Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Biurem Podróży

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andzia**
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 03.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andzia** » 24.04.2016 18:58

Żadnych przesiadek nie mieliśmy. Jechaliśmy jednym autokarem całą drogę.
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 25.04.2016 08:26

o tych przesiadkach też sporo czytałam ale komentarze pisane kilka lat temu więc teraz myślę, że się dużo zmieniło i nie musimy się ich obawiać :)
makowylas
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 23.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) makowylas » 29.04.2016 21:22

Czy ktoś wie, przez jakie kraje do Chorwacji autokarem jeździ biuro podróży Itaka? Na stronie biura nie znalazłam informacji :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.04.2016 22:41

makowylas napisał(a):Czy ktoś wie, przez jakie kraje do Chorwacji autokarem jeździ biuro podróży Itaka? Na stronie biura nie znalazłam informacji :)

Najlepiej zapytać w Biurze :idea:
dziadzius4
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dziadzius4 » 09.05.2016 13:34

witam mieszkam w woj.warmińsko-mazurskim i szukam biura z tego regionu aby wyjechać do chorwacji,oczywiście chciałbym bez żadnych antenek.Interesuje mnie wyjazd docelowy
moniolla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) moniolla » 11.05.2016 22:01

makowylas napisał(a):Czy ktoś wie, przez jakie kraje do Chorwacji autokarem jeździ biuro podróży Itaka? Na stronie biura nie znalazłam informacji :)

Nie zawsze jest to pewniak.
Zdarzylo nam sie raz,ze kierowca dowiedzial się dopiero przed samym kursem ze jedzie przez Węgry.
makowylas
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 23.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) makowylas » 15.05.2016 01:25

Dzięki, dopytam w biurze :)
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 05.02.2017 16:20

Czy ktoś w tym roku wybiera się z Biurem podróży OSKAR ? :)
matompra
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 22.11.2013
zorganizowany pobyt urlop

Nieprzeczytany postnapisał(a) matompra » 03.03.2017 11:42

Witam, od lat bywam w Dalmacji na własną rękę, ale od jakiegoś czasu jazda w ciemno staje się utrudnieniem, mam pytanie czy może ktoś was polecić jakiś hotel, miejsce gdzie można przyjechać z biurem turystycznym na all inclusive? Dojazd własny najchętniej ale abym miał na miejscu zagwarantowany czysty hotel z wyżywieniem? Pozdr.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: zorganizowany pobyt urlop

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.03.2017 15:14

matompra napisał(a):Witam, od lat bywam w Dalmacji na własną rękę, ale od jakiegoś czasu jazda w ciemno staje się utrudnieniem, mam pytanie czy może ktoś was polecić jakiś hotel, miejsce gdzie można przyjechać z biurem turystycznym na all inclusive? Dojazd własny najchętniej ale abym miał na miejscu zagwarantowany czysty hotel z wyżywieniem? Pozdr.

Np. ITAKA, TUI, RAINBOW, VITKOVICE - tam szukaj ofert, ale lipiec, sierpień - ceny dość spore.
andzia**
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 03.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andzia** » 05.03.2017 21:15

Wyjeżdżam w lipcu z Oskarem do Makarskiej. To już trzeci raz z nimi i polecam .
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 05.03.2017 21:46

A my po raz pierwszy z Dompturem z Cieszyna do Komiży na wyspie Vis :-)
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 08.03.2017 09:23

andzia** napisał(a):Wyjeżdżam w lipcu z Oskarem do Makarskiej. To już trzeci raz z nimi i polecam .

My w tym roku 2 i narazie jesteśmy zadowoleni, poznaliśmy osoby, które jechały z inne biura, nie chce tu rzucać nazwami ale to co im biuro narobiło... potrafią zniszczyć wakacje
Woman0002
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 04.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Woman0002 » 02.04.2017 13:10

Witam, z moich doświadczeń mogę polecić Rainbow jako organizatora wyjazdu. Byłam z nimi w Chorwacji 2 razy na wycieczce: Dalmatyńska eskapada dla wygodnych oraz w zeszłym roku wyjazd :W drodze na Istrie (obecna nazwa wycieczki to Dobro došli u Hrvatsku). Nie mam większych zastrzeżeń co do organizacji wyjazdu. Plus dla biura za niezłe autokary(to biuro często wynajmuje autokary od firm zewnętrznych, swoją flote mają nie za dużą), może nie zawsze są najnowsze ale za wygodne i czyste (mają sporo miejsca między fotelami, klimatyzacja sprawna). Oba wyjazdy odbyły się w czerwcu więc hotele biuro również zapewniło dobre (podejrzewam ze w lipcu czy sierpniu może być z tym gorzej) we wszystkich hotelach mieliśmy bufet można było jeść ile się chciało (to dobra informacja dla obżartuchów:) )
Byłam również na 2 wyjazdach gdzie organizatorem była Itaka i tutaj mam jedno ale istotne zastrzeżeni...autokary... może i nowsze niż w Rainbow ale niesamowicie ciasne (osoby powyżej 160cm miały duży problem bo siedziały ściśnięte jak sardynki) Itaka ma głównie swoja własną flotę więc wszystkie autokary sa takie same (przynajmniej tak to wyglądało w miejscu przesiadkowym, podjeżdżało około 10 prawie takich samych autokarów Itaki)
Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie tych wyjazdów pytać śmiało
Załączniki:
44.jpg
Itaka nasz autokar
1.jpg
Miejsce zbiórki i autokary z Itaki
Untitled 1.jpg
Autokar z ostatniego wyjazdu z Rainbow
DSC01069.JPG
Piętrowy autokar to z pierwszego wyjazdu czyli Dalmatyńska eskapada
Edi1012
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 23.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edi1012 » 29.05.2017 09:19

andzia** napisał(a):Wyjeżdżam w lipcu z Oskarem do Makarskiej. To już trzeci raz z nimi i polecam .
Andzia a braliscie u nich wyzywienie? W jakich willach mieliscie dotychczas noclegi?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Z Biurem Podróży - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone