Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Wyjazd w ciemno 2017 pełnia sezonu - jak sobie poradzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.08.2017 08:09

Istria to chyba nie najlepszy pomysł na wyjazd w ciemno i z takim ograniczeniem finansowym,może wybierz inny rejon?,niestety wtedy będziecie musieli zrezygnować z Włoch, tylko co Ci po Włoszech jak na Istrii nie będziesz miała gdzie spać.Jest parę profili na Facebooku gdzie gospodarze ogłaszają się z wolnymi apartmanami,jeden tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
kaja1287
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.08.2017
Re: Wyjazd w ciemno 2017 pełnia sezonu - jak sobie poradzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja1287 » 16.08.2017 08:49

[quote="Z"]Istria to chyba nie najlepszy pomysł na wyjazd w ciemno i z takim ograniczeniem finansowym,może wybierz inny rejon?,niestety wtedy będziecie musieli zrezygnować z Włoch, tylko co Ci po Włoszech jak na Istrii nie będziesz miała gdzie spać.Jest parę profili na Facebooku gdzie gospodarze ogłaszają się z wolnymi apartmanami,jeden...



Dziękuję Serdecznie za tą podpowiedź!!
Jeszcze jedno pytanko, tak żeby sobie sprecyzować szukanie... Jak nie Istria, to gdzie najlepiej ?
iwooszka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.03.2016
Re: Wyjazd w ciemno 2017 pełnia sezonu - jak sobie poradzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwooszka » 16.08.2017 08:53

My co prawda jestesmy na wyspie Murter, ale przyjechalismy z sąsiadami, ktorzy jechali w ciemno i na Murterze nic nie znalezli, zmuszeni byli ruszyc dalej. Ostatecznie wylądowali w Pakostane, ale koszt apartamentu to 80€ za noc. Co prawda piekny, duzy, nowy, ale jednak cena spora. Na Murterze w ogole nie widac kartek z wolnymi apartamentami, w zeszlym roku bulo inacsej. Mysle ze w ciemno cos znajdziecie, tylko czy na pewno w miejscu ktore Was interesuje, a najważniejsze czy na Waszych warunkach cenowych i wizualnych.
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011
Re: Wyjazd w ciemno 2017 pełnia sezonu - jak sobie poradzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 16.08.2017 08:54

sprecyzuj szukanie pod względem terminu i ceny jaka Ci pasuje, nie wiem ile masz czasu na szukanie, czy chcecie jechać jutro czy za tydzień.
Jeśli nie ograniczysz się regionem, to na pewno coś znajdziesz na b..kingu.

Możesz tez popatrzeć na fb, wpisując Horvat Janko, jest tam trochę ofert w dobrej cenie
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Wyjazd w ciemno 2017 pełnia sezonu - jak sobie poradzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.08.2017 08:57

W tym rok wszędzie w ciemno jest problem. Licz się z ceną 50-60 eur za 3 osoby - tak wynika z postów w innych w wątkach.
Na Istrii normalna cena to 20 eur/os. a teraz to jest szczyt szczytów...
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Wyjazd w ciemno 2017 pełnia sezonu - jak sobie poradzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 16.08.2017 10:44

Taki wyjazd przez pół Europy dla rodziny to jednak wg mnie powinno się planować dużo wcześniej, już nie wspomnę o braku kwatery przy ograniczonym budżecie. Takie wypady w nieznane są dobre dla młodzieży , kiedy noc na ławce lub pod drzewem nie stanowi problemu :)
Last minut to raczej w zorganizowanych wyjazdach...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wyjazd w ciemno 2017 pełnia sezonu - jak sobie poradzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.08.2017 11:10

Rafi70 napisał(a):Taki wyjazd przez pół Europy dla rodziny to jednak wg mnie powinno się planować dużo wcześniej, już nie wspomnę o braku kwatery przy ograniczonym budżecie. Takie wypady w nieznane są dobre dla młodzieży , kiedy noc na ławce lub pod drzewem nie stanowi problemu :)

No genialne... :roll: Nic, tylko zastosować się do tej rady. 8)

Ale życie, jakie jest, każdy widzi...
kaja1287 napisał(a): Zależy nam na tych wakacjach, wcześniej o tym myśleć nie mogliśmy, bo nie było wiadomo co z wolnym w pracy.


Jak pisałam na pw, przynajmniej na początek masz szansę coś znaleźć online w lastach prywatnych gospodarzy, niekoniecznie na całych 10 dni. To kwestia kompromisu co do położenia apartamentu, odległości od morza i standardu, zdolności negocjacyjnych oraz... szczęścia, żeby się wstrzelić w czyjąś lukę w kalendarzu. Linki poszły na pw. W ciemno teraz na Istrię - no way.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wyjazd w ciemno 2017 pełnia sezonu - jak sobie poradzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2017 07:27

kaja1287 napisał(a):Witam wszystkich :D
Mam małą zagwozdkę... Planujemy z rodziną (3 osoby) jechać na 10 dni do Chorwacji. Chcielibyśmy wyjechać jak najszybciej, od kilkunastu godzin ślęczę przed monitorem i szukam jakiegoś apartamentu.

Porady w pierwszym poście z tego wątku (mimo, że z roku 2007) jak najbardziej aktualne.
stavros2002
zbanowany
Posty: 131
Dołączył(a): 17.06.2017
Re: Wyjazd w ciemno 2017 pełnia sezonu - jak sobie poradzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) stavros2002 » 17.08.2017 09:15

iwooszka napisał(a):My co prawda jestesmy na wyspie Murter, ale przyjechalismy z sąsiadami, ktorzy jechali w ciemno i na Murterze nic nie znalezli, zmuszeni byli ruszyc dalej. Ostatecznie wylądowali w Pakostane, ale koszt apartamentu to 80€ za noc. Co prawda piekny, duzy, nowy, ale jednak cena spora. Na Murterze w ogole nie widac kartek z wolnymi apartamentami, w zeszlym roku bulo inacsej. Mysle ze w ciemno cos znajdziecie, tylko czy na pewno w miejscu ktore Was interesuje, a najważniejsze czy na Waszych warunkach cenowych i wizualnych.


80€ to przyzwoita umiarkowana cena w sezonie za apartament 2+2 blisko plaży, nie wiem skąd opinia że to drogo.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 17.08.2017 10:29

stavros2002 napisał(a):80€ to przyzwoita umiarkowana cena w sezonie za apartament 2+2 blisko plaży, nie wiem skąd opinia że to drogo.

To strasznie musiały ceny pójść w górę, bo za tyle oferowali mi apartament w Rogoznicy, też blisko plaży, ale na 8 osób. Na 4, z dwoma sypialniami, trochę bliżej wody zapłaciliśmy 40. W pierwszej dekadzie sierpnia.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wyjazd w ciemno 2017 pełnia sezonu - jak sobie poradzić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.08.2017 11:55

stavros2002 napisał(a):
iwooszka napisał(a):My co prawda jestesmy na wyspie Murter, ale przyjechalismy z sąsiadami, ktorzy jechali w ciemno i na Murterze nic nie znalezli, zmuszeni byli ruszyc dalej. Ostatecznie wylądowali w Pakostane, ale koszt apartamentu to 80€ za noc. Co prawda piekny, duzy, nowy, ale jednak cena spora. Na Murterze w ogole nie widac kartek z wolnymi apartamentami, w zeszlym roku bulo inacsej. Mysle ze w ciemno cos znajdziecie, tylko czy na pewno w miejscu ktore Was interesuje, a najważniejsze czy na Waszych warunkach cenowych i wizualnych.


80€ to przyzwoita umiarkowana cena w sezonie za apartament 2+2 blisko plaży, nie wiem skąd opinia że to drogo.


Dalmacja Północna to nie Riwiera Makarska.
stavros2002
zbanowany
Posty: 131
Dołączył(a): 17.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) stavros2002 » 17.08.2017 12:44

weldon napisał(a):
stavros2002 napisał(a):80€ to przyzwoita umiarkowana cena w sezonie za apartament 2+2 blisko plaży, nie wiem skąd opinia że to drogo.

To strasznie musiały ceny pójść w górę, bo za tyle oferowali mi apartament w Rogoznicy, też blisko plaży, ale na 8 osób. Na 4, z dwoma sypialniami, trochę bliżej wody zapłaciliśmy 40. W pierwszej dekadzie sierpnia.


Zachodnia cześć Rogoźnicy przy Put Sepurine i dalej w kierunku Zeceva nie ma nic tanszego niż 80 euro za 2+2 przy plazy w szczycie sezonu.

Apartament Domic w Slatine dla 8 osób 150 euro.

Ale jak ktoś lubi maszerowac do morza 100 i więcej metrów i wystarczy mu podstawowy standard, to za 60 euro pewnie coś znajdzie.
mirus_1969
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirus_1969 » 17.08.2017 14:36

Jestem na Riverze Makarskiej i faktycznie mało miejsc i ceny też poszły w górę 2+1 właścicielka chciała 70 euro,ale stargowałem do 65 od doby za 10 nocy.
Jak mówiłem że 5 dni to cena 70 i nic nie opuściła.Rok temu w tej samej miejscowości płaciłem 50 euro tylko był aneks kuchenny a tu jest osobna kuchnia ,tylko że bez mikrofali a tam (50 euro) była mikrofala.
kamilgaj
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamilgaj » 18.08.2017 03:48

Tak czytam i się zastanawiam czy w tym roku coś znajdę? Na miejscu chcę być 01.09 okolice Baska Voda. W ubiegłych latach się zawsze udało coś znaleźć i powiem że zawsze szybko...
Na jakie ceny mogę liczyć w tym roku? Ekipa 2+1. Jakiś super standard mnie nie interesuje, bo w sumie ile w tym pokoju się przebywa... Byle było czysto ;) najważniejsza jest pogoda :)
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 18.08.2017 05:08

Od wrzesnia robi sie luzniej takze spokojnie vos znajdziesz.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 375
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone