Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.07.2017 18:41

przemek7101 napisał(a):Może ktoś coś jest w stanie polecić w tym rejonie fajnego :) Miejscowość jakąś w której warto sie zatrzymać.

informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html

noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html
bonovox75
Croentuzjasta
Posty: 185
Dołączył(a): 05.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonovox75 » 25.07.2017 22:55

radzio327 napisał(a):A czy do takiej kwoty 1500 za 9 nocy cos blisko plazy ewentualnie z widokiem na morze znajdzie sie ? :P


Hm, za 40 EU za dzień (dla 2 osób ?) może być na początku września jeszcze ciężko. Ustawiłbym przedział 50-60 EU, żeby potem być tylko pozytywnie zaskoczonym :) Na miejscu można się potargować. Fakt ciągłego pobytu na 9 noclegów może być dodatkowym atutem przy negocjacjach.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.07.2017 08:14

przemek7101 napisał(a):Może ktoś coś jest w stanie polecić w tym rejonie fajnego :) Miejscowość jakąś w której warto sie zatrzymać.

Komu ma być warto się w niej zatrzymać? Nie można polecić miejscowości, nie znając wakacyjnych upodobań klienta. Coś fajnego to za mało.
Na Krk w ciemno w połowie sierpnia - masakra.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.07.2017 08:52

bonovox75 napisał(a):
radzio327 napisał(a):A czy do takiej kwoty 1500 za 9 nocy cos blisko plazy ewentualnie z widokiem na morze znajdzie sie ? :P


Hm, za 40 EU za dzień (dla 2 osób ?) może być na początku września jeszcze ciężko. Ustawiłbym przedział 50-60 EU, żeby potem być tylko pozytywnie zaskoczonym :) Na miejscu można się potargować. Fakt ciągłego pobytu na 9 noclegów może być dodatkowym atutem przy negocjacjach.

40 eur we wrześniu jest możliwe, ale nie w każdym miejscu. Popatrz np. w Pakostane
Mateusz721
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mateusz721 » 26.07.2017 10:29

Witam serdecznie!
Z góry przepraszam, że zadam kolejne pytanie z serii " czy znajdziemy nocleg?", ale moja kochana narzeczona nie daje się przekonać.
Byliśmy dwa lata temu pierwszy raz w Chorwacji (okolice Omisia) pojechaliśmy ciemno. Ledwo zatrzymaliśmy się i dwie osoby nas ciągły abyśmy zobaczyli ich noclegownie :). Żadna nam się nie spodobała i znaleźliśmy nocleg z zejściem prosto na plaże bez najmniejszego problemu.

Tym razem chcemy jechac w okolicę Baskiej Vody albo jeszcze bliżej Dubrownika. Chodzi nam o to , aby zobaczyć Dubrownik i troszkę Czarnogóry (jeśli sił starczy) nie robiąc przy tym 800km po Chorwacji. Na miejscu będziemy 21 września do 29/30 września. Jedziemy w 4 osoby dorosłe.

Czy znajdziemy nocleg bez problemu? Moim zdaniem, tak. nawet przy samej wodzie w dobrej cenie.
Jeżeli się mylę to proszę poprawcie mnie.

PS. Jedyne czego sie obawiam to pogody :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.07.2017 10:33

21 września - w ciemno chyba można wszędzie. :smo: :idea:
romanpl
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) romanpl » 26.07.2017 18:04

Jestem kolejny raz "w ciemno". Czytajac forum miałem obawy, ale tym razem wybrałem Karlobag i ... żałuję, że tak szybko wybrałem "apartament" bo jak się okazuje było więcej do wboru i jeszcze wczoraj widziałem przy drodze samochód z napisem "apartament". :lol:
agnieszkas85s
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkas85s » 26.07.2017 18:41

Czy ktoś korzystał przy wyjeździe w ciemno z agencji turystycznych które ewentualnie przedstawiają wolne apartamenty ?mam pytanie ile płaci się w takiej agencji za namiar wolnego apartamentu?jeśli ktoś wie jak to wygląda proszę o info dziękuję :papa:
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 26.07.2017 18:46

agnieszkas85s napisał(a):Czy ktoś korzystał przy wyjeździe w ciemno z agencji turystycznych które ewentualnie przedstawiają wolne apartamenty ?mam pytanie ile płaci się w takiej agencji za namiar wolnego apartamentu?jeśli ktoś wie jak to wygląda proszę o info dziękuję :papa:

Z tego co wiem to wlasciciele apartamentow rozliczaja sie z agencjami - cena w agencji jest raczej cena koncowa . Jak juz nic sie nie da znalezc w ciemno to mozna sprobowac w agencji. Przewaznie w pierwszym zapytanym apartamencie , jesli nie ma wolnych miejsc - to chorwaci dzwonia po sasiadach i pytaja o wolne miejsca dla was.
wyrzyk95
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.07.2017
Jakie uśrednione ceny - Region Splitu

Nieprzeczytany postnapisał(a) wyrzyk95 » 26.07.2017 20:19

Witam
Jadę w tym roku pierwszy raz do Chorwacji i do tego w ciemno. Wybieramy się z dziewczyną w region Splitu. Czy ktoś jest w stanie przybliżyć jak mogą wyglądać cenowo apartamenty dla 2 osób. Kompletnie nie wiem czego się mam spodziewać i w jakiej cenie, a chcieli byśmy mniej więcej ustalić sobie budżet na nocleg. Czy 30-40 euro za apartament za dobę to dobra cena?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Jakie uśrednione ceny - Region Splitu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.07.2017 21:24

wyrzyk95 napisał(a):Witam
Jadę w tym roku pierwszy raz do Chorwacji i do tego w ciemno. Wybieramy się z dziewczyną w region Splitu. Czy ktoś jest w stanie przybliżyć jak mogą wyglądać cenowo apartamenty dla 2 osób. Kompletnie nie wiem czego się mam spodziewać i w jakiej cenie, a chcieli byśmy mniej więcej ustalić sobie budżet na nocleg. Czy 30-40 euro za apartament za dobę to dobra cena?

Witam.
Poczytaj ten wątek >>> noclegi-w-chorwacji-ceny-od-2008-roku-do-dzis-t19195-1080.html
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014
Re: Jakie uśrednione ceny - Region Splitu

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 26.07.2017 22:03

wyrzyk95 napisał(a):Witam
Jadę w tym roku pierwszy raz do Chorwacji i do tego w ciemno. Wybieramy się z dziewczyną w region Splitu. Czy ktoś jest w stanie przybliżyć jak mogą wyglądać cenowo apartamenty dla 2 osób. Kompletnie nie wiem czego się mam spodziewać i w jakiej cenie, a chcieli byśmy mniej więcej ustalić sobie budżet na nocleg. Czy 30-40 euro za apartament za dobę to dobra cena?


Spore znaczenie na wyjazd ma miesiąc w którym chcecie pojechać np za apartmana w czerwcu lub wrześniu zapłacicie 30 euro a w lipcu i sierpniu ten sam będzie kosztował 50 euro. Również miejscówka czyli jakie miasto. Gdzieś na uboczu będzie taniej niż np. w większej miejscowości i przy morzu. Tak że trzeba jakieś wytyczne żeby coś można wycenić.
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 26.07.2017 22:09

Byłem tydzień temu w małej miejscowości Krvavica na Rivierze Makarskiej.... Bazowałem na kempingu..., ale przy drodze co dzień stały osoby przed swoimi wolnymi kwaterami i zachęcały do wynajęcia ... Więc śmiało w ciemno. Rok temu w Baśce na KRK znalazłem kwaterę po 20 minutach szukania... tez było to w lipcu :-)
przemek7101
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek7101 » 26.07.2017 22:11

To jak polecicie coś fajnego od Rijeki do Zadaru? Coś magicznego? Wybieram 14.08 w tamte rejony.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.07.2017 22:17

przemek7101 napisał(a):To jak polecicie coś fajnego od Rijeki do Zadaru? Coś magicznego? Wybieram 14.08 w tamte rejony.

Już ktoś pytał o zdefiniowanie "coś magicznego" :wink: :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 368
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone