Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jednodniowe zwiedzanie Hvar skuterem

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bolbot123
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.06.2015
Jednodniowe zwiedzanie Hvar skuterem

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolbot123 » 01.06.2015 16:20

Witam
Mam zaplanowany w lipcu pobyt w Podaca. Chodzi mi po głowie wypad jednodniowy skuterem na wyspę Hvar. W tym celu mam do was kilka pytań.
* Co warto zwiedzić ( ciekawe budowle, itp.)?
* Z racji tego że jestem nurkiem interesują mnie ciekawe miejsca ( plaże, groty wodne, itp.) oczywiście mówię w tym przypadku o pływaniu w ABC (maska, rurka, płetwy) Czy zna ktoś podobne miejsca ??
* Jak sprawa wygląda z dojazdem na wyspę ??
*Gdzie wypożyczyć skuter i co do tego potrzebuję ( lub motocykl ale z tego co słyszałem że jest z tym ciężko)??
Z góry dzięki
Pozdrawiam Patryk ;)
bolbot123
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolbot123 » 01.06.2015 17:27

Mikromir dzięki za odpowiedz i ciekawe materiały. Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.06.2015 17:39

Zanim założysz nowy temat przeglądnij forum.
Popularne pytania zadawaj w wątkach, które już są zamiast zakładać nowy temat.


krotki-przewodnik-po-forum-i-spis-tresci-faq-t18622.html

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jednodniowe zwiedzanie Hvar skuterem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone