Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agusia2501
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agusia2501 » 25.07.2017 11:09

Rafer napisał(a):
radzio327 napisał(a):Nie pozostaje nic innego jak przełożyć urlop na początek września, jeżeli sie uda bo jechać początkiem sierpnia to chyba sensu nie ma :(


Zawsze możesz zaryzykować dla chcącego nic trudnego może coś znajdziesz na Airbnb jest troche noclegów ale z ceną nie ma rewelacji będę schodził z plaży lookne czy ludki z tabliczkami. Napisz di kiedy chcesz zostać jak zobaczę coś wolnego dam znać :papa:


Witaj Rafer
Twoja odpowiedź mnie podniosła na duchu. :D Wybieram się od 5.08 na siedem dni. Mam nadziję, że coś znajdę.
eregorn1984
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 19.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) eregorn1984 » 25.07.2017 11:37

Rafer napisał(a):
eregorn1984 napisał(a):Witam wszystkich
Jak tam sytuacja na Makarskiej i okolicach?? planuje wyjazd w calkowite ciemno:) 29-07 do 15.08 w tamte rejony 2+1+pies:)
Jezeli ktos jest na miejscu moze odpisze jak wyglada sytuacja z apartamentami bardzo blisko plazy?
Startujemy w sobote zeby na niedziele rano byc na miejscu

Ktos cos??????moze ktos wybiera sie w tym czasie:)



Jestem od 22 lipca w Makarskiej w ten dzień było tylko dwóch kolesi z karteczkami od tej pory nie widzę żeby ktoś stał może być ciężko ludzi jest masa man się udało ale daleko od morza na Splickiej. a co jakiś czas przyjeżdża i szuka noclegu u naszej gospodyni :) ale niestety nie ma nic wolnego. Rekordziści byli wczoraj 11 osób w ciemno byłem w szoku :mrgreen:



hmmmmmm, wiec moze sprobuje gdzies wczesniej, Primosten, Sibienik,co myslisz?
eregorn1984
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 19.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) eregorn1984 » 25.07.2017 11:54

agusia2501 napisał(a):
Rafer napisał(a):
radzio327 napisał(a):Nie pozostaje nic innego jak przełożyć urlop na początek września, jeżeli sie uda bo jechać początkiem sierpnia to chyba sensu nie ma :(


Zawsze możesz zaryzykować dla chcącego nic trudnego może coś znajdziesz na Airbnb jest troche noclegów ale z ceną nie ma rewelacji będę schodził z plaży lookne czy ludki z tabliczkami. Napisz di kiedy chcesz zostać jak zobaczę coś wolnego dam znać :papa:


Witaj Rafer
Twoja odpowiedź mnie podniosła na duchu. :D Wybieram się od 5.08 na siedem dni. Mam nadziję, że coś znajdę.




Spoko.... startuje w sobote wiec w niedziele zaczynam szukac:) chyba zaczne od Breli i zobaczymy:)
Jak cos to dam znac na forum jak swieza sytuacja:) jak bedzie daleko do plazy zawsze zostaja rowerki:)
agusia2501
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agusia2501 » 25.07.2017 12:42

:papa: Czekamy więc na wieści
wiktoriaa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiktoriaa » 25.07.2017 14:38

Witam. Razem ze znajomymi (4 osoby) planujemy wybrać się do Chorwacji w terminie od 12 sierpnia na 5 nocy. Ponieważ jest to wyjazd spontaniczny nie rezerwowaliśmy nic wcześniej. Teraz zaczęliśmy przeglądać różne noclegi ale w zasadzie większość już nie jest dostępna lub ceny są strasznie wygórowane dlatego wpadliśmy na pomysł wyjazdu w ciemno. TERAZ jedno wielkie pytanie, czy w tym roku w okolicach ISTRII (myśleliśmy o Puli, ewentualnie Crikvenica (okolice tych dwóch)) jest łatwo znaleźć noclegi? Podkreślam że planujemy być już tam rano w sobotę, bo podobno tak jest najlepiej szukać. Chodzi mi o to czy stoją ludzie i ogłaszają się że są wolne pokoje, jak kilka lat temu? :D Bardzo się stresujemy tym wyjazdem, że nic nie znajdziemy dlatego też proszę o pomocną odpowiedź.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 25.07.2017 14:50

Ludziska na Facebooku jest kilka grup z ogłoszeniami dodawanymi przez chorwackich właścicieli,dziś nawet widziałem że Dario ma coś wolnego dla 2 osób.Więc jeśli ktoś się obawia to takie ogłoszenia zawsze jakimś wyjściem są,no i macie zdjęcia od razu przy ogłoszeniu i cena jakaś lepsza się trafia czasami.W większości są to ogłoszenia z rejonu od Splitu po Zadar.
agnieszkas85s
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkas85s » 25.07.2017 16:54

Witam serdecznie wszystkich :papa:
Planujemy wyjazd w ciemno do BRELI.planujemy być na miejscu w sobotę 19 sierpnia.Mam pytanie czy znajdziemy coś na miejscu w tym terminie dla 5 osób.( nasza trójka i 2 osoby ) jest jaka kolwiek szansa na apartament.Podrace ,scit ostatecznie inne dzielnice BRELI .proszę o poradę :D
agnieszkas85s
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkas85s » 25.07.2017 17:12

Z napisał(a):Ludziska na Facebooku jest kilka grup z ogłoszeniami dodawanymi przez chorwackich właścicieli,dziś nawet widziałem że Dario ma coś wolnego dla 2 osób.Więc jeśli ktoś się obawia to takie ogłoszenia zawsze jakimś wyjściem są,no i macie zdjęcia od razu przy ogłoszeniu i cena jakaś lepsza się trafia czasami.W większości są to ogłoszenia z rejonu od Splitu po Zadar.

Witam możesz podać nazwy grup z ogłoszeniami :papa:
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 25.07.2017 17:21

Nam udało sie przenieść urlop na wrzesień jedziemy 2 września jesteśmy na miejscu pytanie bo są kwatery spoko z widokiem na morze po 1600 za 9 nocy rezerwować czy początkiem września lepiej w ciemno i w tej cenie bądź niższej cos znajdziemy?:)
bonovox75
Croentuzjasta
Posty: 185
Dołączył(a): 05.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonovox75 » 25.07.2017 17:52

radzio327 napisał(a):Nam udało sie przenieść urlop na wrzesień jedziemy 2 września jesteśmy na miejscu pytanie bo są kwatery spoko z widokiem na morze po 1600 za 9 nocy rezerwować czy początkiem września lepiej w ciemno i w tej cenie bądź niższej cos znajdziemy?:)


ja wybrałbym bramkę nr "wyjazd w ciemno" :D Czasem jest też subtelna różnica między "kwaterą z widokiem na morze" a "kwatera przy morzu"
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 25.07.2017 17:56

bonovox75 napisał(a):
radzio327 napisał(a):Nam udało sie przenieść urlop na wrzesień jedziemy 2 września jesteśmy na miejscu pytanie bo są kwatery spoko z widokiem na morze po 1600 za 9 nocy rezerwować czy początkiem września lepiej w ciemno i w tej cenie bądź niższej cos znajdziemy?:)


ja wybrałbym bramkę nr "wyjazd w ciemno" :D Czasem jest też subtelna różnica między "kwaterą z widokiem na morze" a "kwatera przy morzu"

We wrześniu jak najbardziej jazda w ciemno jest możliwa, .... i mniej stresująca :)
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 25.07.2017 18:10

A czy do takiej kwoty 1500 za 9 nocy cos blisko plazy ewentualnie z widokiem na morze znajdzie sie ? :P
przemek7101
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek7101 » 25.07.2017 18:16

Cześć,
Planuje wyjazd 14 Sierpnia Poniedziałek i chce być 15 na miejscu. Planuje wyjazd w ciemno rejon Rijeka , KRK, Zadar czy coś fajnego możecie polecić? Jakiś apartament z dwoma pokojami dla 3 osób czy coś w tym rodzaju.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.07.2017 18:24

przemek7101 napisał(a):Cześć,
Planuje wyjazd 14 Sierpnia Poniedziałek i chce być 15 na miejscu. Planuje wyjazd w ciemno rejon Rijeka , KRK, Zadar czy coś fajnego możecie polecić? Jakiś apartament z dwoma pokojami dla 3 osób czy coś w tym rodzaju.

Skoro jedziesz w ciemno, to po co namiar. :?:
przemek7101
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek7101 » 25.07.2017 18:39

Może ktoś coś jest w stanie polecić w tym rejonie fajnego :) Miejscowość jakąś w której warto sie zatrzymać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 367
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone