Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny rozmów telefonicznych

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
armandoo
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 02.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) armandoo » 17.06.2012 17:33

Witam,

czy ktoś wie jak aktywować ten pakiet danych na internet w usłudze Tele2 , żeby nie opróżniło nam konta do rozmów jak niektórym przedmówcom :-)
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 17.06.2012 19:01

s-max napisał(a):
Tygrys napisał(a):Niezawodne Tele2 znów tanie jak w 2011http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/ jedynie z tą róznicą że oferta ważna od połowy kwietnia aż do końca października :D


Witam!
Ile kosztuje taki pakiet? Czyli rozumiem, że na każdej poczcie go kupię w cro ??

na poczcie lub punktach z prasą etc coś jak u nas typu kolporter. cena w zeszłym roku 50 kun. Wydrukuj sobie tą stronę żeby przypadkiem nie wcisneli wam coś innego z tele2.
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 17.06.2012 19:02

armandoo napisał(a):Witam,

czy ktoś wie jak aktywować ten pakiet danych na internet w usłudze Tele2 , żeby nie opróżniło nam konta do rozmów jak niektórym przedmówcom :-)


How do I get the free 100 MB data package?
The free 100 MB data package will be activated after you make the first call from your SIM card. You will get an SMS notification once the free data package is activated. The balance of your free data package can be checked by dialing *150#, then press 2 for Bonuses (Bonusi). The validity of your free data package is 30 days.
armandoo
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 02.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) armandoo » 18.06.2012 15:07

Dzięki Tygrys
Aras
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 28.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aras » 18.06.2012 19:15

A czy ktoś może orientuje się jak wyglądają połączenia i działanie roamingu w sieci Play na Cro?
s-max
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 26.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) s-max » 26.06.2012 23:50

Tygrys napisał(a):
armandoo napisał(a):Witam,

czy ktoś wie jak aktywować ten pakiet danych na internet w usłudze Tele2 , żeby nie opróżniło nam konta do rozmów jak niektórym przedmówcom :-)


How do I get the free 100 MB data package?
The free 100 MB data package will be activated after you make the first call from your SIM card. You will get an SMS notification once the free data package is activated. The balance of your free data package can be checked by dialing *150#, then press 2 for Bonuses (Bonusi). The validity of your free data package is 30 days.



Powracam do wątku, bo sam do końca nie wiedziałem jak to działa i czy działa. Pakiet TELE2 (ciemno-niebieski) for visitors - kpiłem za 50hk w markecie KONZUM. Po około 30 minutach rozmowy na sieci stacjonarne w Polsce i wysłaniu 3 sms-ów mam teraz 34 hk. Jest to więcej niż piszą w cenniku dołączonym do pakietu ale i tak baaardzo tanio w porównaniu z roamingiem w T-mobile. Pozdrowienia z Rabu
s-max
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 26.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) s-max » 26.06.2012 23:53

Tygrys napisał(a):
armandoo napisał(a):Witam,

czy ktoś wie jak aktywować ten pakiet danych na internet w usłudze Tele2 , żeby nie opróżniło nam konta do rozmów jak niektórym przedmówcom :-)


How do I get the free 100 MB data package?
The free 100 MB data package will be activated after you make the first call from your SIM card. You will get an SMS notification once the free data package is activated. The balance of your free data package can be checked by dialing *150#, then press 2 for Bonuses (Bonusi). The validity of your free data package is 30 days.



Powracam do wątku, bo sam do końca nie wiedziałem jak to działa i czy działa. Pakiet TELE2 (ciemno-niebieski) for visitors - kpiłem za 50hk w markecie KONZUM. Po około 30 minutach rozmowy na sieci stacjonarne w Polsce i wysłaniu 3 sms-ów mam teraz 34 hk. Jest to więcej niż piszą w cenniku dołączonym do pakietu ale i tak baaardzo tanio w porównaniu z roamingiem w T-mobile. Pozdrowienia z Rabu
rodeoeo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodeoeo » 08.03.2013 11:30

hej wlasnie jestem w chorwacji. zbankrutowalam na telefonie w 2 dni, prosze o jakies praktyczne rady. mam tele na karte w tmobile i telefon z simlockiem. jakies rady? PLS, z gory dziekuje :)
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 08.03.2013 13:42

Taryfa tele2 być moze bedzie jak w zeszłym roku ale od połowy kwietnia. A na dzień dzisiejszy żeby dzwonic dużo i tanio to np. urządzenie ze skaypem, doładować skaypa jak telefon prepaid, dość szybki internet i dzwonić ze skaypa. U mnie to działało w Czarnogórze i Tunezji - głównie na stacjonarne dzwoniłem za dosłownie grosze.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Ceny rozmów telefonicznych - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone