Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Włochy? Chorwacja? Jedno i drugie, przecież jest kamper :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marsallah
Cromaniak
Re: Włochy? Chorwacja? Jedno i drugie, przecież jest kamper

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 13.02.2018 13:57

No, już myślałem, że zarzuciłeś relację, a tak ciekawie się zapowiadała :!:

Ładne jezioro - ale widzę, że nikt się nie kąpie, co, woda brudna? :oczko_usmiech:
waldemar1973 napisał(a):Camping osobliwy – w budynku sanitarnym czyli toalety, prysznice , pralnia – z głośników gra sobie muzyka.

Spotkałem się z takim rozwiązaniem - wg mnie tak powinno być w każdym publicznym sanitariacie. ZAGŁUSZANIE :)
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.02.2018 14:42

Dołączam jako, że z karawaningiem jestem na ty ;) Obrazek

Na razie zaciekawił mnie przejazd koleją? czy zestawem też można? wymiarowo się mieścimy ... wys. 2,45m i szer. 2,30m
Jeziorko przecudnej urody :hearts: Ciekawe jak z temp. wody? pewnie marszczy się wszystko :oczko_usmiech:
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 13.02.2018 15:43

Piękne widoki :hearts:

Już nawet patrzyłam, czy jeziorko byłoby po drodze wracając z Murteru, ale niestety - słabo :roll:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.02.2018 19:50

Ja też kiedyś marzyłam o kamperze, ale jeździmy póki co tylko raz w roku na dłuższe wczasy, raz pod namiot na pobliskie jezioro i czasem jakiś spontan w Zakopcu, czy w Bieszczadach, więc u nas niestety auto marnowałoby się cały rok. Kiedyś może jak finanse pozwolą na więcej podróży, to kamper, albo jakaś przyczepa się u nas znajdzie :D
waldemar1973
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 13.02.2018 20:44

Marsallah napisał(a):No, już myślałem, że zarzuciłeś relację, a tak ciekawie się zapowiadała :!:

Ładne jezioro - ale widzę, że nikt się nie kąpie, co, woda brudna? :oczko_usmiech:
waldemar1973 napisał(a):Camping osobliwy – w budynku sanitarnym czyli toalety, prysznice , pralnia – z głośników gra sobie muzyka.

Spotkałem się z takim rozwiązaniem - wg mnie tak powinno być w każdym publicznym sanitariacie. ZAGŁUSZANIE :)

woda czyściutka, tylko lodowato zimna :)
gusia-s napisał(a):Dołączam jako, że z karawaningiem jestem na ty ;) Obrazek

Na razie zaciekawił mnie przejazd koleją? czy zestawem też można? wymiarowo się mieścimy ... wys. 2,45m i szer. 2,30m
Jeziorko przecudnej urody :hearts: Ciekawe jak z temp. wody? pewnie marszczy się wszystko :oczko_usmiech:

zestaw też jeden wjeżdżał, ale mały raczej, nie wiem jak taki duży, czy dał by radę ;) a woda tak - mróz ;)
Ale zajebisty gif z tym autkiem i przyczepką, są takie kamperki też? :)

agata26061 napisał(a):Ja też kiedyś marzyłam o kamperze, ale jeździmy póki co tylko raz w roku na dłuższe wczasy, raz pod namiot na pobliskie jezioro i czasem jakiś spontan w Zakopcu, czy w Bieszczadach, więc u nas niestety auto marnowałoby się cały rok. Kiedyś może jak finanse pozwolą na więcej podróży, to kamper, albo jakaś przyczepa się u nas znajdzie :D

my za często też nie jeździmy, dlatego nie inwestowałem w drogiego kampera, a każde dłuższe weekendy jeździmy sobie na dzikusa do lasu, albo np nad Wartę

CROnikiCROpka napisał(a):Piękne widoki :hearts:

Już nawet patrzyłam, czy jeziorko byłoby po drodze wracając z Murteru, ale niestety - słabo :roll:

no z Murteru tam trochę na około ;)
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.02.2018 21:36

waldemar1973 napisał(a):... zestaw też jeden wjeżdżał, ale mały raczej, nie wiem jak taki duży, czy dał by radę ;) ...
Wymiarowo jesteśmy dłużsi od Was, ale szerokość podobna a wysokość niższa więc nie powinno być problemu ;)
waldemar1973 napisał(a):...Ale zajebisty gif z tym autkiem i przyczepką, są takie kamperki też? :)...

:)
Obrazek Obrazek

Czekam na cd ... :)
waldemar1973
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 13.02.2018 22:09

gusia-s napisał(a):
waldemar1973 napisał(a):... zestaw też jeden wjeżdżał, ale mały raczej, nie wiem jak taki duży, czy dał by radę ;) ...
Wymiarowo jesteśmy dłużsi od Was, ale szerokość podobna a wysokość niższa więc nie powinno być problemu ;)
waldemar1973 napisał(a):...Ale zajebisty gif z tym autkiem i przyczepką, są takie kamperki też? :)...

:)
Obrazek Obrazek

Czekam na cd ... :)

ooo dzienks :)))
a c.d. będzie, będzie :)
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 14.02.2018 09:13

waldemar1973 napisał(a):
Marsallah napisał(a):Ładne jezioro - ale widzę, że nikt się nie kąpie, co, woda brudna? :oczko_usmiech:

woda czyściutka, tylko lodowato zimna :)

szablon-malarski-thank-you-cpt-obvious-19sm14_18938.jpg

Nigdy nie zapomnę jak, jako nastolatek, na widok krystalicznie czystej wody w jeziorze gdzieś wysoko w górach pod Innsbruckiem, spontanicznie zrzuciłem z siebie ciuchy i wskoczyłem do lodowatej wody. Tyrolczycy patrzyli na mnie z rozbawieniem, a moja kąpiel trwała jakieś pół minuty. :lol:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 14.02.2018 09:49

waldemar1973 napisał(a):
agata26061 napisał(a):Ja też kiedyś marzyłam o kamperze, ale jeździmy póki co tylko raz w roku na dłuższe wczasy, raz pod namiot na pobliskie jezioro i czasem jakiś spontan w Zakopcu, czy w Bieszczadach, więc u nas niestety auto marnowałoby się cały rok. Kiedyś może jak finanse pozwolą na więcej podróży, to kamper, albo jakaś przyczepa się u nas znajdzie :D

my za często też nie jeździmy, dlatego nie inwestowałem w drogiego kampera, a każde dłuższe weekendy jeździmy sobie na dzikusa do lasu, albo np nad Wartę

Ciekawy pomysł z tym mieszkaniem w lesie. Np. w sezonie "grzybowym" tak mieszkać w środku lasu ;) i parę razy na grzyby wychodzić dziennie ;) :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Jak będę mieć tzw. "wolne środki", to pomyślę o takim cudeńku ;)
Magda O.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 14.02.2018 11:07

Marzę o lecie w Dolomitach :hearts: odkąd przejeżdżaliśmy w ich pobliżu w drodze do Wenecji w sierpniu jakieś 3,5 roku temu...
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 14.02.2018 14:08

waldemar1973 napisał(a):

Nie ma niemożliwego. Jednak wracamy tamtędy. Właśnie ogarniam nocleg :D

Dodatkowo chcemy iść tu, jak pogoda pozwoli: https://www.google.pl/maps/@46.5221408,12.222165,15.58z :mrgreen:
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.02.2018 14:34

CROnikiCROpka napisał(a):... Dodatkowo chcemy iść tu, jak pogoda pozwoli: https://www.google.pl/maps/@46.5221408,12.222165,15.58z :mrgreen:
Do tego jeziorka Lago Sorapis?
Tam i powrót to 10 km. Początek jest w miarę łagodny widać, potem zejście w dół i ponownie pod górę. Na całej trasie 200 m przewyższenia. Google pokazują, że do pokonania w 1 h 23 minuty ale widokowo zaje... :hearts: w związku z czym trzeba dorzucić czas na focenie :mrgreen: Na fotkach widać ludzi z dziećmi więc szlak nie powinien być trudny.
Chyba spowrotem by mnie musieli zabrać siłą bo zapewne nie chciałabym szybko opuścić tego miejsca :mrgreen:
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 14.02.2018 14:51

gusia-s napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):... Dodatkowo chcemy iść tu, jak pogoda pozwoli: https://www.google.pl/maps/@46.5221408,12.222165,15.58z :mrgreen:
Do tego jeziorka Lago Sorapis?
Tam i powrót to 10 km. Początek jest w miarę łagodny widać, potem zejście w dół i ponownie pod górę. Na całej trasie 200 m przewyższenia. Google pokazują, że do pokonania w 1 h 23 minuty ale widokowo zaje... :hearts: w związku z czym trzeba dorzucić czas na focenie :mrgreen: Na fotkach widać ludzi z dziećmi więc szlak nie powinien być trudny.
Chyba spowrotem by mnie musieli zabrać siłą bo zapewne nie chciałabym szybko opuścić tego miejsca :mrgreen:

Tak, do tego. Widzę właśnie, że trasa nienajgorsza, bo ludzikiem googla gdzieniegdzie można się przejść tą ścieżką. Patrząc jednak na jeziorko, widać że warto :hearts: Chociaż 1,5h - jakoś mi trudno w to uwierzyć, lekko z 1h więcej uważam, że to zajmie. Dużo jednak będzie zależało do pogody, a o to w górach najtrudniej :roll:
justin_case
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) justin_case » 23.02.2018 16:45

Przepraszam, jeżeli offtop. Podzielisz się może informacjami na temat swojego sprzętu fotograficznego (aparat, obiektyw)?
waldemar1973
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 25.02.2018 20:58

CROnikiCROpka napisał(a):
waldemar1973 napisał(a):

Nie ma niemożliwego. Jednak wracamy tamtędy. Właśnie ogarniam nocleg :D

Dodatkowo chcemy iść tu, jak pogoda pozwoli: https://www.google.pl/maps/@46.5221408,12.222165,15.58z :mrgreen:

No i pięknie!!! Warto, nie będziecie żałować :)

justin_case napisał(a):Przepraszam, jeżeli offtop. Podzielisz się może informacjami na temat swojego sprzętu fotograficznego (aparat, obiektyw)?

Oj kolego... dużo i długo by wymieniać :)
ale ok, ograniczę się do tego co miałem na tych wakacjach a więc tego czym fociłem zdjęcia m.in. tu zaprezentowane :)

* Huawei P9
* Sony dsc-HX9V
* Nikon D750 + Nikkor 24-85 + Nikkor 70-200 2.8 VRII
Inne zabawki zostały w domu, a planuję kupić kiedyś jeden hiperzoom właśnie na potrzeby wakacji czyli 28-300 Nikkora, żeby nie taszczyć ze sobą kilku szkiełek :)

Jeśli zdjęcia się spodobały, wkleję jeszcze parę, choć widzę, że forum je trochę kompresuje na ich niekorzyść :(
Dla chętnych więcej zdjęć, w większym rozmiarze, bez kompresji, a więc też lepszej jakości tutaj:

http://onnnn.flog.pl/

Pozdrawiam :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Włochy? Chorwacja? Jedno i drugie, przecież jest kamper :) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019