Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyspa Brac - Postira - czy można w "ciemno"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agnes70
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes70 » 23.12.2013 00:03

Witam,
W lipcu 2014r. wybieram się z rodziną (4-os) po raz czwarty do Cro. Tym razem padło na wyspę Brać (za każdym razem jedziemy w inny region). Ostatnio byliśmy w "ciemno" w sezonie i nie było większych problemów ze znalezieniem kwatery, ale nie wiem jak to jest na wyspie. Stąd moja prośba do "bywalców": rezerwować czy spróbować w ciemno licząc na "rabat" :D ? Aha biorę pod uwagę Postirę lub Splitską.
Jeżeli ktoś dysponuje namiarami na sprawdzoną kwaterkę, chętnie z nich skorzystam...

Dziękuję za każdą sugestię. Życzę również Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :P
Amfipriona
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amfipriona » 12.02.2014 02:37

Niemalże wszędzie można w ciemno, tym bardziej na wyspę. Moim zdaniem nie będzie problemu.
dorato1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 15.02.2015 23:41

Witam agnes70 mam pytanie do Ciebie , czy wasz wyjazd wakacyjny padł na Brać czy gdzieś indziej? Czy byliście jednak w ciemno? W tym roku chcemy pojechać w 6 osób i minimalnie obawiam się w ciemno na wyspę. Ciekawi mnie jak Wam się udał wyjazd i kwatery.
agnes70
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes70 » 18.02.2015 00:18

Witam,
Tak, pojechaliśmy na wyspę Brać do miejscowości Postira i był to strzał w 10-tkę. Nie lubimy zbyt tłocznych miasteczek (czasami jechaliśmy do Supetaru - gdzie dopływa prom), ale i lubimy wieczorne spacery i możliwość wypicia zimnego piwka przy chorwackiej muzyce:) A to daje właśnie Postira, oczywiście oprócz ładnych plaż.
Ponieważ mój mąż nie chciał ryzykować jazdą w ciemno, ostatecznie zarezerwowałam apartament. Tym razem postawiłam na śliczny widok z tarasu i do dziś go wspominamy:)
Jeżeli jesteś zainteresowana dodatkowymi informacjami o tym apartamencie, to z chęcią podam Ci na e-mail link i adres do właścicielki. My byliśmy w 4 osoby, ale kwatera składała się z 2 sypialni z łóżkami małżeńskimi oraz salonu z rozkładanym narożnikiem (spokojnie mogły by się zmieścić 2 osoby). Nie wspomnę o pralce i zmywarce...

Pozdrawiam
sake1986
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) sake1986 » 12.03.2015 14:46

Witam,

A czy ja mógłbym prosić o namiary?

Pozdrawiam
agnes70
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes70 » 12.03.2015 17:43

Witam, wysłałam namiary na e-mail.

Pozdrawiam:)
bursztyn
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) bursztyn » 30.06.2018 23:49

Witam serdecznie

czy mogłabym prosić o namiary?

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022