Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyprawy Robiego-Makarska 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 26.09.2010 20:13

kolejny dzień zbliża się ku końcowi.......no moze przesadziłam :wink: jeszcze trochę :lol:

ale wracamy do Makarskiej.......a tam kolejny postój w zatoczkach na kąpiel

Obrazek


Obrazek

porobiłam kilka fotek czarno-białych i w sepii....ale Adriatyk ma tak piękny kolor.....zieleń jest tak zielona ,że aż szkoda tego nie pokazać

kolejna dawka kąpieli morskich zaliczona ,ale mamy czas jeszcze do oddania rowerów
To co jedziemy dalej?.............nieeeee :? przerwa :lol: ...a co wakacje sa ,więc nic na siłę.....wracamy do kwatery i padłyśmy obie na 1,5 godziny.......tzn.ja na 1,5 godziny....a oni prawie dwie......wypompowani na maxa :lol: ach ta młodzież i jej kondycja :wink:

Obrazek

po kawie i nabraniu sił ruszamy dalej.....ale to juz była tak objazdówka po Makarskiej,bo planowałyśmy jeszcze pojechać do Tucepi....ale pokonała nas górka przy wyjeździe z Makarskiej :oops: :oops: .....obie juz ledwo pedałowałyśmy :lol: ....spojrzałyśmy na siebie i dziecię rzekło ..."nooooo mi tez się już nie chce....więc zawrociłyśmy i juhuuuuuuuuu...z górki....o tak tak możemy jeździć :lol:

a ponieważ zaczęło się robić szaro...

Obrazek


to czas zwrócić rowery.....ale przy wypożyczalni powstał juz następny pomysł :D :D :D

Obrazek


ale to juz innego dnia..........

tak jak pisałam zaczęło robić sie szaro a niebo i woda "zwariowały " od kolorów :D


Obrazek


Obrazek


Obrazek


pięknie wygladało zachodzące słońce głaszczące góry...drzewa plażę...


Obrazek

ciekawostka usłyszana od przewodniczki.....najsilniejsze wiatry w Chorwacji wieją nie od morza ,ale od gór w okresie jesienno-zimowym....czego dowodem są np.drzewa na plaży pochylone w stronę morza,tworzące dzięki temu naturalną ochronę przed słońcem .....czyż natura mogłaby nam dać lepsze zaproszenie na plażę :D

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


dziecię oczywiście nie okazało zrozumienia dla mego romantyzmu :? :wink: i ze słowami łoooo matko kochana....kobieto przestan już robić te zdjęcia :lol: :lol: ...wlazła znów do wody

Obrazek


no to hulaj dusza......pstryk...pstryk :wink:

Obrazek


Obrazek

ale to to mi się wcale nie podobało :evil: :evil:

Obrazek


a to bardzo.....miło ,że pomyślano o ludziach mniej sprawnych....w ciągu dnia ta winda była przez kogoś obsługiwana

Obrazek

no i tyle.....a jeszcze kolejne podejście do kuchni Chorwackiej.....znajomośc języka pozwalała nam jedynie na przeglądanie obrazkowych menu :oops: :oops: a zachciało nam sie ryb....sądzę ,że gdybyśmy znały lepiej język ,to wybrałybyśmy lepiej...a tak znów kulinarna porażka :?

Obrazek


Obrazek


tzn ...zjadliwe....ale słabo doprawione....i czy tuńczyk z grilla ma taki lekko kwaśny smak :?: :?: czy zjadłam popsutą rybę :oops:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 26.09.2010 20:27

Zaczynam się cieszyć, że cię od netu odcięli ...

I tak moc atrakcji miałaś, a tak mogłaś się skupić na wypoczynku i zabawie,
dzięki czemu i my tego wszystkiego możemy zażyć razem z tobą.

PS czy to była ta chwila, kiedy Robi stracił ... nie bójmy się tego powiedzieć - gacie? :D
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 26.09.2010 20:41

weldon napisał(a):
PS czy to była ta chwila, kiedy Robi stracił ... nie bójmy się tego powiedzieć - gacie? :D

tak to tego dnia przymusowo przeszedł na naturyzm.....gdzieś między Makarską a Krvavicą....ale nie ma się co dziwić....napatrzył sie tam na nagie ciała :lol: :lol: ......najlepsza była reakcja Marty ....moje dziecię jest jeszcze takim po prostu dzieckiem z czego się cieszę.....(bo ma juz w klasie koleżanki ,kolegów ,którzy są w "związkach" 8O ) i kiedy mijaliśmy naturystów to zawsze mruczała pod nosem.... hmmm...ciekawe ile ta góra ma metrów...patrzac oczywiście na górę czyli w przeciwnym kierunku niz nagość :lol: :lol: .....moje maleństwo :D :hearts:
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 26.09.2010 20:43

hajduczek napisał(a):tak to tego dnia przymusowo przeszedł na naturyzm.....gdzieś między Makarską a Krvavicą....ale nie ma się co dziwić....napatrzył sie tam na nagie ciała :lol: :lol: ......najlepsza była reakcja Marty ....moje dziecię jest jeszcze takim po prostu dzieckiem z czego się cieszę.....(bo ma juz w klasie koleżanki ,kolegów ,którzy są w "związkach" 8O ) i kiedy mijaliśmy naturystów to zawsze mruczała pod nosem.... hmmm...ciekawe ile ta góra ma metrów...patrzac oczywiście na górę czyli w przeciwnym kierunku niz nagość :lol: :lol: .....moje maleństwo :D :hearts:


Rozczulił mnie ten opis!!!
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 26.09.2010 20:46

Elizasz napisał(a):.............moje maleństwo :D :hearts:


Rozczulił mnie ten opis!!![/quote]

no cóż ...kocham ja jak diabli :D
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 26.09.2010 20:56

Znam to z autopsji :wink:
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 26.09.2010 21:11

ja już tez jestem!!!
wspaniale się czyta, jeszcze lepiej ogląda!
ach kochana Makarska:))))
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.09.2010 21:25

Oglądam i podziwiam piękne fotki , czytam opis Twojego autorstwa , i po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu , że trafnie oceniłem Makarską :)

Co do sposobu podróżowania - środek lokomocji nie jest tak ważny , jak nastawienie nas samych do wakacji - autokar też może być , nawet gdy nie ma chętnych do integracji :wink: bo widoki miejsc , które chcemy zobaczyć rekompensują wszystkie niewygody podróży :D

Z przyjemnością będę śledził Twoją relację

Pozdrawiam
Piotr
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 26.09.2010 21:34

Witam kkra....witam Piotrze....widzę ,że nie tylko mnie zachwyciła Makarska :D ...nie mogę powiedzieć ,że jest najpiękniejsza.....bo tylko ją widziałam...więc cóż tu porównywać.....ale dla mojej Marty to było idealne miejsce....bo dla niej musi sie ciągle coś dziać :D ...a tam atrakcji nie brakowało :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.09.2010 00:29

hajduczek napisał(a):nie tylko mnie zachwyciła Makarska :D ...nie mogę powiedzieć ,że jest najpiękniejsza.....bo tylko ją widziałam...


Dotarłem do Makarskiej widzianej oczyma Hajduczka :D

Lipa Moja Makarska
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.09.2010 09:24

hajduczek napisał(a):
porobiłam kilka fotek czarno-białych i w sepii....


a ponieważ zaczęło się robić szaro...

Obrazek


Trzeba było aparat przestawić na kolor... :wink:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.09.2010 09:28

hajduczek napisał(a):

Obrazek

w sepii....


Wygląda jak.............Kałtyk ( nie w sephi :wink: ) :lool:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 27.09.2010 09:33

Jacek S napisał(a):Trzeba było aparat przestawić na kolor... :wink:

aaaaaaa...to dlatego wtedy sie zrobiło tak cicho i pojawiły się napisy....mało ,że świat się zrobił szary to jeszcze niemy :lol: :wink:

anakin napisał(a):
hajduczek napisał(a):


w sepii....


Wygląda jak.............Kałtyk ( nie w sephi :wink: ) :lool:


dlatego właśnie szybko zakończyłam to doświadczenie i wróciłam do koloru :D
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 27.09.2010 13:57

hajduczek napisał(a):
kwiatki nam sie spodobały....ponoć to lawenda :?:

Obrazek



zapraszamy do klubu :wink:

wg mnie to:

longtom napisał(a):
Budleja Dawida (Buddleia davidii) inaczej omżyn. Dopiero tydzień temu dowiedziałem się jak nazywa się ten krzak;

Obrazek


a dangola sugeruje, i pewnie ma rację, że to

niepokalanek

co do jednego jesteśmy zgodni, lawenda to nie jest. Ty zdaje się też do tej koncepcji nie byłaś przekonana.

pzdr :wink:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 27.09.2010 21:43

longtom napisał(a):co do jednego jesteśmy zgodni, lawenda to nie jest. Ty zdaje się też do tej koncepcji nie byłaś przekonana.

pzdr :wink:


ja szczerze mówiąc zobaczyłam zdjęcie takiego czegoś ty na forum ....już po powrocie....i to,to było podpisane "lawenda"...dlatego moje zdjęcie podpisałam "podobno lawenda" :D ale pojecia nie mam co to :D

to chyba tez to samo

Obrazek


Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyprawy Robiego-Makarska 2010 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone