Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Biurem Podróży

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Woman0002
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 04.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Woman0002 » 13.01.2016 18:44

W mojej skromnej opinii nie ma czegoś takiego jak idealne biuro podróży. Wszystko zależy od naszego nastawianie i od tego czego oczekujemy od wyjazdu.
Zwykle ciężko jest pogodzić nasze oczekiwania z możliwościami finansowymi i stąd tabuny narzekających.. że w hotelu nie było klimy że widok nie na morze itd
Mam doświadczenia z 3 biurami, wszystkie to duże biura.. Itaka, Rainbow Tour, Fun Club, w życiu bym nie wykupiła wyjazdu w jakimś malutkim lokalnym biurze...
Co do mojej opinii o wyżej wymienionej trójce? Ani razy nie zawiodłam się na tyle aby któreś z nich odradzać.. owszem jakieś drobne wpadki, niedogodności zawsze się znajdą, ale trzeba się z nimi liczyć. Najbardziej wygodne autokary to Fun Club, naprawdę ekstra klasa, za to z pilota nie byłam zadowolona i bardzo lubią odwoływać w ostatniej chwili wyjazd np z braku chętnych. Itaka to znowu mega ciasne autobusy ale piloci rewelacja. Rainbow.. z nimi mam chyba najlepsze wspomnienia.
Przede wszystkim wybierając wycieczkę objazdową trzeba wziąć pod uwagę jak często będziemy zmieniać hotel.. zawsze jest to opisane. Wiadomo im więcej kilometrów do przejechania tym częsciej zmieniamy hotel.. więc przede-wszystkim kierować się rozsądkiem. Jeśli widzę że w ciągu 7 dni biuro proponuje 12 miast to będzie to tylko typowe zaliczanie, po 2 godzinki w każdym mieście. Decydując się świadomie na taką wycieczkę trudno później narzekać że było mało czasu wolnego.. bo to było łatwe do przewidzenia.

Na niektóre sprawy nie mamy żadnego wpływu i tu już niestety musimy w pełni zdać się na organizatora. W przypadku wycieczek objazdowych nigdy do końca nie wiadomo na jaki hotel trafimy. Biuro zwykle je rezerwuje dopiero na pare dni przed terminem wyjazdu z prostej przyczyny.. nigdy do końca nie wie ile będzie uczestników wycieczki. Tutaj moge jedynie sugerować wyjazd nie w pełni sezonu... czyli lepiej jechać np w czerwcu niż w lipcu czy sierpniu... wtedy mamy większą szanse na naprawdę fajny hotel.
betty842
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 04.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) betty842 » 19.02.2016 20:55

My jedziemy w sierpniu do miejscowości Baska Voda z biurem podróży Vitkowice Tours. Jest to czeskie biuro podróży wiec wyjazdy są organizowane tylko ze Śląska i Czech. Będzie to nasz pierwszy wyjazd z tym biurem ale czytałam dobre opinie dlatego myślę że będzie ok.
pawel 90
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 05.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel 90 » 16.03.2016 19:53

Mam pytanie czy ktoś z użytkowników forum był na wycieczce z biura podróży SOL-Tours z Krakowa ? chodzi mi o jakąkolwiek wycieczke z tym biurem nie tylko Chorwacja
ewela000
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.03.2016
Wyjaz z biura

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewela000 » 17.03.2016 21:40

witam chce sie wybrac na wycieczke znaleziona na portalu kocham wakacje autokarem do Makarskiej czy kto moze byl??? I ktos kojarzy Wille Fortuna ??/jakiewarunki tam panuja :D
kagiel
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.04.2014
Chorwacja z BP

Nieprzeczytany postnapisał(a) kagiel » 25.03.2016 12:46

Polećcie proszę jakiś dobry hotel, wyjazd z BP i przelot - autokar odpada, a na własną rękę jechać nie chcemy.
Budżet do 3k, tak na koniec czerwca. Istotne, żeby dzieci miały co robić. Chcemy wyjechać na tydzień.
3k oczywiście na osobę.
rosman
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rosman » 19.04.2016 22:44

Czy był ktoś z Was na wczasach z biurem podróży Wygoda Travel?
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 22.04.2016 10:32

My jedziemy z biurem podróży Oskar na Makarską w sierpniu :)
Patryk Pe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 23.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patryk Pe » 22.04.2016 11:22

My również jedziemy z biurem podróży Oskar do Makarskiej, ale w lipcu :)
Asiaa90 byliście już wcześniej z tym biurem podróży?
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 22.04.2016 11:29

Dokładnie jedziemy 31.07 :)
nie, nie byliśmy nigdy wcześniej z nimi... patrząc po opiniach trochę się obawiamy no ale trzeba myśleć pozytywnie :D
Patryk Pe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 23.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patryk Pe » 22.04.2016 14:55

Asiaa90 To się miniemy, bo my jedziemy 22.07 i wracamy 02.08. Czyli w dniu Waszego przyjazdu 01.08 my będziemy akurat wyjeżdżać.
Też czytałem te opinie, ale zazwyczaj jest tak, że opinie w internecie piszą tylko ludzie, którym się coś nie spodobało. Tym, którzy nie mieli zastrzeżeń nie chce się o tym pisać jakoś szczególnie. Może to naiwne podejście, ale wychodzę z takiego założenia. Poza tym słyszałem, że największy problem był z transportem. Psuły się podobno autokary, był problem z pijanymi kierowcami itp. Ile w tym prawdy nie jestem w stanie zweryfikować. Jednak po zmianie autokarów na nowe jest ponoć o wiele lepiej, sprawniej itd.
Zgadzam się - trzeba myśleć pozytywnie! :D
feniks7
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 01.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) feniks7 » 23.04.2016 00:59

Z biurem są pewne ograniczenia. W przypadku pobytu zawsze preferuje by self, jeśli wycieczka lub objazdówka -
tu biuro miewa przewagi warte rozważenia.

pzdr f
andzia**
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 03.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andzia** » 24.04.2016 09:45

Witam. W zeszłym roku byliśmy z Oskarem w Makarskiej. Wszystko było zgodnie z ofertą. Autokary super, z taką klimą że zmarzłam nieźle po drodze. Kierowców chyba było trzech, na każdym postoju się zamieniali. Polecam.
W tym roku też z nimi jadę w sierpniu. :D
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 24.04.2016 13:21

Andzia no to nas trochę uspokoiłaś :D a w jakim apartamencie spaliście jeśli można spytać ? :)
andzia**
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 03.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andzia** » 24.04.2016 13:46

Byliśmy w willa Darko. Pokój na parterze, jasny,czysty, ogólnie ok. Z pokoju wyjście na tzw.taras(ulicę). Na początku troszkę mi to przeszkadzało, jednak okazało się że dzięki temu mieliśmy więcej powietrza i cień którego nie mieli sąsiedzi z boku i z piętra. Brak klimy dawał nieźle popalić. W tym roku rezerwacja willa Ivan.
Patryk Pe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 23.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patryk Pe » 24.04.2016 14:08

andzia** Czy mieliście jakieś przesiadki po drodze? Oskar często dowozi jednym autokarem do połowy drogi i potem przesiadka.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Z Biurem Podróży - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone