Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jednodniowe zwiedzanie Hvar skuterem

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bolbot123
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolbot123 » 01.06.2015 16:20

Witam
Mam zaplanowany w lipcu pobyt w Podaca. Chodzi mi po głowie wypad jednodniowy skuterem na wyspę Hvar. W tym celu mam do was kilka pytań.
* Co warto zwiedzić ( ciekawe budowle, itp.)?
* Z racji tego że jestem nurkiem interesują mnie ciekawe miejsca ( plaże, groty wodne, itp.) oczywiście mówię w tym przypadku o pływaniu w ABC (maska, rurka, płetwy) Czy zna ktoś podobne miejsca ??
* Jak sprawa wygląda z dojazdem na wyspę ??
*Gdzie wypożyczyć skuter i co do tego potrzebuję ( lub motocykl ale z tego co słyszałem że jest z tym ciężko)??
Z góry dzięki
Pozdrawiam Patryk ;)
bolbot123
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolbot123 » 01.06.2015 17:27

Mikromir dzięki za odpowiedz i ciekawe materiały. Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.06.2015 17:39

Zanim założysz nowy temat przeglądnij forum.
Popularne pytania zadawaj w wątkach, które już są zamiast zakładać nowy temat.

krotki-przewodnik-po-forum-i-spis-tresci-faq-t18622.html

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019