Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyprawy Robiego-Makarska 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 23.09.2010 21:46

Vukovarska to dość blisko Splitskiej, gdzie kiedyś mieliśmy metę. Niedaleko, właśnie w Waszym kierunku była rozlewnia całkiem znośnego wina. Ech! :lol:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 24.09.2010 10:32

Witam wąsacza :wink: ...siedź w tym plecaku ...siedź :lol:

Janie.....tak...to dość blisko.....zwłaszcza ,że my mieszkałyśmy prawie przy samym Hotelu Rosina (1 dom nas dzielił)...z balkonu widziałam "krzyzówkę-rozjazd"z ulicą Ante Starcevica
....na przeciwko balkony miałyśmy sklep sportowo -zabawkowy
tak +- to było tutaj

Obrazek


no ale zaczął się dzień drugi....
ustawiłam sobie budzenie w komórce,poniewaz obawiałam się ,że zmęczone podróżą nie wstaniemy na czas ,aby udać się na spotkanie z panią rezydent......

jednak moje obawy były bezpodstawne......spoko... obudziłam się o 7...oczywiście kawa na balkonie i przy okazji zgranie zdjęć .....Marta jeszcze spała ,więc wybrałam sie na pierwsze zakupy do Tommy :D

a ponieważ to juz był poranek ...to moje oczy szerzej otworzyły się na świat...i oczywiście nie omieszkałam pstryknąc kwiatków z naszego tarasu

Obrazek


jednym z zakupionych produktów był syrop cytrynowy,który polecam


Obrazek

sporadycznie ....głównie "na wyjściu"kupowałyśmy wodę butelkowaną,a głównie piłyśmy kranówkę(info z Cro :) ) właśnie z tym sokiem.....kupiłyśmy tez wersję pomarańczową ,ale mniej nam smakowała



powrót...pobudka dla Marty (oj jeszcze by spała)śniadanko na balkonie i stwierdziłyśmy ,że nie będziemy sie już cofać po spotkaniu ,tylko prosto na plażę

no to potuptałyśmy do Biura Tempet rozglądając się na wszystkie strony ,bo tu to..."



Obrazekwooow jaki kolor....mama zobacz...daj aparat....nieee ja robie ...daj


albo to nad samą głową :D

Obrazek


a tu znów to...."mama a to się je?....a ja wiem? :lol:

Obrazek


a najważniejsze ,że takimi uliczkami w koncu trafiłyśmy
Obrazek
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 24.09.2010 10:58

usiadłyśmy pod parasolkami i grzecznie wysłuchałysmy podstawowych informacji o Makarskiej.....o proponowanych wycieczkach...itd....ale co tam wycieczki.......słońce świeci ...my się chcemy kąpać :D ...ok .koniec ....IDZIEMY NA PLAŻE
decyzja -nie idziemy na główną...wędrujemy tak jak pisali na Cro (dzięki Artur) do zatoczek.....no to kierunek ZATOCZKI :D


eeee...eee...nie tak szybko....mama przecież bez siatki na jeżowce i kraby nie pójdziemy 8O "......no oczywiście ...toż to podstawa...i stałysmy sie właścicielkami pierwszej z dwóch siatek :D

Obrazek

Marta przodem ...ja za nią i nagle krzyk ...(to u nas rodzinne :wink: :lol: )....maaama czarna wiewóra...daj aparat....no i proszę :D szybkie były ...takie jakby z ADHD :lol:

Obrazek


no i tak chwilę tuptałyśmy takimi miłymi dróżkami

Obrazek

no ale wreszcie znalazłyśmy naszą zatoczkę

Obrazektłumów jeszcze nie było ,bo słonko za chmurkami ...ale naaam tooo nie przeszkadzało :D


Marta zrzucała z siebie ciuchy już po drodze
:lol: ja zbierałam :wink: tak ,że jak doszłyśmy już była gotowa doooo

Obrazek

ja za chwilę dolączyłam ,bo przecież należy się rozłożyć...materac nadmuchać...no i zając sie gapowiczem :wink: :lol:

Obrazek

Kapielówki Marta szyła przy śniadaniu :lol:

oki ...Robi pilnuj dobytku my snoorkujemy :D :D

Obrazek
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 24.09.2010 11:15

długo nie musiałyśmy czekać i pojawiło się słoneczko....i nie opuściło nas już do konca pobytu :D :D

Obrazek

pierwszym krabom towarzyszył oczywiście okrzyk "mama szybk0 ...mam kraba.....uciiiieeeka....maaaam....uciekkka...mammmm"

Obrazek

fajny był :D

Obrazek


nastepnie Marta wytargała (tylko na chwileczkę)jeżowca ....i nagle odkrycie on się rusza....ale fajnie.......nie wiedzialyśmy :oops:

Obrazek


no i nasze pierwsze przedpołudnie minęło na właśnie takich zabawach....i było super

:D :D

Obrazek

no i ta wooda ...taka niebieska....przejrzysta....taka ciepła....kocham cię wodo :lol: :lol:

Obrazek
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 24.09.2010 11:49

Wesoła relacja :D Zasiadam i ja.
P.S. Czapeczka dla Robiego też by się przydała bo jeszcze udaru dostanie :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 24.09.2010 11:51

... i buciki, bo tak siedzi na tych skałkach, ruszyć się nie może ...
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 24.09.2010 12:25

szary779 napisał(a):Wesoła relacja :D Zasiadam i ja.
P.S. Czapeczka dla Robiego też by się przydała bo jeszcze udaru dostanie :wink:


weldon napisał(a):... i buciki, bo tak siedzi na tych skałkach, ruszyć się nie może ...


Czapeczka i buciki, w odróżnieniu do majteczek, to nawet na FKK są niezbędne :wink: :wink: :wink:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 24.09.2010 12:36

no niestety bucików w tym rozmiarze nie znalazłyśmy...czapeczkę miał .....i owszem ...ale nie pamiętam czy to uwieczniłam na zdjęciu :wink: .....co do nudyzmu,to Robi zbyt długo tekstylnym nie był,bo gacie w Adrityku zgubił w czasie wspólnej kąpieli z Martą :lol: :lol: ...........zreszta nie była to jedyna rzecz ,którą zabrał nam Jadran......trza było mi powiedzieć o przypływach :evil: :lol:


witam nowo-przybyłych

a ja przed chwilą widziałam autko z naklejką Cro.plale radocha :D :D
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 24.09.2010 13:00

jan_s1 tez kiedyś stacjonowaliśmy na Splickiej :wink:

hajduczek o kranówie jeszcze nie doczytałam na forum :oops:
Fajnie się Ciebie czyta :)
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 24.09.2010 13:03

no ale jak wiadomo woda wyciąga....a ponieważ zrobiło się coś koło 15...to żołądki zaczęły marsza grać a i ochota przyszło na zobaczenie czegoś więcej niż rybki i ogórki wodne :D

więc narada 8) co jemy......eeee ...nie chce nam się iść gdzieś dalej do knajpy ,więc stawiamy na poczciwy Fast food czyli cos co bylo najbliżej


Obrazek ceny nie pamiętam ...ale drogie to nie było 25 lub 35 kuna

dla zainteresowanych kawałek cennika z przy-plażowego baru
Obrazek

jak widać nie jest aż tak strasznie.....jak ktoś chce to tym sie też wyżywi :D

no to pojadłyśmy ,więc powrót do kwatery ..mamusia.na kafę :D a dziecię wgrało zdjęcia i po raz kolejny usłyszałam .......... maaama krab...zooobacz krab....łoooo...fajnie nam wyszedł ten krab :!: :!: ......oczywiście nie omieszkałam delikatnie sprostować :D .......mi wyszedł misiu....mi 8) .....(w tym miejscu zaznaczę ,że z moją Martą lekko rywalizujemy jeśli idzie o robienie zdjęć....

wiem...wiem stara i głupia :lol: :lol: ustąpiła by dziecku :wink: :lol:

przy okazji Marta obstrykała otoczenie

fikus na balkonie
Obrazek

taras pad naszym balkonem

Obrazek

a tak przy okazji ....przez cały pobyt zastanawiałam się...po co taki duży taras???? ...a był z boku jeszcze jeden prawie taki sam.....przecież tam jeszcze by mogły być kwatery......chyba ,że nie wolno ,bo pod tarasem były garaże...hm....ale taaaaki duży...hm


no dobra ......duży....mały ...nikt nigdy naprawdę się nie dowie :twisted: jaki lepszy...więc szkoda czasu.......kawa wypita.......laptop do plecaka (a co muszę znaleźć WiFi co by się na Cro.pl zameldować :wink: ) i w drogę....zwiedzać Makarską..........................................ale o tym juz później,bo za chwilę czas do pracy....do zobaczenia :D
Ostatnio edytowano 24.09.2010 13:07 przez hajduczek, łącznie edytowano 2 razy
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.09.2010 13:05

Cieply kanapka nawet jest... :lol:
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 24.09.2010 23:32

Hej Violka :D fajny ten twój Robi :oczko_usmiech:
......... choc nie ukrywam że :roll: .......... miałam na myśli trochę innego :wink:


ale żeby nie było............ to przedstawiam Robiemu , Pana Misia (dostałam go na osiemnastkę) :D podróżuje z nami wszędzie i nie na gapę :wink:
Obrazek
czekam na cdn :smo: :papa:
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 24.09.2010 23:36

Wiola ja z lekkim opóźnieniem ale też się melduję :lol:

A to zdjęcie Robiego wymiata :D

hajduczek napisał(a):Obrazek


Muszę Ci powiedzieć, że my też mieliśmy takiego pasażera na gapę :wink: o imieniu Brązek :D ... ale nie wpadliśmy na to, żeby mu zdjęcia robić :lol: ...qurcze niedopatrzenie straszne :oops: :lol: - ale pretekst jest żeby wrócić! :wink:

Już nie będę kopiować ale to zdjęcie z autobusu co Robi przez szybę wygląda :wink: też mnie oczarowało :D - macie pomysły! :lol:


O! Jola mi wskoczyła :D i też pomysł na zdjęcie świetny! :lol:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 25.09.2010 10:42

Witam dziewczyny :D.....witam chlopaków :D oraz wszystkich Panów Misiów.....Panów Brązków......oraz zapraszam pozostałych Panów przytulaków....Robi będzie zachwycony....


Jola fajne zdjęcie :lol: :lol:
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 25.09.2010 11:54

czyli mówiąc krótko..... pluszaki łączcie się :lool:

pozdrawiam :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyprawy Robiego-Makarska 2010 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone