Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczenie moto-assistance

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
teargas666
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 12.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) teargas666 » 28.01.2024 17:51

Ech, skoro nie da się w PZMot kupić to gdzie brać? :/
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 28.01.2024 18:39

teargas666 napisał(a):Ech, skoro nie da się w PZMot kupić to gdzie brać? :/

Ja robię tak. Mam ubezpieczenie w PZU. Miesiąc przed wyjazdem idę do mojego agenta i produkujemy stosowne pisemko z prośbą o możliwość rozszerzenia as i zwiększenie limitu holowania na 1200km. Pisemko frunie do centrali, a ta wyraża zgodę. Dopłacam i jest gitara. Mi ubezpieczenie kończy się w grudniu, a jadę w tym roku we wrześniu. Dzięki temu nie bule za cały rok.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 28.01.2024 18:59

Mimo ze jeżdżę prywatnym autem bardzo mało wykupuję ASS na cały rok wraz z OC. W Pl auto też może mi się zepsuć i będzie potrzebne holowanie, a właśnie jedyny raz kiedy musiałem skorzystać z ASS to właśnie holowanie w Polsce. W tym roku koszt ASS Prestiż to u mnie 27zł, czyli nie aż tak dużo.
teargas666
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 12.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) teargas666 » 29.01.2024 09:38

Bratwojciech napisał(a):
teargas666 napisał(a):Ech, skoro nie da się w PZMot kupić to gdzie brać? :/

Ja robię tak. Mam ubezpieczenie w PZU. Miesiąc przed wyjazdem idę do mojego agenta i produkujemy stosowne pisemko z prośbą o możliwość rozszerzenia as i zwiększenie limitu holowania na 1200km. Pisemko frunie do centrali, a ta wyraża zgodę. Dopłacam i jest gitara. Mi ubezpieczenie kończy się w grudniu, a jadę w tym roku we wrześniu. Dzięki temu nie bule za cały rok.


chyba też tak sprawdzę. Co prawda kupowałem przez Mubi, ale może uda się ogarnąć temat przez agenta.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Ubezpieczenie moto-assistance - strona 148
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone