Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.07.2018 21:59

Jaro_wlkp napisał(a):Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowym członkiem tego forum i chciałbym sie podzielić moimi doświadczeniami z wyjazdów do CRO. Otóż jeżdżę tam od 4 lat i zawsze "w ciemno" . Co roku jeździłem do Makarskiej i nigdy ale to nigdy nie było żadnego problemu z fajna mijejscówką w dobrej cenie. Czas poszukiwania to max 30 min, na wjeździe od razu wyłapują naganiacze i gdy człowiek jest stanowczy i uparty tak jak ja, wynegocjuje dobrą cenę. Ja za górny pułap obrałem sobie kwote max 60 euro za apartament i nigdy tej kwoty nie przekroczyłem . W tamtym roku byłem na apartamencie za jedyne 45 euro/doba w miesiącu czerwcu.

Zawsze byłeś w czerwcu, czy w innym terminie też. :?:
Apartament na ile osób. :?:
Jaro_wlkp
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaro_wlkp » 25.07.2018 22:49

W CRO byłem w czerwcu, sierpniu oraz wrzesniu . Za każdym razem cenę ustalałem na miejscu i zawsze nie przekraczała ona moich założonych ram , czyli max 60 euro za cały apartament czyli min dwa pokoje , min jedna łazienka, min jeden taras, jedna kuchnia , klima, tv . W czerwcu było najtaniej bo jechalismy ok 20tego i wynegocjowalismy 45 euro za cały apartament.
Jaro_wlkp
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaro_wlkp » 25.07.2018 22:50

jezdże w trzy osoby , czyli ja , zona i syn .
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.07.2018 22:57

Jaro_wlkp napisał(a):W czerwcu było najtaniej bo jechalismy ok 20tego i wynegocjowalismy 45 euro za cały apartament.

Nic dziwnego, że w czerwcu najtaniej i sporo naganiaczy :wink:
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 26.07.2018 08:19

Jaro_wlkp napisał(a):
,,,,,,,,,,,,,
W tym roku jade 15 sierpnia, również w ciemno, tyle ,że zamierzam spędzić wakacjew miejscowości Brela.. Makarskę juz dobrze znam, jest tam rewelacyjnie, teraz czas na inne kurorty. To tyle z mojej strony, pozdrawiam wszystkich . :papa:


bardzo jestem ciekaw jak to będzie tego 15 sierpnia wszak to szczyt szczytów sezonu,
choć już się "słyszy" że troszkę mniej ludzi w tym roku czy to przez pogodę czy drożyznę,
jak będziesz na miejscu to napisz coś Jaro,
spikus
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) spikus » 26.07.2018 08:19

witam planuje 6 sierpnia w poniedzialek byc na miejscu chce zostac na 7 nocy. moze ktos powiedzic jak wyglada sprawa z noclegami w okolicach baska woda makarska??
Jaro_wlkp
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaro_wlkp » 26.07.2018 21:12

Ja juz drugi raz jade w tym samym terminie czyli 15 sierpnia i nie było wcale dużego ruchu. |Wyjeżdżam tak ok 13tej i przez czechy, austrię, słowenię jade nocą . Dopiero w CRO wita mnie dzionek. Co do dostepności noclegów to w Makarskiej nigdy nie mieliśmy z tym problemu. Praktycznie apartament mielismy z marszu i to w dobrej cenie. Ceny pokojów sa jeszcze niższe . ja tam jestem tak ok 10-11tej tak więc juz w południe pije chłodne pifko na tarasie :D
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 26.07.2018 22:03

Jaro_wlkp napisał(a):,,,,,
Ceny pokojów sa jeszcze niższe . ja tam jestem tak ok 10-11tej tak więc juz w południe pije chłodne pifko na tarasie :D


no ja podobnie zawsze w ciemno i takze staram się być na miejscu około 10 rano,
ale jak będziesz na miejscu to skrobnij co i jak,
choć coraz bardziej myślę nad zamianą Cro na,,,
no właśnie,
co dzień inne pomysły :wink:
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 26.07.2018 22:55

Jaro_wlkp napisał(a):Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowym członkiem tego forum i chciałbym sie podzielić moimi doświadczeniami z wyjazdów do CRO. Otóż jeżdżę tam od 4 lat i zawsze "w ciemno" . Co roku jeździłem do Makarskiej i nigdy ale to nigdy nie było żadnego problemu z fajna mijejscówką w dobrej cenie. Czas poszukiwania to max 30 min, na wjeździe od razu wyłapują naganiacze i gdy człowiek jest stanowczy i uparty tak jak ja, wynegocjuje dobrą cenę. Ja za górny pułap obrałem sobie kwote max 60 euro za apartament i nigdy tej kwoty nie przekroczyłem . W tamtym roku byłem na apartamencie za jedyne 45 euro/doba w miesiącu czerwcu. Mieszka tam Polka i nie było problemu żadnego z komunikacją, do plaży rzut kamieniem - ok 100m tak więc ja osobiście polecam wyjazdy bez wczesniejszej rezerwacji. W tym roku jade 15 sierpnia, również w ciemno, tyle ,że zamierzam spędzić wakacjew miejscowości Brela.. Makarskę juz dobrze znam, jest tam rewelacyjnie, teraz czas na inne kurorty. To tyle z mojej strony, pozdrawiam wszystkich . :papa:

W Breli pytaj tu
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

I tu
111 Frankopanska

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
klaudia97
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia97 » 27.07.2018 08:03

luki041 napisał(a):Witam.
Jesteśmy po raz 7 w chorwacji. Kolejny raz w ciemno. W zeszlym roku połowa lipca, ze znalezieniem czegos "sensownego" dla 7 osób w ciemno była katorga. W tym roku ta sama obsada i było można dosłownie przebierać w ofertach. Jestesmy 20km od Zadaru. Za 3 sypialnie z widokiem na morze, 2 łazienki, klime, w pełni wyposażoną kuchnie płacimy 12€ za osobę. Sami chorwaci mówili nam, ze Polaków malutko w tym roku i faktycznie da się to zauważyć. Jak na razie można śmiało wybierać się w ciemno nawet w tyle osób. Do plaży mamy 50metrow.


Witam,
czy mogę prosić namiary?
aisa80
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 12.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) aisa80 » 27.07.2018 11:31

Hej :)
Wyjeżdżam w poniedziałek do Rogoznicy. Mamy zabukowaną kwaterę, jednak słyszę że w Rogoznicy zimna woda to zastanawiam się czy nie zmienić po dwóch nocach miejsce na Omiś lub Brela.
Jak myślicie czy tam będzie można na miejscu znaleźć kwaterę?
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9103
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 27.07.2018 11:35

Nie wiem, czy Omiš to dobry pomysł :?: Tam, do Jadrana wpływa zimna Cetina.
aisa80
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 12.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) aisa80 » 27.07.2018 11:36

elka21 napisał(a):Nie wiem, czy Omiš to dobry pomysł :?: Tam, do Jadrana wpływa zimna Cetina.


To jaką miejscowość polecasz gdzie będzie cieplejsza woda?
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9103
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 27.07.2018 11:43

Z tego, co pokazuje ta strona
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
to albo Istria, albo w dół za Makarską :roll:
aniaitomek
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 04.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 27.07.2018 21:36

Wczoraj po dwoch wspanialych tygodniach wrocilismy z Lokva Rogoznica/ Ruskamen. Woda cudnie ciepla :D . Jesli chodxi o kwatery to jadac od samego Splitu az po Makarska pelno przy drodze stojacych Chorwatow oferujacych wolne apartæamenty. Na pewno cos sie znajdzie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 386
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone