Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd/trening kolarski w lutym do CRO.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 21.02.2010 23:04

Zdjęcie P1070399 i P1070410 jest mega super hiper! ( ;) ) :D 8O :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.02.2010 23:13

Praktycznie od pierwszego wyjazdu do Chorwacji myślimy o rowerach.

Kilka lat temu wyposażyłem rodzinę w crossowe rowerki Authora - myślę, że w sam raz na szutrowe i asfaltowe boczne, chorwackie drogi.
Plany wycieczek rodzinnych, czy też samotnych dłuższych tras - przychodzą tam same do głowy... :)

Problemem jest transport sprzętu. Przy obecnym środku lokomocji i obsadzie, jest to niemożliwe.

Na wypożyczenie na miejscu nie dam się namówić.

Pozdrowienia i powodzenia.
Czekam na kolejne zdjęcia.
Interseal.
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 24.02.2010 22:24

No pogoda nas nie rozpieszcza :cry:
Poniedziałek - leje - czyli basen w Makarskiej - już nas tam znają :D
Wtorek leje - 1,5 godz. w deszczu na rowerze, dobrze że chociaż temperatury znośne. Ale po południu przestało padać i było plażowanie i kąpiel.
http://www.zst.sosnowiec.pl/mtb/zdjecia/2010zimacro/cro3/index.html
czyli coś dla twardych gości....
Dzisiaj w południe w końcu przestało padać więc dało się zrobić 80km.
Zaatakowaliśmy Sv.Jurę. Dojechaliśmy na wysokość 1100m za jakieś schronisko. Snieg był tylko na poboczu. Dało się dalej jechać ale już było poźno i trzeba było wracać.
Zjazd taki sobie , nie specjalny - cały czas trzeba hamować.A widoki też mieliśmy kiepskie bo mgła była po deszczu.
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 25.02.2010 10:00

RafałSC napisał(a):... Po drodze w lewo odbijała droga na Sv. Jurę - ale to kiedy indziej sprawdzimy na jaką wysokość bedzie się dało podjechać.
...


Da sie do samego szczytu :D
I pomyśleć,że wielu z nas obawia sie podjazdu samochodem, gdy tymczasem na własne oczy widziełem ludzi :?: , którzy wjechali tam rowerem. Co prawda było to latem, wiec przynajmniej śnieg i lód mieli z głowy , ale upał naprawde dawał im sie we znaki. Było to wyraźnie widać, bo języki platały im sie gdzieś w okolicach łańcucha. No ale dali jednak ra dę :D
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 25.02.2010 12:18

RafałSC napisał(a):No pogoda nas nie rozpieszcza :cry:


Cóż.. ostrzegałam... Veljača prevrtača..ale dziś chyba na pogodę nie ponarzekacie..
Pozdrawiam
Adrian34
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 06.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian34 » 25.02.2010 13:41

Coś dla odmiany. Świetna relacja. Zapisuje się do czytelni. :wink:
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 25.02.2010 18:39

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
RafałSC napisał(a):No pogoda nas nie rozpieszcza :cry:


Cóż.. ostrzegałam... Veljača prevrtača..ale dziś chyba na pogodę nie ponarzekacie..
Pozdrawiam


nie no dzisiaj wypas, padło 120km, później galeria bo wszyscy ujechani dochodzą do siebie....
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.02.2010 00:58

W lecie czasem trochę zazdrościłem ludziom na rowerach , a szczególnie wtedy , gdy stałem w upale na Jadrance , a oni śmigali sobie jakby nigdy nic :)
Ale zimą :?: :wink:
Bardzo ciekawy sposób spędzania czasu 8) i chyba w odpowiedniejszym miejscu niż nasze zaśnieżone drogi
:wink:

Pozdrawiam
Piotr
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 26.02.2010 07:25

Sam jeżdżę i czekam niecierpliwie na możliwość otwarcia sezonu rowerowego więc również zapisuję się do czytania.
Z pozdrowieniami jerzy26 :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.02.2010 08:43

Kąpiel w morzu... hmmm.. fajnie. Musiało być bardzo znośnie - na zmarzniętych nie wyglądacie. :)

Schronisko na 1100 m.n.p.m.? Może Vrata Biokova?
Masz jakieś zdjęcia z drogi?

Pozdrawiam.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 26.02.2010 11:21

piotrf napisał(a):W lecie czasem trochę zazdrościłem ludziom na rowerach , a szczególnie wtedy , gdy stałem w upale na Jadrance , a oni śmigali sobie jakby nigdy nic :)
Ale zimą :?: :wink:
Bardzo ciekawy sposób spędzania czasu 8) i chyba w odpowiedniejszym miejscu niż nasze zaśnieżone drogi
:wink:

Pozdrawiam
Piotr


Latem to bym rowerzystom nie zazdościła...Latem pojeździć można do 8.00 rano, potem masakra...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.02.2010 11:58

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Latem to bym rowerzystom nie zazdościła...Latem pojeździć można do 8.00 rano, potem masakra...


Amatorom kolarstwa nie ma co zazdrościć lata - to fakt. Jednak dla zawodowców to normalka :) .
W Skradinie dwa lata temu nie mogliśmy wjechać do miasta ze względu na wyścig kolarski.
Wczesne popołudnie, piekło, a peleton z miasta i dalej mostem nad Krka sunął w kierunku Sibenika...
Mistrzostwa juniorów - nie wiem tylko jakiej rangi, gdyż się nie umiałem porozumieć :)

Pozdrawiam!
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 26.02.2010 12:37

Sorry że zacytuję zdjęcie :D

Obrazek

Wyjazd z Podgory ta boczna droga, która dochodzi od dołu :D, kuuurde jak tam wjeżdząłem samochodem to znalazłem się na przeciwległym pasie :D 8O Wąsko jak cholera, no i podziwiam, bo stromo jak diabli :D
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 26.02.2010 13:52

Interseal napisał(a):Kąpiel w morzu... hmmm.. fajnie. Musiało być bardzo znośnie - na zmarzniętych nie wyglądacie. :)

Wiesz , ja się nie odważyłem. Tylko jeden wszedł, ale on jest twardy gość :twisted:

Schronisko na 1100 m.n.p.m.? Może Vrata Biokova?
Masz jakieś zdjęcia z drogi?

Pozdrawiam.


Nie wzieliśmy aparatu, ale dzisiaj chłopaki się zawzieli i pojechali w 3ech (nie ma ich juz 4godz.????..). Jak przyjada to napiszę.
Ale dzisiaj jest pochmurnie a teraz zaczelo kropić. Ja zrobiłem sobie tylko 2 x podjazd pod Vrgorac i zjazd do Makarskiej (50km), jeszcze kilka dni i bym znał każdy zakręt na zjeździe.
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 26.02.2010 13:53

Leszek Skupin napisał(a):Wyjazd z Podgory ta boczna droga, która dochodzi od dołu :D, kuuurde jak tam wjeżdząłem samochodem to znalazłem się na przeciwległym pasie :D 8O Wąsko jak cholera, no i podziwiam, bo stromo jak diabli :D


No dizisja na "rozgrzewkę" go podjechałem - 20 min do głw. drogi z Makarskiej. Na poczatku stromo ale w normie - w Beskidach są gorsze. 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyjazd/trening kolarski w lutym do CRO. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone