Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Węgry, Droga 86, nocleg, baseny termalne

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.05.2015 20:42

Z większym dzieckiem bym poszedł, z maluchem 9 miesięcznym jako ojciec i dziadek - nie.
No ale ja "starej daty" jestem :oczko_usmiech: teraz są inne metody opiekuńcze i wychowawcze.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.05.2015 21:11

Moim zdaniem twój plan Nicolae jest trochę zbyt ryzykowny, przeważnie po tylu godzinach jazdy nie będziecie mieli głowy do szukania basenów, a tym bardziej z tak zmęczonym podróżą dzieckiem :|

Chyba, że basen będzie na miejscu,czyli najlepszy w tym przypadku byłby hotel z krytym basenem, sauną,
itp.
Znam taki przy tej trasie :roll:
Wtedy dziecko będzie spało w pokoju, a ty się relaksował :wink:
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 01.05.2015 21:38

Ale kto tu mówi o szukaniu basenów? Po to zbieram informacje teraz żeby nie szukać w trasie. Piotrs podał mi konkretny namiar na termy i pensjonat zaraz obok. Te baseny to nie jest warunek konieczny. I tak planowałem nocleg na Węgrzech więc przy okazji będą te termy jak się nie uda bądź nie będzie sił to odpuszczę. Nic na siłę, przecież to urlop, bez ciśnień...
Lednice jak możesz to podrzuć namiary na ten hotel na priv.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.05.2015 22:36

Podrzuciłem :D
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 05.05.2015 14:59

Witam
Moge i ja poprosic o ten namiar na pensjonat z termami i ewentualnie hotele z basenem przy drodze zeby daleko nie trzeba było zjeżdzac
madaszka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) madaszka » 01.06.2015 21:47

Dobry wieczór:) Czy mogłabym również prosić o namiar na wyżej wymieniony pensjonat przez PiotrS? Planujemy właśnie nocleg w tych okolicach w drodze do Chorwacji. Jest to nasza pierwsza wyprawa nad Adriatyk. Dziękuję z góry :)
vikii
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) vikii » 21.06.2015 23:23

madaszka napisał(a):Dobry wieczór:) Czy mogłabym również prosić o namiar na wyżej wymieniony pensjonat przez PiotrS? Planujemy właśnie nocleg w tych okolicach w drodze do Chorwacji. Jest to nasza pierwsza wyprawa nad Adriatyk. Dziękuję z góry :)


Ja też przyłączam się do prośby o namiary na pensjonat:)

Jedziemy już 30.06
Zawsze jechaliśmy bez noclegu po drodze, ale człowiek (czyli mój mąż:):) - on jest jedynym kierowcą) się starzeje i stwierdziliśmy że jakiś nocleg po drodze by się przydał.
Byłabym bardzo wdzięczna za namiary na jakiś tani pensjonat/pokój na Węgrzech przy drodze 86 dla 3 osób (2 dorosłe + dziecko 15lat.... czyli też wszędzie liczone jako "dorosłe") - jakby niedaleko byłyby jakiś basen byłoby super - z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich :)
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Węgry, Droga 86, nocleg, baseny termalne - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone