Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cinekawp
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) cinekawp » 28.07.2017 10:26

Marosmaro dzieki a z jezykiem na wynajem ciezko sie dogadac
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 28.07.2017 10:32

cinekawp napisał(a):Marosmaro dzieki a z jezykiem na wynajem ciezko sie dogadac


Prawie w każdym domu ktoś mówi po angielsku, niemiecku i włosku. Zdarzają się po czesku i nawet po polsku ale to sporadycznie. Są tacy co mówią w kilku językach. Jeśli chodzi o chorwacki to jest szansa coś zrozumieć jeśli mówią wolno i coś do tego pokazują na migi. Ale co do "apartmana" to zawsze się dogadacie.
Życzę powodzenia, pogody i wybrania fajnej miejscówki.

Jak coś to pisz może będę coś mógł podpowiedzieć
Pozdrawiam :papa: :papa: :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.07.2017 11:36

cinekawp napisał(a):
Mikromir napisał(a):
cinekawp napisał(a):Witam dnia 02.09.2017r bede po raz pierwszy w chorwacji planuje pojechac do miejscowosci split czy w tym terminie na 7 nocy uda sie wynajac cos dla dwóch osób w cenie za jedna noc max 40euro. W sobote o miedzy 9:00 a 11:00 uda mi sie cos wynajac czy ktos bedzie stal gdzies w split z ofertami wynajmu.

A Ty w interesach jedziesz do przemysłowego miasta? :wink: No chyba, że jakiś siedmiodniowy event się tam szykuje, to rozumiem. W przeciwnym razie zerknij na jakąś większą miejscowość ciut bardziej na południe.

Moze makarska ?

Jeśli chcesz, żeby tętniło jeszcze jakieś życie towarzyskie we wrześniu to Makarska jak najbardziej ok. Ludzie jeszcze będą, czyli knajpy i kluby też. Jeśli szukasz raczej spokoju to nie. Na pewno jednak jest dużo lepszym pomysłem niż Split. Do Splitu sobie dojedziesz i pozwiedzasz.

makarska-kompendium-wiedzy-subiektywne-t19403.html

W ciemno myślę, że znajdziesz studio w tej cenie. Niekoniecznie przy samej plaży. Negocjuj ceny i przejrzyj kilka ofert. Tam jest apartmanów od groma.
Dogadasz się po angielsku, niemiecku, polsko - chorwacku, na migi, na miny i pisemnie cyframi. :mrgreen:
cinekawp
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) cinekawp » 28.07.2017 11:56

Mikromir napisał(a):
cinekawp napisał(a):
Mikromir napisał(a):
cinekawp napisał(a):Witam dnia 02.09.2017r bede po raz pierwszy w chorwacji planuje pojechac do miejscowosci split czy w tym terminie na 7 nocy uda sie wynajac cos dla dwóch osób w cenie za jedna noc max 40euro. W sobote o miedzy 9:00 a 11:00 uda mi sie cos wynajac czy ktos bedzie stal gdzies w split z ofertami wynajmu.

A Ty w interesach jedziesz do przemysłowego miasta? :wink: No chyba, że jakiś siedmiodniowy event się tam szykuje, to rozumiem. W przeciwnym razie zerknij na jakąś większą miejscowość ciut bardziej na południe.

Moze makarska ?

Jeśli chcesz, żeby tętniło jeszcze jakieś życie towarzyskie we wrześniu to Makarska jak najbardziej ok. Ludzie jeszcze będą, czyli knajpy i kluby też. Jeśli szukasz raczej spokoju to nie. Na pewno jednak jest dużo lepszym pomysłem niż Split. Do Splitu sobie dojedziesz i pozwiedzasz.

makarska-kompendium-wiedzy-subiektywne-t19403.html

W ciemno myślę, że znajdziesz studio w tej cenie. Niekoniecznie przy samej plaży. Negocjuj ceny i przejrzyj kilka ofert. Tam jest apartmanów od groma.
Dogadasz się po angielsku, niemiecku, polsko - chorwacku, na migi, na miny i pisemnie cyframi. :mrgreen:

Dzieki wam za pomoc. Bede myslal wlasnie o makarska lub okolice jej.
kicek3122
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kicek3122 » 28.07.2017 16:20

witajcie mam pytanie znajde cos w sierpniu jadac w ciemno na wyspie krk dla 4 osob okolice verbnik baśka.kwote ktora chce przeznaczyc na osobe to ok 18 euro na osobe ?
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 28.07.2017 19:25

kicek3122 napisał(a):witajcie mam pytanie znajde cos w sierpniu jadac w ciemno na wyspie krk dla 4 osob okolice verbnik baśka.kwote ktora chce przeznaczyc na osobe to ok 18 euro na osobe ?

..za 18 euro....w sierpniu...NIEmożliwe..
ZenekP
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZenekP » 28.07.2017 19:53

Ja tam nie wybiorę się nigdy w ciemno. Jak ktoś młody, bez dzieci to owszem. Nie polecam takiego wyjazdu z dziećmi.
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 28.07.2017 20:56

ZenekP napisał(a):Ja tam nie wybiorę się nigdy w ciemno. Jak ktoś młody, bez dzieci to owszem. Nie polecam takiego wyjazdu z dziećmi.


W sezonie nie ale poza dla czego nie.
marek.pl3
Croentuzjasta
Posty: 133
Dołączył(a): 28.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek.pl3 » 28.07.2017 22:10

kicek3122 napisał(a):witajcie mam pytanie znajde cos w sierpniu jadac w ciemno na wyspie krk dla 4 osob okolice verbnik baśka.kwote ktora chce przeznaczyc na osobe to ok 18 euro na osobe ?

Wyspa Krk w większości jest obstawiona prze agencje, raczej nie znajdziesz apartmana w sierpniu w ciemno, a tym bardziej w tej cenie
Dan1302
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dan1302 » 29.07.2017 02:28

gielek napisał(a):Witam. Planuje wyjazd w terminie 05.08-16.08 na Pelješac. To będzie mój drugi raz w Chorwacji, w 2013 bylem w Omiš w lipcu i z kwaterką nie było problemu. Jedziemy w dwie pary, planuje przyjazd na półwysep w sobotę około 8-9 godziny rano. Czy jest szansa znaleźć apartament na miejscu np. w miasteczku Orebić i jakich cen mogę się spodziewać? Wybredni nie jesteśmy i luksusów nie oczekujemy. Z góry dziekuję za odp.

Witam
Też startuje na Peljesac w tym samym terminie w trzy osoby i jade w ciemno skąd jedziecie
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 29.07.2017 08:10

gielek napisał(a):Witam. Planuje wyjazd w terminie 05.08-16.08 na Pelješac. To będzie mój drugi raz w Chorwacji, w 2013 bylem w Omiš w lipcu i z kwaterką nie było problemu. Jedziemy w dwie pary, planuje przyjazd na półwysep w sobotę około 8-9 godziny rano. Czy jest szansa znaleźć apartament na miejscu np. w miasteczku Orebić i jakich cen mogę się spodziewać? Wybredni nie jesteśmy i luksusów nie oczekujemy. Z góry dziekuję za odp.


Nie powinno byc problemu Orebic do drogich nie nalezy 15-20 euro
kicek3122
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kicek3122 » 29.07.2017 10:21

byłem juz 3 razy w chorwacji raz właśnie na krk i bylo ciężko z kwaterami póżniej już jezdziłem tylko we wrześniu w makarskiej lub baśka voda ale problemu z kwaterami nie było.widze że musze chyba zarezerwować gdzieś w okolicy cvikenica albo sveti jurai bo cieżko coś znaleść sensownego w samym krk
pero
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pero » 29.07.2017 11:49

Witam, wybieramy się we dwójkę około 15 sierpnia do Istrii, myślimy o Porecu lub Rovinju, gdzie łatwiej o nocleg jeśli mamy zamiar jechać w ciemno? może polecacie jakieś mniejsze miejscowości w tych rejonach?
alleshop
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) alleshop » 29.07.2017 13:19

A mozesz dac namiar na ten apartament 4 os w Baska, jade w tym roku pierwszy raz 4 doroslych + 8 miesieczne dziecko i szukam czegos na Riwierze Makarskiej, biorę pod uwage Tucepi, Baska Voda, Brela. może coś doradzicie gdzie najlepiej z dzieckiem, troche obawiam sie jechac w ciemno z dzieckiem i wogole chorwacja nie jest mi jeszcze znana, ale jak to mówią najtrudniejszy pierwszy raz :P
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 29.07.2017 17:03

alleshop napisał(a):A mozesz dac namiar na ten apartament 4 os w Baska, jade w tym roku pierwszy raz 4 doroslych + 8 miesieczne dziecko i szukam czegos na Riwierze Makarskiej, biorę pod uwage Tucepi, Baska Voda, Brela. może coś doradzicie gdzie najlepiej z dzieckiem, troche obawiam sie jechac w ciemno z dzieckiem i wogole chorwacja nie jest mi jeszcze znana, ale jak to mówią najtrudniejszy pierwszy raz :P

...z malym dzieckiem polecam Podace.... :) ...Zaosrog ,,,Brist,,,spokojniejsze miejsca, a wypoczynek gwarantowany :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 370
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone