Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 25.06.2018 07:35

Właśnie, dobrze, że kompletnie nie interesuje się piłką bo bym się tylko wku#{]]<;>{^{ :x
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 09.07.2018 15:34

Mikromir napisał(a):
wiolek_lp napisał(a): na mapie nie ma nazwy

Mapa z nazwami zatok :wink:


Czy ten link z mapą jest już jakiś nieaktualny ? Wywala mnie na główną stronę WP. :( :roll:
Chciałam sobie druknąć.... :oops:

Czy ewentualnie jakaś dobra dusza podesłałaby na maila na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry pięknie dziękuję ! :!: :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.07.2018 16:51

corrina napisał(a):
Mikromir napisał(a):
wiolek_lp napisał(a): na mapie nie ma nazwy

Mapa z nazwami zatok :wink:


Czy ten link z mapą jest już jakiś nieaktualny ? Wywala mnie na główną stronę WP. :( :roll:
Chciałam sobie druknąć.... :oops:

Czy ewentualnie jakaś dobra dusza podesłałaby na maila na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry pięknie dziękuję ! :!: :papa:

Niestety, wygląda na to, że nie działa. Prowadził do fmixa. Poszukam u siebie tej mapy.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.07.2018 17:05

Jak wrócę do domu mogę podesłać Ci screeny, które zapisałam do wydruku :wink:
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006
Re: Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 09.07.2018 17:11

Mikromir , wiolek_lp - będę w obydwu przypadkach bardzo wdzięczna :)

Wiola, lepiej późno, niż wcale, w końcu w ten weekend znalazłam czas i przeczytałam Twoją relację ;)
Moja lista miejsc do odwiedzenia na Hvarze robi się coraz dłuższa ! :oczko_usmiech: :roll: :hut: :papa:

PS teraz liczę na to, że jeszcze przed moim wyjazdem wpadnie tu tegoroczna opowieść ;)
zip20
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 22.03.2015
Re: Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) zip20 » 29.12.2018 00:31

Dwa lata później a skuter nadal stoi :D
Nasze lokum z tego roku...
Załączniki:
BFD_7536 (Copy).JPG
P1120025.JPG
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 29.12.2018 14:46

Ooo a ja w tym roku nie zwróciłam uwagi czy był, ale pomimo stacjonowania w Jelsie, praktycznie wcale w niej nie spacerowaliśmy...
Trzeba w przyszłym roku nadrobić :mrgreen:
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018
Re: Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 01.01.2019 18:28

Witam wszystkich
w tym roku wybór wakacji padł na Hvar i już mam mętlik co do wyboru miejscówki. Moja rodzinka 2+2 (dzieci 5 i 15 lat). Preferujemy bardziej odludne plaże (dzikie) dlatego głównie pakujemy się w autko a wieczorami lubimy spacerować na miejscu więc fajnie jeśli jest co zwiedzać oczywiście oprócz widoku pięknego morza. Ja jestem 'zakochana" w klimatycznych małych miasteczkach. Pomóżcie

Serdecznie pozdrawiam
Kasia
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.01.2019 18:31

nadia2014 napisał(a):Witam wszystkich
w tym roku wybór wakacji padł na Hvar i już mam mętlik co do wyboru miejscówki. Moja rodzinka 2+2 (dzieci 5 i 15 lat). Preferujemy bardziej odludne plaże (dzikie) dlatego głównie pakujemy się w autko a wieczorami lubimy spacerować na miejscu więc fajnie jeśli jest co zwiedzać oczywiście oprócz widoku pięknego morza. Ja jestem 'zakochana" w klimatycznych małych miasteczkach. Pomóżcie

Serdecznie pozdrawiam
Kasia

Jak lubisz na plaże dojeżdżać to idealna będzie Jelsa :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 01.01.2019 19:22

lotnikwsk napisał(a):
nadia2014 napisał(a):Witam wszystkich
w tym roku wybór wakacji padł na Hvar i już mam mętlik co do wyboru miejscówki. Moja rodzinka 2+2 (dzieci 5 i 15 lat). Preferujemy bardziej odludne plaże (dzikie) dlatego głównie pakujemy się w autko a wieczorami lubimy spacerować na miejscu więc fajnie jeśli jest co zwiedzać oczywiście oprócz widoku pięknego morza. Ja jestem 'zakochana" w klimatycznych małych miasteczkach. Pomóżcie

Serdecznie pozdrawiam
Kasia

Jak lubisz na plaże dojeżdżać to idealna będzie Jelsa :papa:


Dokładnie, pod uwagę brałabym jeszcze Stari Grad i ew. Vrboskę, do której ja nie pałam miłością, ale ma wielu zwolenników :wink:
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 09.01.2019 01:50

poljica.JPG
wiolek_lp napisał(a):
bluesman napisał(a):
Zjeżdżaliśmy tam na rowerach w nocy :mrgreen: mam dylemat nie wiem jak skomentować pozazdrościć odwagi czy czy skrytykować za .... coś innego.

Jakim autem ?


Tam tzn gdzie ? W sensie, że drogą z Sv Nikoli na Poljice ? :lol:
Gdybyśmy wiedzieli, jaka jest ta droga to jednak nadłożylibyśmy i wrócili się przez Dubovice :)
No ale jak już pojechaliśmy, nie było sensu zawracać, auto dało radę a, że jest stare ( Scenic 1) to jakoś nie ruszyło nas to, że z Cro wróciło całe porysowane od krzaczorów :)
W każdym razie 2 raz na pewno tą drogą nie jechalibyśmy :twisted:
Ale na rowerach w nocy ? To dopiero odwaga :oczko_usmiech:


Przeczytałam relację "za jednym zamachem" szkoda, że dopiero teraz, byliśmy w zeszłym roku na Hvarze, nasz pomysł był "lepszy" wjeżdżaliśmy tą lub podobną drogą na Sv Nikolę (droga, a właściwie dróżka, za kościołem w wiosce Svirče). Nie był to dobry pomysł, co mogliśmy już wywnioskować z min lokalsów 8O 8O Nawet nie robiliśmy zdjęć (dzięki Wam mamy teraz chociaż jedno zdjęcie), momentami mąż musiał cofać, bo koła „buksowały” na podjeździe po kamieniach. Jakoś daliśmy radę, ale odetchnęliśmy dopiero na górze, chociaż autko do dzisiaj nosi "ślady" z tego przejazdu (mąż twierdzi, że kiedyś wypolerujemy lakier i będzie ok :wink: ):
samoch.JPG

Droga powrotna odbyła się już w kierunku Hvaru (za radą właścicieli konoby Kolumbic) i droga była o niebo lepsza, zjechaliśmy tu:
mapa.JPG

droga.JPG

:papa: :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.01.2019 23:03

No to też sobie zafundowaliście przygodę ! Ale trzeba przyznać, że takie "momenty" najbardziej zapadają w pamięć :wink: Po czasie wspomina się je ze śmiechem, chodź wtedy do śmiechu nie było :twisted:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO... - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone