Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 19.08.2017 15:48

Uprzejmie donoszę Bratuś Promajna stoją z kartkami.
Dodatkowo widziałem sporo Free apartman choć może nie w pierwszej linii.
qLA
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) qLA » 20.08.2017 09:44

Witam serdecznie, specjalnie założyłem konto, żeby udzielić się w tym temacie ( wcześniej byłem tylko czytelnikiem ) - pewnie w obecnej chwili łatwiej już będzie o apartament, natomiast my z żoną w Chorwacji byliśmy 9.08, wróciliśmy 18.08, na wstęp zarezerwowałem na 3 dni przez booking apartament na 3 dni za jakieś 100 eurosów, na samym miejscu chcieliśmy szukać dalej i jeżeli chodzi o miasto Pag - było bidnie. W jednej agencji zero pokojów, w drugiej na cały pobyt tj. 6 dni od 12-18 była tylko jedna chatka ( którą koniec końców wzięliśmy ) za 70 euro ( zawsze mieliśmy tańsze ) - chata była w cholerę od centrum, dobre 2km do tego z podejściem od plaży, które w pewnym momencie miało chyba 40stopni nachylenia :D Także nachodziłem się za cały rok. W trakcie całego pobytu nie widziałem tam ani jednej chaty z kartką dotyczącą wolnych miejsc, ani osoby która proponowała apartamenty.
Poza tą chatką praktycznie nic nie było, albo jeszcze gorszą lokalizacją, albo znacznie gorszym standardem i to na pojedyncze dni.
W poprzednich latach jeździliśmy na Riwierę Makarską i mimo drobnych problemów rok temu ( Podgora ) przenocował nas właściciel, którego już znaliśmy z poprzednich lat, a potem nagle się sporo zwolniło i znaleźliśmy. Jedyny raz w ciągu ostatnich lat podobna sytuacja była w Crikvenicy, w które też nie umieliśmy znaleźć nic poza apartamentem za 100euro. Apartamenty zawsze miałem taniej ( 45-60 euro ) w pierwszym-drugim rzędzie od plaży w centrum, także uważam, że albo ja miałem pecha, albo faktycznie w Chorwie coraz trudniej jest znaleźć coś na miejscu, dlatego ja w październiku siadam do portali turystycznych i rezerwuję coś na przyszły rok - nie ma sensu po podróży szukać na wariata coś w tym upale - wolę jednak na miejscu spokojnie sobie wybrać dobry lokal w dobrej lokalizacji i cieszyć się w 100% pobytem, a nie brać co mi kto da, za jakie pieniądze da, bo i tak nie ma co wybrać.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 20.08.2017 09:58

Przełom czerwca i lipca, Novalija na Pagu, 2 tygodnie I linia brzegowa, apartament 4 osoby na parterze z ogrodem, grillem, warunki jak w domu (zmywarka, pralka itp.), 40 m do plaży, 15 euro od osoby - zarezerwowane w kwietniu 2017 r.

W ciemno to można się bawić ale w ciuciubabkę. :D

Od pewnego czasu rezerwuję - kilka lat temu nie mogłem znależć kwatery w ciemno na Rivierze Makarskiej. Jak było to byle co za wysokie ceny - 100 euro. :papa: :hut:
Ostatnio edytowano 20.08.2017 16:55 przez Ural, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2017 10:43

qLA napisał(a):Witam serdecznie, specjalnie założyłem konto, żeby udzielić się w tym temacie ( wcześniej byłem tylko czytelnikiem ) - pewnie w obecnej chwili łatwiej już będzie o apartament, natomiast my z żoną w Chorwacji byliśmy 9.08, wróciliśmy 18.08, na wstęp zarezerwowałem na 3 dni przez booking apartament na 3 dni za jakieś 100 eurosów

Witam.
100 euro za apartament dla dwóch osób. :?: :?:
evka1983
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) evka1983 » 20.08.2017 19:28

Witam, wybieramy się do Primosten we wrześniu, na miejscu będziemy 3 września. Planujemy szukanie noclegów na miejscu. Pytanie do Forumowiczów, czy jadąc do Chorwacji w ciemno na początku września zdarzyły się komuś problemy ze znalezieniem noclegu?
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 20.08.2017 19:40

evka1983 napisał(a):Witam, wybieramy się do Primosten we wrześniu, na miejscu będziemy 3 września. Planujemy szukanie noclegów na miejscu. Pytanie do Forumowiczów, czy jadąc do Chorwacji w ciemno na początku września zdarzyły się komuś problemy ze znalezieniem noclegu?


Nie powinno być problemów. Już prawie koniec sierpnia widzimy jak jest coraz mniej ludzi. Podejrzewam że we wrześniu przy ekstremalnych warunkach będzie co drugi dom wolny.
mirus_1969
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirus_1969 » 20.08.2017 19:44

Jestem w okolicy Makarskiej i jest trochę więcej wolnych kwater, parę dni temu było mało.
qLA
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) qLA » 20.08.2017 20:07

Janusz
Dokładnie tak, cena na bookingu od środy do soboty za całość 100 euro/doba jakoś - na nasze wyszło jakoś 12xx zł.
krzygaj
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 23.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzygaj » 21.08.2017 17:03

Pozdro z Tucepii. Mozna jechac w ciemno. Znalezlismy w niecala godzine za 52e w odleglosci 50m od wody, chyba w 3 linii, ponizej jadranki. Apartman na 6 osob, nas jest 3. Wszelkie wygody - klima, wifi, grill itd.... Stalo kilku naganiaczy, byly kartki o wolnych pokojach.

Pzdr
panpio
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 16.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) panpio » 22.08.2017 13:11

VIR -12 i 13 sierpnia szukałem na własną rękę i w trzech agencjach i niestety był tylko jeden wolny
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.08.2017 13:16

qLA napisał(a):Janusz
Dokładnie tak, cena na bookingu od środy do soboty za całość 100 euro/doba jakoś - na nasze wyszło jakoś 12xx zł.

To chyba był jakieś ekstra apartament .... 8O
100 euro za dwie osoby nie mój przedział cenowy.
W sezonie jestem w stanie przyjąć apartament za cenę 50 euro.
Stef
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 22.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stef » 22.08.2017 14:13

Od trzech lat jeździmy (2 osoby) we wrześniu "w ciemno" i do tej pory zawsze byliśmy zadowoleni. W ubiegłym roku najdrożej (40 euro/doba) zapłacilismy na Korculi w Lumbardzie ale za to mieliśmy nowiusieńki apartament ze wszystkimi udogodnieniami i pieknym widokiem. Następnie w Gradacu i Rogoznicy płaciliśmy 35 euro w równie wysokim standardzie. W tym roku celujemy w okolice Trogiru :D
qLA
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) qLA » 22.08.2017 14:31

Janusz
Fakt, faktem apartament był duży, dwusypialniany, na 4 osoby, ale bralśmy co było. Też przeważnie mieliśmy 45-60euro pierwszy rząd.
dyzio74
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 24.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dyzio74 » 22.08.2017 16:11

Dawno Przekonaliście mnie aby mój tegoroczny pierwszy, wrześniowy wyjazd do Chorwacji zorganizować bez rezerwacji.
Za co bardzo dziękuję Wszystkim co tu piszą.
Czytam, czytam i dochodzę do wniosku, że problemy z dostępnością w sezonie są mocno powiązane z słabym lub całkowitym brakiem dostępu do internetu podczas szukania kwatery.
Pełnia sezonu Ludzie piszą, że nie nic ma. Sprawdzam na Bookingu czy innym portalu a tu dwie/trzy strony ofert- praktycznie w każdej znanej miejscowości.
Mnie początkowo bardzo mylił częsty brak podawania terminów Waszych wyjazdów. Wiadomo, że standard jest różny a i lokalizacja ma spory wpływ na cenę, jednak z tego co czytam i termin ma zasadnicze znaczenie jeśli chodzi o dostępność ofert i cenę.
kazow
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazow » 22.08.2017 16:23

nie bylbym aż takim optymistom, to co na Booking nie zawsze odpowiada rzeczywistości ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 376
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone