Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Po prostu PELOPONEZ

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 04.04.2020 23:02

Jessuuuu ludzie mają po 15 rezerwacji, na maj, czerwiec dwie na lipiec i sześć na sierpień
Czy Wasze rodziny sprzedają maseczki? :)

Ja Wiem ze wakacje to już dupa, modlę się o październik w Szkocji :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.04.2020 00:48

tony montana napisał(a):Jessuuuu ludzie mają po 15 rezerwacji, na maj, czerwiec dwie na lipiec i sześć na sierpień

To zaszalałeś, Tony :mrgreen:

tony montana napisał(a):Ja Wiem ze wakacje to już dupa, modlę się o październik w Szkocji :)

Ja, mimo wszystko, o sierpień w Chorwacji...
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 05.04.2020 18:20

maslinka napisał(a):
tony montana napisał(a):Jessuuuu ludzie mają po 15 rezerwacji, na maj, czerwiec dwie na lipiec i sześć na sierpień

To zaszalałeś, Tony :mrgreen:

tony montana napisał(a):Ja Wiem ze wakacje to już dupa, modlę się o październik w Szkocji :)

Ja, mimo wszystko, o sierpień w Chorwacji...


No to nie ja, bo ja miałem tylko jedną rezerwację (Hiszpania na lipiec), w zeszłym tygodniu odwołałem. Tzn na to co z lotem z Pragi do Barcelony muszę jeszcze czekać, prawdopodobnie lot się odbędzie, a ja stracę kasę

A Ty już nie byłaś WSZĘDZIE w Cro Aga? ;)

:boss: :papa:
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1381
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 05.04.2020 21:29

maslinka napisał(a):Pozdrawiam ciepło wszystkich uziemionych podróżników! :papa:

maslinka napisał(a):Czuję się bardzo uziemiona :( Pęd do zwiedzania w uśpieniu, ale jak się obudzi i rozpędzi... :mrgreen:


U mnie podobnie :D . Póki co pozostał mi rowerek treningowy :| i prace w ogrodzie :) .
U nas to nie tylko plany wakacyjne się pospały :? . Szczęśliwie jak się okazuje w tej sytuacji żadnego lotu wcześniej nie upolowałem i co za tym idzie żadnych rezerwacji nie popełniłem. A miała być Grecja - Kreta lub Peloponez :(
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.04.2020 14:05

piekara114 napisał(a): Też bym pomyła, ale wracam do pracy w biurze a nie HO, więc nie wiem czy się uda... Nie znoszę myć okien!

Macie tam jakieś szczególnie środki ostrożności? Maseczkę i rękawiczki nosisz?

tony montana napisał(a):Ja Wiem ze wakacje to już dupa, modlę się o październik w Szkocji :)

Straszą drugim wysypem jesienią. :hut:

maslinka napisał(a):Ja, mimo wszystko, o sierpień w Chorwacji...

A ja się cieszę, że w zeszłym roku zakupiłam basen ogrodowy. :wink:
Nazwę go dumnie: Atlantyk. :mrgreen: :oczko_usmiech:

Dawigs napisał(a): Szczęśliwie jak się okazuje w tej sytuacji żadnego lotu wcześniej nie upolowałem i co za tym idzie żadnych rezerwacji nie popełniłem. A miała być Grecja - Kreta lub Peloponez :(

To szczęście w nieszczęściu...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.04.2020 14:19

Mikromir napisał(a):
piekara114 napisał(a): Też bym pomyła, ale wracam do pracy w biurze a nie HO, więc nie wiem czy się uda... Nie znoszę myć okien!
Macie tam jakieś szczególnie środki ostrożności? Maseczkę i rękawiczki nosisz?
Dużo można napisać... mamy maseczki wielorazowe do noszenia między działami, na swoim stanowisku nie zalecane, na razie. Wewnątrz mojego działu (biuro) my nie nosimy. Na produkcji nosi się tylko w strefach wspólnych (np. szatnia, korytarze) i w momencie opuszczenia własnego działu. Dodatkowo wszędzie dezynfekcja rąk (wejście do budynku obowiązkowo i po każdym wejściu do łazienki), rano samemu dezynfekcja biurka, kompa, telefonu. Panie sprzątające, co 4 h myją wszystkie klamki i poręcze. W nocy ozonowanie wszystkich pomieszczeń (na produkcji są jeszcze lampy UV, zamgławianie itp.). Cała korespondencja tylko elektronicznie, co powoduje, że drukujemy 2 razy więcej papierów :roll: Nikt z zewnątrz nie może wejść do biura także przedstawiciele handlowi czy osoby pracujące w innym oddziale. Oczywiście zakaz spotkań, wyjazdów itp. Administracja nie korzysta ze stołówki, posiłki są suche i wydawane na wejściu po przejściu przez myjkę do butów i kamery termowizyjne (dziś miałam 34,6st. 8O )... Dziś rano zeszło mi 30 min. na dezynfekcji swojej okolicy zanim kompa włączyłam :lol: :lol: - nie było mnie 3 tyg. w biurze....
Podobno możemy też ozonować swoje prywatne samochody, ale jeszcze nie widziałam tego zarządzenia...
Jesteśmy obwarowani :mrgreen:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.04.2020 14:25

piekara114 napisał(a):Jesteśmy obwarowani :mrgreen:

8O O ja nie mogę... nieźle...
Oby to było skuteczne...
ogorek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1296
Dołączył(a): 14.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogorek » 08.04.2020 22:00

Moja żona uwielbia .... rzuca wtedy tekst "Kochanie jutro umyj okna ..."
W sumie od kiedy kupiłem Karchera zestaw z tymi lancami to jest to lekkie/łatwe/przyjemne i efekt akceptowalny przez małżonkę (a to ostry odbiorca)

Ale jak to facet - nigdy mi się nie chce samemu podjąć tego wysiłku
Obrazek
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.04.2020 22:12

Samo mycie szyb nie jest takie złe, ale mycie ram okiennych (u mnie nie mają domki gazowego ogrzewanie) to po zimie masakra i męczarnia, a Karcher w tym nic nie pomoże niestety...testowałam i dużego pożytku nie miałam z niego :?
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 08.04.2020 22:29

u mnie też nie pomaga, przed południem umyłam okna i balkon, a po południu na balkonie czarne kuleczki z komina sąsiada :evil: my mamy gaz, więc nie wadzimy nikomu... ale sąsiad "tradycjonalista" :(
Peloponez mieliśmy w planach na ten rok (albo alternatywnie BIH + CRO) - ale... :cry:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 11.04.2020 10:17

piekara114 napisał(a):Samo mycie szyb nie jest takie złe, ale mycie ram okiennych (u mnie nie mają domki gazowego ogrzewanie) to po zimie masakra i męczarnia, a Karcher w tym nic nie pomoże niestety...testowałam i dużego pożytku nie miałam z niego :?


ZytaS napisał(a):u mnie też nie pomaga, przed południem umyłam okna i balkon, a po południu na balkonie czarne kuleczki z komina sąsiada :evil: my mamy gaz, więc nie wadzimy nikomu... ale sąsiad "tradycjonalista" :(


Nie wiem czy chociaż odrobinę poprawię Wam humor jeżeli napiszę , że u nas tzw. tradycjonalistów też kilku jest , a dodatkowo w sąsiedztwie buduje się nowy węzeł komunikacyjny i cementowy kurz jest wszechobecny . . . ale pogoda jest wspaniała i ptaki koncertują świątecznie :D

Wesołych świąt :papa:
ogorek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1296
Dołączył(a): 14.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogorek » 11.04.2020 12:49

Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.04.2020 18:29

Wszystkim, którzy okna umyli, oraz tym, którzy nie zdążyli choć chcieli, a także tym, którzy nie myją ich z zasady :oczko_usmiech: życzę...


Życzenia fr.png



:papa:
steftes
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 614
Dołączył(a): 01.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) steftes » 11.04.2020 19:13

tony montana napisał(a):Jessuuuu ludzie mają po 15 rezerwacji, na maj, czerwiec dwie na lipiec i sześć na sierpień
Czy Wasze rodziny sprzedają maseczki? :)

Ja Wiem ze wakacje to już dupa, modlę się o październik w Szkocji :)


A ja nie mam żadnych rezerwacji i jestem przekonany, że w lipcu lub sierpniu będę na Bałkanach.
Więcej optymizmu.
Pozdrawiam wszystkich świątecznie.

Steftes :papa: :papa: :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.04.2020 19:29

Danka, dziękuję, okna zdążyłam umyć :D , więc także mogę się przyłączyć do Twoich życzeń
Spokoju i zdrowia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Po prostu PELOPONEZ - strona 49
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone