Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd/trening kolarski w lutym do CRO.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.03.2010 21:09

Gratuluję wyjazdu i pozwolę zacytować moim zdaniem najlepsze zdjęcie.

Obrazek

Pozdrawiam i zdrowo zazdroszczę.
Interseal M.
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 01.03.2010 21:16

Interseal napisał(a):Gratuluję wyjazdu i pozwolę zacytować moim zdaniem najlepsze zdjęcie.

Pozdrawiam i zdrowo zazdroszczę.
Interseal M.


No 2-ch łatało dętkę a my z nudów robiliśmy sobie sesje zdjęciową :lol:
Ja leżałem na brzuchu na jezdni na środku a kolega jechał.
tlumik79
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tlumik79 » 01.03.2010 21:32

Od jakiegoś czasu czytam z ogromną przyjemnością forum CRO. Nigdy niestety jeszcze tam nie byłem ale na pewno udam się w tamte rejony!
Po raz pierwszy jednak czytam z wielkim zaciekawieniem relacje z wypadu do Chorwacji na rowerach.
Tak się składa,ze ja również trenuję i amatorsko ścigam się na szosie stąd moje szczególne zainteresowanie tą relacją :D
Już kilkakrotnie zastanawiałem się czy CRO to ciekawa propozycja na miejsce przygotowań do sezonu ale moje wątpliwości zostały już na dobre rozwiane!
Generalnie za najlepsze kraje na zimowe zgrupowania uważa się Hiszpanie, Włochy, Francję ale rzadko się słyszy o innych krajach (zwłaszcza o Bałkanach).
Jednak za wyjazdem do Chorwacji przemawia mniejsza odległość, niższe ceny i wg mnie piękniejsze krajobrazy :D
Nie pozostaje nic tylko zbierać fundusze i jechać...
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 01.03.2010 23:31

tlumik79 napisał(a): Generalnie za najlepsze kraje na zimowe zgrupowania uważa się Hiszpanie, Włochy, Francję ale rzadko się słyszy o innych krajach (zwłaszcza o Bałkanach).
Jednak za wyjazdem do Chorwacji przemawia mniejsza odległość, niższe ceny i wg mnie piękniejsze krajobrazy :D
Nie pozostaje nic tylko zbierać fundusze i jechać...


Przeanalizowaliśmy w/w opcje i tak:
Włochy - zblizona pogoda (przynajmniej tej zimy) ale drożej za apartament.
Francja - jak wyżej , ale jeszcze drożej.
Hiszpania - zdecydowanie lepsza pogoda, ale daleko - samolot odpada ze względu na to jak traktują bagaż (rower). :evil:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 02.03.2010 00:15

W kwestii pogody... we Francji i Hiszpanii to raczej nieciekawie....
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 02.03.2010 17:44

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):W kwestii pogody... we Francji i Hiszpanii to raczej nieciekawie....


Zgadza się, w tym okresie tam to już wogóle były mega opady.
cavalihno
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) cavalihno » 07.02.2013 00:22

Cześć,
Również chce się wybrac z ekipą do chorwacji na zgrupowanie w marcu. Mogłbyś polecić i podzielić się namiarem na kwaterę w której zamieszkaliście?
Pozdrawiam
Marcin
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 07.02.2013 20:56

Myśmy spali w Podgorze. Ale trochę dziura, ładniejsze jest zdecydowanie Tucepi. Ale blisko jest do Makarskiej tak ze popołudniu możecie iść na basen (fajny, 50 metrów, mało ludzi).Macie blisko drogę w góry z Makarskiej na Vrgorac.
I to był nasz najczęstszy kierunek. Ale nie wiem czy nie lepeij szukać czegos na południe jeszcze z 10-20km niżej np. Gradac bo tam macie za Ploce więcej dróg (i to całkowicie pustych o tej porze roku).
Najwazniejsze zeby kwatera miała ogrzewanie bo w nocy za ciepło móze nei być. Ale ogrzewanie elektryczne,, czy jakiś piec itp. bo z klimy to jest do d.... pomarzniecie,ciuchy nie schną itp.....
PIsz na priv to ci dam kwaterę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 28.04.2013 09:27

Kilka zdjęć zaległych znalazłem :)
Załączniki:
38.JPG
34.JPG
27.JPG
14.JPG
10.JPG
6.JPG
5.JPG
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyjazd/trening kolarski w lutym do CRO. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone