Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Biurem Podróży

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Siuba
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Siuba » 27.05.2015 11:32

andeo napisał(a):Adam,napisałam Ci na priv ,na jakiej ja wycieczce byłam i z jakiego biura ;) pozdr


Dziękuję, dotarło. Sprawdzę ofertę w weekend, kiedy będę miał więcej czasu.
moniolla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) moniolla » 13.07.2015 12:10

My jedziemy z biurem "Aga Travel" z Bielska białej zobaczymy co i jak. Poprzednio jechaliśmy z "Rego-Bis" i było ok.
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 14.07.2015 13:58

My byliśmy z Gandalf Travel z Łodzi.

2009 w Makarskiej - Super pod każdym względem. Autokar ok, kierwocy spoko, mniamniuśna rezydentka Linda. Full wypas. Wycieczki fakultatywne bajka w zasadzie dzieki Lindzie.

2010 Bułgaria Złote piaski. MIało być super ekstra no ale... jedynie ekstra to był nowy autokar ktorym jechalismy (3 miesiące miał) i kierowcy ktorzy gadając głupoty bawili turystów aby tym nie porobiły sie pęcherze na posladkach od siedzenia :D. Na miejscu syf z gilem, morze brudne dzielnica oddalona ok 5 km od złotych piasków, rezydentka miała wszystko i wszystkich w d...

2013 znów Makarska i tym razem w słoweni padł autokar czekalismy 8h na podstawiony, organizatorzy nie przejeli sie nami zbytnio. na miejscu juz inne rezydentki ktore miały podobne podejscie jak pani z Bułgarii. Nie potrafiły zorganizować wycieczek fakultatywnych, co chwile zmieniały godz a na zadawane im pytania odpowiadały "nie wiem" :lol:

Dlatego pożegnaliśmy sie z tym biurem i w tym roku jedziemy autem o :D
moniolla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) moniolla » 23.07.2015 17:25

Mogę potwierdzić że Aga travel z bielska białej to super biuro.wszystko co w ofercie się zgadza,opisy ,odległosci zdjęcia.. rezydentka ok.
suuuuper miejscówka. Jutro wracamy do domu i już wiem,że żal będzie wracać......
Serpentynka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.08.2015
Chorwacja- Jakie biura polecacie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Serpentynka » 20.08.2015 11:51

Witam :)
Byłam w Chorwacji swego czasu z biurem podróży. Wiem, że to było jakieś znane biuro, ale nazwy nie jestem sobie w stanie przypomnieć. Niestety nie podobało mi się. Wybrałam wycieczkę zorganizowaną gdyż chciałam jak najwięcej zobaczyć, poza tym nie znam języka.
Problem polegał na tym, że za dużo z wycieczki nie pamiętam, mimo że trwała tydzień. Co chwilę dolewali rakiji - czy to w autobusie czy na łodzi czy... no po prostu cały czas. No i głupio było bo no jak to: " z nami się nie napijesz?" Nie wiem czy to jest tam naprawdę taki zwyczaj czy jakiś wymysł biura, ale średnio mi się to po kliku dniach podobało.
Chcę pojechać drugi raz i dalej stawiam na biuro, ale po wcześniejszym doświadczeniu jednak postawiłabym na jakieś mniejsze, może mało znane? Albo sprawdzone- tak żebym zobaczyła jak najwięcej, poznała tę kulturę z innej strony niż tylko i wyłącznie przez pryzmat rakiji. Polecicie jakieś biuro?
Sama trochę poszperałam i tak: Wytwórnia Wypraw ma ciekawą propozycję z tym, że jest to wycieczka łączona z Czarnogórą, Macedonią, Serbią, Bośnią i Albanią. Może coś takiego jak na drugi raz? Macedonię z chęcią bym zobaczyła. No i wyjazd jest z Warszawy co by mi było na rękę. Tylko, że nie znam tego biura? Ma Ktoś jakieś doświadczenia?
Patrzyłam również na Skarpatravel, ale to nie to no i na Croatia- ale to też nie wygląda na objazdówki.
Znalazłam na Beatur, ale trochę krótko trwa ta wycieczka i no wyjazd z Katowic. Już sama się w tym gubię. Podoba mi się ta Wytwórnia, ale chciałabym mieć jakiś wybór. Może znacie coś podobnego i sprawdzonego??
Pozdrawiam Wszystkich Podróżników:)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 22.08.2015 11:24

Ja byłam z duzym biurem podróży i pierwszy raz słyszę o takich praktykach 8O Nikt nie pił alkoholu na naszych wycieczkach,no chyba że wieczorkiem i sam sobie kupił :oczko_usmiech:
moniolla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) moniolla » 23.08.2015 19:48

Serpentynka.... nie wiem z jakim biurem jechałas ..... przerobiłam i marco z bielska bialej i rego bis z katowic i aga travel z bielska bialej i nie bylo mowy,żeby ktokolwiek komuś polewał rakije.... w autobusie mozna bylo kupic u kierowców kawe,herbate i piwo -ale nikt tego ostatniego nie brał .
na miejscu to raczej w swoim towarzystwie sobie każdy przebywał i to od nas zależało ile kto wypija....
a wycieczki na miejscu czy autokarem czy statkiem tez bezalkoholowe - a nie jechaliśmy z oazy kościelnej :)
na fish pikniku do obiadu było wino i symboliczny kieliszek jakiji ale od tego to nikt by sie nie upił :)

może miałaś takie towarzystwo co lubiło degustować, ale to raczej nie wina biura podróży...

nie psuj opinii biurom podróży, ktoś to przeczyta i się wystraszy libacji alkoholowych....
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 23.08.2015 21:38

Chyba nie bierzecie postu Serpentynki na poważnie :D toż to szeptana reklama ;)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 24.08.2015 10:04

Ja wzięłam na poważnie ,ale pewnie masz rację gusia -s ;)
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 24.08.2015 17:16

pierwsze pytanie to ktory normalny kierowca pozwolilby sobie na alkoholizowanie sie w autokarze? 8O skutki mogłyby być oplakane.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 24.08.2015 17:19

Ale gdzie jest napisane ,że kierowca się alkoholizował ? :wink:
Wycieczkowicze wiecznie nawaleni byli i nic nie pamiętają z wycieczki :mrgreen:
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 24.08.2015 21:05

moze malo jasno napisalem ale chodzilo mi o to ze ktory pozwoliłby sobie zeby pasazerowie sie alkoholizowali :)
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1851
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 06.09.2015 14:56

A ja właśnie szukam jakiegoś sprawdzonego biura podróży,który organizuję wyjazdy zagraniczne autokarowe.
W necie masę różnych opinii,może są osoby na tym forum które korzystały z takich usług i byli zadowoleni,opis zgodny z rzeczywistością.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.09.2015 15:27

dreamtours.pl...
W opcjach jako miejsce wylotu zaznaczacie miasta niemieckie i macie oferty niemieckich biur podróży...są zdecydowanie lepsze i tańsze...mając wybór, lepiej odpuścić polskich organizatorów...
W samej Chorwacji z nimi nie byłem bo tam nie jeżdżę z biurami ale tak ogólnie to polecam...
kividuma
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kividuma » 25.10.2015 14:50

W tym roku byłam na Hvarze z krakowskim biurem test tour. Jestem raczej zadowolona. Jeśli dobrze przeczyta się ofertę to później człowieka mniej rzeczy zaskakuje :) Podróż "do" przebiegała zdecydowanie sprawniej. Chociaż na początku była mała obsuwa wyjechaliśmy chyba z godzinę później niż planowano. Z Krakowa do Katowic autobus złapał małą awarie + korki zrobiło swoje. Autobus nowy i czysty pilot sympatyczny opowiadał sporo ciekawostek, były konkursy i można było wygrać jakieś drobiazgi. Sprawna przeprawa na prom i szybkie zakwaterowanie. Hotel ...no szału nie było, ale też w ofercie jasno było napisane czego się spodziewać. Pokoje bardzo skromne, ale czyste niestety brak klimy w upale 40stopni dobijał. Pokoje na piętrze też wypadały lepiej...nasz na parterze (parter =ziemia :D ) widok na krzaki rozmarynu i jakąś wypaloną trawę. Największą obawę miałam w pierwszą noc bo trochę nieswojo mi było zostawić otwarte okno balkonowe - bez tego było bardzo ciepło. Można było sobie pokój zamienić na inny. Za to z plusów bardzo dobre jedzenie, można było jeść do oporu blisko plaża z łagodnym wejściem do morza gdzie zbierano rano jeżowce co może być istotne dla osób z dziećmi. Kawałek dalej czysta bardziej dzika plaża. Spacerkiem na starówkę, fajny komunikatywny rezydent i miła obsługa hotelowa. Fajny basen zewnętrzny ze słoną wodą. Wycieczki fakultatywne ok. Trochę gorzej było z powrotem. Zamiast wyjechać promem o 13 wyjechaliśmy o 19...okazało się że był w tym czasie jakiś zjazd młodzieży na wyspie i organizator nie zarezerwował wcześniej biletów na prom 0_o no nic :D dało nam to praktycznie dodatkowy dzień urlopu. Rzeczy można było zostawić bezpiecznie w poczekalni, można było korzystać z basenu i był dostęp do pryszniców na krytym basenie ( w lipcu nieczynnym) Zniżka na obiad w pobliskiej knajpie. Tak że był dodatkowy czas na pożegnanie się z Hvarem...ale , autobus przyjechał nieposprzątany i z pełnymi kibelkami jak się później okazało z tego powodu zamkniętymi. W autobusie było kilkoro dzieci więc był trochę problem. Pilotka była trochę roztrzepana, raz kazała wyjść raz wejść do autokaru...cała odprawa promowa raczej chaotyczna. Nocne zwiedzanie Splitu i Dioklecjana :P w tempie express no cóż miało to i swój urok :D jeśli jest się optymistą. Reszta podróży bez komplikacji. Ogólnie wspomnień mam znacznie więcej tych super niż tych złych. Idealnie nie było, ale chyba z czystym sumieniem dla tych nie bardzo wymagających klientów mogę polecić. Myślę że zdecydowałabym się jeszcze raz na wczasy z tym biurem
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Z Biurem Podróży - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone