:

Wolą może śledzić wątek z pozycji obserwatora?



Jeżeli jest tak jak mówisz, to moglibyśmy rozważać dlaczego - kompleksy, wstydliwość, brak wiary w siebie... itd. ale może faktycznie podyskutujmy w moim wątku, jeśli się zdecydujesz... niskie ukłony 8)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 14.07.2011 16:14

Ostpreusse napisał(a):mahadarbi napisała:



Jeżeli jest tak jak mówisz, to moglibyśmy rozważać dlaczego - kompleksy, wstydliwość, brak wiary w siebie... itd. ale może faktycznie podyskutujmy w moim wątku, jeśli się zdecydujesz... niskie ukłony 8)


A może to nadal mało popularna wśród rodaków forma plażowania? Jeżdżąc tu i tam na gołe plaże, naprawdę nie spotkałam nas zbyt wielu.
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 14.07.2011 16:32

mahadarbi -

A może to nadal mało popularna wśród rodaków forma plażowania? Jeżdżąc tu i tam na gołe plaże, naprawdę nie spotkałam nas zbyt wielu.


wydawało mi się, ze napisałaś gdzieś wcześniej iż, zerwałaś z Cro bo za dużo rodaków Ci się na plaży w pas kłaniało ! :P
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 14.07.2011 16:39


wydawało mi się, ze napisałaś gdzieś wcześniej iż, zerwałaś z Cro bo za dużo rodaków Ci się na plaży w pas kłaniało ! :P


Oj, nie odwracaj kota ogonem! :-P Zerwałam dokładnie z tego powodu, przecież czasem po mieście chodzić trzeba, zakupy robić, zjeść coś a nie tylko z gołym tyłkiem śmigać po Stolacach ;-)
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 14.07.2011 16:50

oj nabijam tylko sobie posty, ale dalej o zakamuflowanych skłonnościach ekshibicjonistycznych koleżanki mahadarbi nic się nie dowiedziałem... :twisted:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 14.07.2011 16:51

Ostpreusse napisał(a):oj nabijam tylko sobie posty, ale dalej o zakamuflowanych skłonnościach ekshibicjonistycznych koleżanki mahadarbi nic się nie dowiedziałem... :twisted:


Wcale one nie są zakamuflowane, bynajmniej nie na miejscu :-)
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 14.07.2011 16:58

Zaraz koleżankę mahadarbi ugryzę !
Stanowczo wole kobiety fotografować (szczególnie nago :oops: ) niż z nimi dyskutować ! 8O
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 14.07.2011 17:01

Ostpreusse napisał(a):Zaraz koleżankę mahadarbi ugryzę !
Stanowczo wole kobiety fotografować (szczególnie nago :oops: ) niż z nimi dyskutować ! 8O


Miłośnik nagich ciał, znaczy? I się dziwisz, że tak tu pusto? :-P
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 14.07.2011 17:21

mahadarbi

Miłośnik nagich ciał, znaczy? I się dziwisz, że tak tu pusto? icon_razz.gif


interesują mnie tylko kobiety - ze względu na niespotykana piękna formę /kształt ciała ! :oops:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 14.07.2011 22:05

Ostpreusse napisał(a):
interesują mnie tylko kobiety - ze względu na niespotykana piękna formę /kształt ciała ! :oops:


Dobrze więc, idę zajrzeć, kim Ty jesteś ;-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jeśli na 'waleta' to tylko na Rab-ie :-) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone