Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji trasa z Polski na wschód od Tatr? Jak było?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojciech70
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 13.06.2007
Do Chorwacji trasa z Polski na wschód od Tatr? Jak było?

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojciech70 » 30.06.2009 11:29

Cześć,

Może jestem monotonny, może to już było, jednak zapytam.
Jadę z Warszawy na Korculę i ciągle się zastanawiam czy jednak warto pojechać przez Barwinek, Krynicę czy Łysą Polanę, czy lepiej po starem przez Chyżne, Zwardoń. Uwaga, mam zamiar jechać przez Słowację i Węgry, Austria i Słowienia odpada w dwie strony koło 60 euro za przejazd i korki to stanowczo za dużo.

Gdzie jest mniej gór na Słowacji za przejściem w Barwinku czy za Krynicą...
Fajnie by było poznać relacje z trasy ludzi, którzy przejechali granicę polsko-słowacką na wschód od Tatr i Zakopanego.

Pozdrawiam. Wojciech
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 30.06.2009 12:00

ja wyjeżdzam z Gorlic i zawsze kieruję się na przejście w Koniecznej (jako, że mam pod nosem) i nastepnie Bardejov, Koszyce, Miskolc i trasa jest prawie całkowicie płaska i szybka. Wiadomo od Miskolca juz autostrada a do Miskolca dobre i szybkie drogi.
Jeżdzę w nocy, także wyjazd wieczorkiem a rano juz mocze klejnoty na Makarskiej.
wojciech70
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 13.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojciech70 » 30.06.2009 12:06

Dzieki Victoo, czyli Przez Konieczną płasko.
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 30.06.2009 12:09

jedyna górka to Magura Małastowska tuż za Gorlicami, jest troche serpentyn no a kolejne dopiero na Makarskiej :)
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007
Re: Do Chorwacji trasa z Polski na wschód od Tatr? Jak było

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 30.06.2009 12:29

wojciech70 napisał(a):Cześć,

Może jestem monotonny, może to już było, jednak zapytam.
Jadę z Warszawy na Korculę i ciągle się zastanawiam czy jednak warto pojechać przez Barwinek, Krynicę czy Łysą Polanę, czy lepiej po starem przez Chyżne, Zwardoń. Uwaga, mam zamiar jechać przez Słowację i Węgry, Austria i Słowienia odpada w dwie strony koło 60 euro za przejazd i korki to stanowczo za dużo.

Gdzie jest mniej gór na Słowacji za przejściem w Barwinku czy za Krynicą...
Fajnie by było poznać relacje z trasy ludzi, którzy przejechali granicę polsko-słowacką na wschód od Tatr i Zakopanego.

Pozdrawiam. Wojciech

Poczytaj ten wątek.
forum/viewtopic.php?t=23533&highlight=
wojciech70
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 13.06.2007
Re: Do Chorwacji trasa z Polski na wschód od Tatr? Jak było

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojciech70 » 30.06.2009 12:51

Cosmo napisał(a):
wojciech70 napisał(a):Cześć,

Może jestem monotonny, może to już było, jednak zapytam.
Jadę z Warszawy na Korculę i ciągle się zastanawiam czy jednak warto pojechać przez Barwinek, Krynicę czy Łysą Polanę, czy lepiej po starem przez Chyżne, Zwardoń. Uwaga, mam zamiar jechać przez Słowację i Węgry, Austria i Słowienia odpada w dwie strony koło 60 euro za przejazd i korki to stanowczo za dużo.

Gdzie jest mniej gór na Słowacji za przejściem w Barwinku czy za Krynicą...
Fajnie by było poznać relacje z trasy ludzi, którzy przejechali granicę polsko-słowacką na wschód od Tatr i Zakopanego.

Pozdrawiam. Wojciech

Poczytaj ten wątek.
forum/viewtopic.php?t=23533&highlight=



Bardzo dziękuję, biorę się za lekturę!

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Do Chorwacji trasa z Polski na wschód od Tatr? Jak było?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone