Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Biurem Podróży

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Edi1012
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 23.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edi1012 » 29.05.2017 08:25

karin74 napisał(a):A my po raz pierwszy z Dompturem z Cieszyna do Komiży na wyspie Vis :-)
karin74 a domptour jest organizatorem czy tylko sprzedaje oferty. Ja widziałem oferte do Bisevo na Vis z testtour'a ale niestety zona nie chce plynac na wyspe ze wzgledu na wydłużony czas przejazdu.
Edi1012
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 23.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edi1012 » 29.05.2017 08:44

To ja tez napisze co nieco o wyjeździe z biurem podróży. W zeszlym roku pojechaliśmy pierwszy raz do Makarskiej w czerwcu z biurem podróży...wypadło na biuro bo moje obliczenia wskazywały że za nic nie opłaca nam się jechać samochodem w 2 osoby a do tego jestem sam kierowcą. 3lata wcześniej zbierałem już info o biurach podróży które maja w ofercie Chorwację i zrobiłem sobie moją top listę 5 biur z którymi mogę jechać...do tego doszedł termin wyjazdu i wyżywienie. Padło na funclub do Makarskiej ale...no właśnie nikomu tego nie życzę - 3 tygodnie przed wyjazdem po wpłaceniu całości kasy funclub zadzwonił ze nie będą mieli tego hotelu który wybrałem i mam wybrać jakiś pensjonat z ich ofery (różnice ceny że nam zwrócą). Oczywiście na początku mi sie zagotowało ale oczywiście rozważyłem ich oferty. W związku z tym ze nie mieli nic z wyżywieniem a wcześniejsza oferta byla więc poprosiłem o zwrot kasy. I tu miłe zaskoczenie w ten sam dzień był przelew pieniążków. Więc pomimo tego biuro zachowalo sie profesjonalnie! Drobna korekta urlopu i wybraliśmy biuro które było numerem 1 na mojej liście top :) Sumada travel z Andrychowa...to był strzał w 10. Transport autokarami Setra (takie jak na zdjęciu w poście powyżej)obsługuje ich firma Bomatur z Czechowic Dziedzic. Transport super i szybko...na miejscu hotel przy samej plaży w Makarskiej. Taki PRL ale czyściutko, ręczniki wymieniane, pokoje sprzątane a jedzenie megaaaaa. Czego chcieć więcej??? Jak dla mnie niczego!!! W tym roku nie wiem jak to się stało ale jedziemy do Jastarni...o ile nie zmienię jeszcze zdania. Bo pogoda w Polsce nie rozpieszcza a w Chorwacji...ahhhhh
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 29.05.2017 09:08

wyżywienia nie polecam brać jak wyjazd z Biurem Podróży... bo każdy kto brał narzekał i po 2 dniach rezygnował z tego i tak:) a co do biura.. Rok temu jechały z nami 4 osoby z Funclubu ponieważ przed samym wyjazdem ich biuro nie załatwiło autokaru bo podobno za mało chętnych więc dołączyli ich do innego biura,podali im inną godzinę wyjazdu przez co czekaliśmy na nich prawie godzinę. Na miejscu okazało się, że ich rezydent nawet nie wiedział o tym, że ktoś ma przyjechać bo biuro go nie poinformowało, czekali od 11 do samego wieczora bo nie było nawet jak się z nim skontaktować - był na wycieczce z inną grupą. W między czasie próbowali dostać się do swojej Villi, w której właściciele powiedzieli, że niestety nie mają miejsc ! mimo, że byli przecież zapisani tam ? no ale nie ma, przyjechali inny turyści. Więc zmęczeni po takiej długiej podróży w upale czekali kilkanaście godzin na rezydenta, kolejne 2 godziny spędzili z nim na szukaniu noclegu w jakiś innych Villach.. skończyło się tak, że czekali od 11 rano do prawie 23 aż udało się rezydentowi znaleźć nocleg. Dodatkowo jak każde biuro organizowali wycieczki fakultatywne, w trakcie jednej z nich zepsuł się autokar i spędzili na prostej drodze przy temperaturze upalnej ok. 6 h, następnie wrócili bo było już za późno na dalszą podróż.. :D więc coś z tym biurem jednak jest faktycznie nie tak.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 29.05.2017 14:19

Edi1012 napisał(a):
karin74 napisał(a):A my po raz pierwszy z Dompturem z Cieszyna do Komiży na wyspie Vis :-)
karin74 a domptour jest organizatorem czy tylko sprzedaje oferty. Ja widziałem oferte do Bisevo na Vis z testtour'a ale niestety zona nie chce plynac na wyspe ze wzgledu na wydłużony czas przejazdu.

Z tego co wiem Domptour jest jedynym organizatorem na Polske. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo to nasz pierwszy wyjazd zorganizowany. Zawsze jezdziliśmy sami samochodem....zobaczymy...lekki cykor jest.
:-)
JaroDj
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 26.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JaroDj » 05.06.2017 10:15

Asiaa90 napisał(a):Czy ktoś w tym roku wybiera się z Biurem podróży OSKAR ? :)


Ja 18 Sierpnia :)
666666
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 18.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 666666 » 06.06.2017 21:46

Chyba to zależy jak się trafi... Osobiście byłem 2 razy z Funclubem i nie mam do nich najmniejszych zastrzeżeń, a z drugiej strony spotkałem się z negatywnymi opiniami na temat Oskara.
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 07.06.2017 07:45

Witam, ja mogę polecić biuro podróży Heinz Reisen, byliśmy z nimi na majówce w Makarskiej i wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, a takiego opiekuna grupy jakim jest Pan Olivier to życzę każdemu. Ponadto wycieczki mają już w cenie wczasów, autobus którym podróżujemy zostaje na miejscu i nim wyjeżdżamy na wycieczki, to jest duży plus. Wyżywienie też bardzo dobre. Ogólnie opinie na temat biur podróży będą zawsze zróżnicowane, bo wiadomo ilu ludzi tyle opinii. Nasza wycieczka z biurem Heinz Reisen należała do bardzo udanych pod każdym względem.
f1croatia
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.06.2017
Biuro podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) f1croatia » 22.07.2017 16:46

Biuro podróży Oskar czy ktoś miał w nim wycieczkę bo jak szukam tego hotelu co on oferuje to nie ma żadnego adresu. Proszę o szybką odpowiedź
Użytkownik usunięty
Re: Biuro podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.07.2017 17:02

oskar w wyszukiwarce.
f1croatia
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.06.2017
Krk wyjazd organizacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) f1croatia » 01.08.2017 09:48

Proszę o radę jak najtaniej zorganizować wyjazd do Krk w grę wchodzi wyjazd autokarem lub samolotem, nie mam rezerwacji na żaden lokal proszę o poradę. Wyjzd w 2 os.

Z jakimś biurem podróży najepiej wyjazd na 5 dni
f1croatia
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) f1croatia » 01.08.2017 09:54

Czy itsnieje jakieś biuro podróży które organizuje wczasy na wyspie Krk?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.08.2017 11:38

f1croatia napisał(a):Czy itsnieje jakieś biuro podróży które organizuje wczasy na wyspie Krk?

https://www.google.pl/search?q=wczasy+w ... HVXtyLusgF
f1croatia
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) f1croatia » 04.08.2017 09:46

Witam

Czy ktoś posiada/widział jakąs oferte na kilka dni do chorwacji z autokarem z biura podróży do 900 zł.os?
JaroDj
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 26.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JaroDj » 04.08.2017 12:35

piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.08.2017 13:25

W zależności od terminu: http://www.skarpatravel.pl/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Z Biurem Podróży - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone