Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wyjazd 26.06.a jeszcze nie mam kampa-pomóżcie

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wacio
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 09.06.2004
wyjazd 26.06.a jeszcze nie mam kampa-pomóżcie

Nieprzeczytany postnapisał(a) wacio » 21.06.2004 23:08

Jak napisałem wyjeżdzam w sobote 26 ze znajomymi ,którzy mają dwuletnie dziecko i szukam kempingu już teraz bo z takim dzieckiem trudno się włuczyć od kampa do kampa.Przejżałem oferty w internecie
i mam jeszcze większy zamęt jak kilka dni temu(na zdjęciach wszystko bajka a jak naprawde) a potrzebuje informacji od osób,które były widziały i mogą polecić bądz odradzić jakiś kemping.Interesują mnie kempingi raczej średnie lub małe nie wielkie molochy gdzieś do wysokości Zadaru może troszke niżej lub na jakiejś wyspie i byle były na "polską kieszeń"napewno zna ktoś jakieś takie kampingi.A może tak na marginesie ktoś był na kempingu "Glavotok"czytałem o nim raczej dobre recenzje tylko nikt nie pisał o plaażach jakie tam są i czy sie nadają dla dzieci bo sam zabieram trzy swoje pociechy(od 7-12 lat).Za wszelkie informacje dziekuje a po powrocie podziele sie swoimi spostrzeżeniami i moge służyc radą odnośnie tego co widziałem.
dakard
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) dakard » 22.06.2004 08:51

wacio napisał(a):Jak napisałem wyjeżdzam w sobote 26 ze znajomymi ,którzy mają dwuletnie dziecko i szukam kempingu już teraz bo z takim dzieckiem trudno się włuczyć od kampa do kampa.Przejżałem oferty w internecie
i mam jeszcze większy zamęt jak kilka dni temu(na zdjęciach wszystko bajka a jak naprawde) a potrzebuje informacji od osób,które były widziały i mogą polecić bądz odradzić jakiś kemping.Interesują mnie kempingi raczej średnie lub małe nie wielkie molochy gdzieś do wysokości Zadaru może troszke niżej lub na jakiejś wyspie i byle były na "polską kieszeń"napewno zna ktoś jakieś takie kampingi.A może tak na marginesie ktoś był na kempingu "Glavotok"czytałem o nim raczej dobre recenzje tylko nikt nie pisał o plaażach jakie tam są i czy sie nadają dla dzieci bo sam zabieram trzy swoje pociechy(od 7-12 lat).Za wszelkie informacje dziekuje a po powrocie podziele sie swoimi spostrzeżeniami i moge służyc radą odnośnie tego co widziałem.


Polecam Razanac 17 km od ZADARU w stronę wyspy PAG wróciłem w piątek i twierdze ze ten CAMP jest OK

http://autokamp.planik.hr/pol/informacije.php
wacio
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 09.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wacio » 22.06.2004 13:24

dakard napisał(a):
wacio napisał(a):Jak napisałem wyjeżdzam w sobote 26 ze znajomymi ,którzy mają dwuletnie dziecko i szukam kempingu już teraz bo z takim dzieckiem trudno się włuczyć od kampa do kampa.Przejżałem oferty w internecie
i mam jeszcze większy zamęt jak kilka dni temu(na zdjęciach wszystko bajka a jak naprawde) a potrzebuje informacji od osób,które były widziały i mogą polecić bądz odradzić jakiś kemping.Interesują mnie kempingi raczej średnie lub małe nie wielkie molochy gdzieś do wysokości Zadaru może troszke niżej lub na jakiejś wyspie i byle były na "polską kieszeń"napewno zna ktoś jakieś takie kampingi.A może tak na marginesie ktoś był na kempingu "Glavotok"czytałem o nim raczej dobre recenzje tylko nikt nie pisał o plaażach jakie tam są i czy sie nadają dla dzieci bo sam zabieram trzy swoje pociechy(od 7-12 lat).Za wszelkie informacje dziekuje a po powrocie podziele sie swoimi spostrzeżeniami i moge służyc radą odnośnie tego co widziałem.


Polecam Razanac 17 km od ZADARU w stronę wyspy PAG wróciłem w piątek i twierdze ze ten CAMP jest OK

http://autokamp.planik.hr/pol/informacije.php

Jeżeli nie sprawi ci to problemu czy mógłbys napisać czy w pobliżu są jakieś sklepy spożywcze, bary i lodziarnie i czy można grilować na tym kempingu najważniejsze jaka cena piwka :lol:i jak daleko jest do plaży .Pozdrawiam
dakard
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) dakard » 30.06.2004 13:28

wacio napisał(a):
dakard napisał(a):
wacio napisał(a):Jak napisałem wyjeżdzam w sobote 26 ze znajomymi ,którzy mają dwuletnie dziecko i szukam kempingu już teraz bo z takim dzieckiem trudno się włuczyć od kampa do kampa.Przejżałem oferty w internecie
i mam jeszcze większy zamęt jak kilka dni temu(na zdjęciach wszystko bajka a jak naprawde) a potrzebuje informacji od osób,które były widziały i mogą polecić bądz odradzić jakiś kemping.Interesują mnie kempingi raczej średnie lub małe nie wielkie molochy gdzieś do wysokości Zadaru może troszke niżej lub na jakiejś wyspie i byle były na "polską kieszeń"napewno zna ktoś jakieś takie kampingi.A może tak na marginesie ktoś był na kempingu "Glavotok"czytałem o nim raczej dobre recenzje tylko nikt nie pisał o plaażach jakie tam są i czy sie nadają dla dzieci bo sam zabieram trzy swoje pociechy(od 7-12 lat).Za wszelkie informacje dziekuje a po powrocie podziele sie swoimi spostrzeżeniami i moge służyc radą odnośnie tego co widziałem.


Polecam Razanac 17 km od ZADARU w stronę wyspy PAG wróciłem w piątek i twierdze ze ten CAMP jest OK

http://autokamp.planik.hr/pol/informacije.php

Jeżeli nie sprawi ci to problemu czy mógłbys napisać czy w pobliżu są jakieś sklepy spożywcze, bary i lodziarnie i czy można grilować na tym kempingu najważniejsze jaka cena piwka :lol:i jak daleko jest do plaży .Pozdrawiam


Są dwa sklepy spożywcze czynne od 20.30, bary, lodziarnia. Na kampie jest specjalne miejsce na grila, mają tam murowane grile z blatami. Piwko kosztuje 4,60 KN a w Kauflandzie w Zadarze 3,99 ( troche to chore bo igdy nie wydaja tej jednej lipy :) ). Do plazy malutki spacerek ok 10-200 m ale po drodze mozesz zaopatrzyc sie w piwko :)))

Jak podasz maila puszcze kilka zdjatek z Razanaca
cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 30.06.2004 20:48

Najważniejsze dla Darkola jest piwo i brak jednej lipy.To jest chore.
Fender
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 18.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fender » 01.07.2004 19:46

Ma racje - PIWKO TO PODSTAWA !!! Reszta sama przyjdzie :lol: :lol: :lol:
Ja też sobie popiwkuje na wakacjach bo tylko wtedy praktycznie mogę.Nie muszę jeździć autkiem :wink: :wink: :wink:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 01.07.2004 20:29

No tak ......... piwko to podstawa, mnóstwo piwek. Już widzę że "polaczek" za granicą ........na wczasach, zawsze będzie rozpoznawalny. Jak nie umoczy mordy to złe wczasy. Brrrrrrrr
dakard
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) dakard » 02.07.2004 10:05

cezar000 napisał(a):Najważniejsze dla Darkola jest piwo i brak jednej lipy.To jest chore.


Chory to raczej jesteś Ty cezar, ale to oczywiste... Katowice...
A poważnie to założyciel wątku pytał o piwko a wiec napisałem jak to wygląda.
dakard
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) dakard » 02.07.2004 10:08

woka napisał(a):No tak ......... piwko to podstawa, mnóstwo piwek. Już widzę że "polaczek" za granicą ........na wczasach, zawsze będzie rozpoznawalny. Jak nie umoczy mordy to złe wczasy. Brrrrrrrr


A dla Ciebie co jest podstawą....? Kontenplowanie otoczajacego Cie piękna... ale o suchej mordzie...? Sorry za mordę ale pozwoliłem sobie użyć Twej retoryki.
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 02.07.2004 10:14

woka napisał(a):No tak ......... piwko to podstawa, mnóstwo piwek. Już widzę że "polaczek" za granicą ........na wczasach, zawsze będzie rozpoznawalny. Jak nie umoczy mordy to złe wczasy. Brrrrrrrr

Oooo wojujący abstynent :?: Lubię takich :wink:
Piwko , owszem , a i mnóstwo też może być , aby granic nie przekroczyć . Choć to nie podstawa , ale miłe urozmaicenie . A co do rozpoznawania po takich cechach charakterystycznych, to - do tej pory - bardziej rozpoznawalni i głośniejsi są Czesi , Słowacy i Niemcy.
No to :papa: idę na browca :wink:
dakard
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) dakard » 02.07.2004 10:24

krystek napisał(a):
woka napisał(a):No tak ......... piwko to podstawa, mnóstwo piwek. Już widzę że "polaczek" za granicą ........na wczasach, zawsze będzie rozpoznawalny. Jak nie umoczy mordy to złe wczasy. Brrrrrrrr

Oooo wojujący abstynent :?: Lubię takich :wink:
Piwko , owszem , a i mnóstwo też może być , aby granic nie przekroczyć . Choć to nie podstawa , ale miłe urozmaicenie . A co do rozpoznawania po takich cechach charakterystycznych, to - do tej pory - bardziej rozpoznawalni i głośniejsi są Czesi , Słowacy i Niemcy.
No to :papa: idę na browca :wink:


Krystek, myśle ze to jest coś gorszego bo to chyba baba abstynent.... a jest coś gorszego?

Wychyl kufelek również za mnie, bo musze jeszcze troszeczkę posiedzieć w robocie, a tutaj pomimo tego ze jestem polakiem nie mogę umoczyć mordy... :)))
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 02.07.2004 10:26

dakard napisał(a):Krystek, myśle ze to jest coś gorszego bo to chyba baba abstynent.... a jest coś gorszego?Wychyl kufelek również za mnie, bo musze jeszcze troszeczkę posiedzieć w robocie, a tutaj pomimo tego ze jestem polakiem nie mogę umoczyć mordy... :)))

OK masz załatwione :wink:

Powrót do Kempingi



cron
wyjazd 26.06.a jeszcze nie mam kampa-pomóżcie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone