Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Brac - Postira - czy można w "ciemno"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agnes70
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 11.02.2008
Wyspa Brac - Postira - czy można w "ciemno"?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes70 » 23.12.2013 00:03

Witam,
W lipcu 2014r. wybieram się z rodziną (4-os) po raz czwarty do Cro. Tym razem padło na wyspę Brać (za każdym razem jedziemy w inny region). Ostatnio byliśmy w "ciemno" w sezonie i nie było większych problemów ze znalezieniem kwatery, ale nie wiem jak to jest na wyspie. Stąd moja prośba do "bywalców": rezerwować czy spróbować w ciemno licząc na "rabat" :D ? Aha biorę pod uwagę Postirę lub Splitską.
Jeżeli ktoś dysponuje namiarami na sprawdzoną kwaterkę, chętnie z nich skorzystam...

Dziękuję za każdą sugestię. Życzę również Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :P
Amfipriona
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amfipriona » 12.02.2014 02:37

Niemalże wszędzie można w ciemno, tym bardziej na wyspę. Moim zdaniem nie będzie problemu.
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 15.02.2015 23:41

Witam agnes70 mam pytanie do Ciebie , czy wasz wyjazd wakacyjny padł na Brać czy gdzieś indziej? Czy byliście jednak w ciemno? W tym roku chcemy pojechać w 6 osób i minimalnie obawiam się w ciemno na wyspę. Ciekawi mnie jak Wam się udał wyjazd i kwatery.
agnes70
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 11.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes70 » 18.02.2015 00:18

Witam,
Tak, pojechaliśmy na wyspę Brać do miejscowości Postira i był to strzał w 10-tkę. Nie lubimy zbyt tłocznych miasteczek (czasami jechaliśmy do Supetaru - gdzie dopływa prom), ale i lubimy wieczorne spacery i możliwość wypicia zimnego piwka przy chorwackiej muzyce:) A to daje właśnie Postira, oczywiście oprócz ładnych plaż.
Ponieważ mój mąż nie chciał ryzykować jazdą w ciemno, ostatecznie zarezerwowałam apartament. Tym razem postawiłam na śliczny widok z tarasu i do dziś go wspominamy:)
Jeżeli jesteś zainteresowana dodatkowymi informacjami o tym apartamencie, to z chęcią podam Ci na e-mail link i adres do właścicielki. My byliśmy w 4 osoby, ale kwatera składała się z 2 sypialni z łóżkami małżeńskimi oraz salonu z rozkładanym narożnikiem (spokojnie mogły by się zmieścić 2 osoby). Nie wspomnę o pralce i zmywarce...

Pozdrawiam
sake1986
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sake1986 » 12.03.2015 14:46

Witam,

A czy ja mógłbym prosić o namiary?

Pozdrawiam
agnes70
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 11.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes70 » 12.03.2015 17:43

Witam, wysłałam namiary na e-mail.

Pozdrawiam:)
bursztyn
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 13.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bursztyn » 30.06.2018 23:49

Witam serdecznie

czy mogłabym prosić o namiary?

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyspa Brac - Postira - czy można w "ciemno"?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone