Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grecja - Evia, Peloponez... 2012

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
brygidka10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 27.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brygidka10 » 19.02.2013 15:47

janusz WIELKIE DZIĘKI :) Czas spędzony przy Twojej fotorelacji to była sama przyjemność...i za każdym razem dodatkowa szczepionka ..uzależniająca :) Pozdrawiam i życzę dalszych udanych, spełnionych podróży :)
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 19.02.2013 16:52

brygidka10 napisał(a):janusz WIELKIE DZIĘKI :) Czas spędzony przy Twojej fotorelacji to była sama przyjemność...i za każdym razem dodatkowa szczepionka ..uzależniająca :) Pozdrawiam i życzę dalszych udanych, spełnionych podróży :)


Przyłączam się :D
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 19.02.2013 18:11

janusz.w. napisał(a):Droga powrotna szybka i sprawna


A my jeszcze wciąż w powrotnej drodze :lol: . Wracaliśmy jednak dopiero wrześniu :wink:, więc jestem usprawiedliwona.

Gratuluję Wielkiej Zdobyczy i dziękuję za mile spędzone :) chwile zarówno przy wspominaniu miejsc mi znanych, jak i odkrywaniu nowych.
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 20.02.2013 11:04

My też już (nareszcie) w drodze powrotnej, a Ty w już od dwóch dni w domu siedzisz zasypany śniegiem. :wink:

Dzięki za dokładny opis trudności jakie mogą nas spotkać gdybyśmy się wybrali na spotkanie z boskim szczytem i za relacje z greckich wakacji. Inaczej jest latem, bardziej zielono i pewnie bardziej kwiatowo ale plaże są takie same fajne. :D

Pozdr
Kulki
wawerek
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawerek » 20.02.2013 12:21

Szkoda, że już koniec. Bardzo lubię Twoje relacje.
Pozostaje teraz czekać na kolejną;)
Pozdrawiam
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 20.02.2013 15:22

Darkos napisał(a):
brygidka10 napisał(a):janusz WIELKIE DZIĘKI :) Czas spędzony przy Twojej fotorelacji to była sama przyjemność...i za każdym razem dodatkowa szczepionka ..uzależniająca :) Pozdrawiam i życzę dalszych udanych, spełnionych podróży :)


Przyłączam się :D


Dzięki, cieszę się, że się Wam podobało :)

dangol napisał(a):Wracaliśmy jednak dopiero wrześniu , więc jestem usprawiedliwona.


Absolutnie :lol: ...od lipca do września kawał czasu :!:

Lidia K napisał(a):Dzięki za dokładny opis trudności jakie mogą nas spotkać gdybyśmy się wybrali na spotkanie z boskim szczytem i za relacje z greckich wakacji. Inaczej jest latem, bardziej zielono i pewnie bardziej kwiatowo ale plaże są takie same fajne.


Nie ma za co :D Trzymam kciuki za Wasze wejście na boskiego... :wink:

wawerek napisał(a):Pozostaje teraz czekać na kolejną;)


No w sumie kolejny wakacyjny wyjazd raptem za 4 miesiące :)
(Za szybko ten czas leci).

pozdr
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 20.02.2013 15:38

Hejka :papa:

..my również dziękujemy za relację :papa:

.. i jesteśmy ciekawi w który to region wiatry Was poniosą w tym roku :roll: :roll:

Pozdrówki :papa:
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 20.02.2013 16:02

Szkoda, że już koniec. Podobnie jak poprzednik jestem ciekaw gdzie w tym roku, no ale niedługo się dowiemy, tak jak piszesz, cztery miesiące szybko zlecą.

Pozdrawiam
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 21.02.2013 10:47

Kowal38 napisał(a):Hejka :papa:

..my również dziękujemy za relację :papa:

.. i jesteśmy ciekawi w który to region wiatry Was poniosą w tym roku :roll: :roll:



KOL napisał(a):Podobnie jak poprzednik jestem ciekaw gdzie w tym roku, no ale niedługo się dowiemy, tak jak piszesz, cztery miesiące szybko zlecą.


Ja bardzo chcę Cyklady... :D
Trochę denerwuje mnie brak rozkładów promowych... :?
W tej chwili znalazłem tylko jednego przewoźnika samochodowego :!:

Oczywiście bardzo liczę na Wasze świeże, bieżące informacje z Grecji :)

pozdr
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 26.02.2013 18:18

Kowal38 napisał(a):

.. i jesteśmy ciekawi w który to region wiatry Was poniosą w tym roku :roll: :roll:

:papa:


Na dyć. A co z Wami Kazo ?
Kaj sie bydziesz latoś poniewiyroł ?
Łóńskigo roku ło tym czasie miołeś isto wszecko narychtowane ?

Trefiłech Ci na te Twojóm Helade ( kaj indzi) ganc cufalym i powiym Ci , że jak żech Cie uwidzioł, to mówiym skónsi Go znóm. :o
Moja prawi na to: dyć my ich widzieli w Małpim Gaju, a potym u mie w meblowym byli, strasznie srandowni tak jak w tych relacyjach.
To Ci na ozaist do śmiychu. :lol:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 27.02.2013 15:22

Dziękuję za piękną i pouczającą relację
Życzę kolejnych wspaniałych wakacji i przejrzystości rozkładów promowych
Czasem posiłkowałem się tą stroną , może i Tobie pomoże :?: :)

Już się cieszę na kolejną Twoją relację


Pozdrawiam
Piotr
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 28.02.2013 00:23

piotrf napisał(a):Dziękuję za piękną i pouczającą relację
Życzę kolejnych wspaniałych wakacji i przejrzystości rozkładów promowych
Czasem posiłkowałem się tą stroną , może i Tobie pomoże :?: :)

Już się cieszę na kolejną Twoją relację


Pozdrawiam
Piotr


Dzięki :) :!:

Wiesz z tymi rozkładami promowymi to jest tak, że np. Anek ...nie ma ich jeszcze gotowych :roll: (na niektórych trasach).

pozdr
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 28.02.2013 12:24

Dziękuję Janusz.
Teraz mam zgryza co wybrać: Olimp czy...




Vidly! :lol: :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.03.2013 17:52

Świetna relacja. Zacząłem się poważnie zastanawiać, czy zamiast dzielić czas przeznaczony na Grecję między Sithonię, Ateny i Peloponez nie przeznaczyć go w całości na ten ostatni (plus 2-3 dni w Atenach). Planuję spędzić kilka dni na Elafonisos, ale mam poważne obawy o wolne miejsce na kempingu Simos (jedynym na wyspie), zwłaszcza że mam zamiar uderzyć tam bezpośrednio z Aten, więc czasu na ewentualny powrót na stały ląd, żeby znaleźć wolny kemping, będzie mało. Poza tym szkoda tak od razu wynosić się z "raju"... No i jeszcze ta Voidokilia na zachodnim wybrzeżu. Razem z Kowalem38 zrobiliście mi smaka, żeby tam zawitać :-)
Ostatnio edytowano 07.03.2013 23:53 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.03.2013 18:06

perkac napisał(a):Janusz na Elafonisos jest camping Asos?
Masz może wiedze o nim?
Warunki, ceny?


Wprawdzie nie jestem Janusz, ale chyba mogę pomóc, podsyłając link do kempingu na wyspie Elafonisos (nazywa się Simos, czyli jak plaża, przy której leży). Rezerwacje (jeśli ktoś robi) od 1 maja. Oto link: http://www.simoscamping.gr/index.php/en/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Grecja - Evia, Peloponez... 2012 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone