Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczenie moto-assistance

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
eresen
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.02.2023
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) eresen » 19.02.2023 13:53

maarec napisał(a):
sprzedaje te pakiety PZM jako agent, są bardzo dobrej jakości. Brak limitu wieku pojazdu. Pamiętać należy o tym, że nie obsługują samochodów z wpisem ciężarowy w dowiedzie rej, nawet jak będzie to seicento. Chętnie doradzę na przyszłość w temacie tego assistance.

hej, byłbyś w stanie ogarnąć dla mnie taki pakiet? : )
astalavista
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.05.2022
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) astalavista » 19.02.2023 19:45

Co do PZM...wchodząc na strone i robiąc pakiety pokazuje mi że holowanie 58 zł/dzień?... coś mnie mineło przez ostatnie pół roku ? :)
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 21.02.2023 14:40

Witajcie

temat w pzm został mniej więcej pogrzebany. Jestem właśnie po rozmowie z ich centralą.

dostali podwyżkę od operatora. Ceny mniej więcej dla klientów są razy dwa. Pakiet VIP 660zł + holowanie 1000km 580zł = 1240zł zamiast 655zł

holowanie 1000km na dni zostało wycofane a kwota 58zł ma zniechęcić do zakupu zanim zostanie usunięte z systemu.

Podsumowując - tanio to już było...
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 21.02.2023 14:43

eresen napisał(a):
maarec napisał(a):
sprzedaje te pakiety PZM jako agent, są bardzo dobrej jakości. Brak limitu wieku pojazdu. Pamiętać należy o tym, że nie obsługują samochodów z wpisem ciężarowy w dowiedzie rej, nawet jak będzie to seicento. Chętnie doradzę na przyszłość w temacie tego assistance.

hej, byłbyś w stanie ogarnąć dla mnie taki pakiet? : )


Oczywiście... tylko już niestety w nowych cenach

wygląda na to, że trzeba zacząć sprzedawać pakiet podstawowy krajowy za 110zł + holowanie 1000km 580zł
Załączniki:
pzm 2023.jpg
eresen
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.02.2023
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) eresen » 22.02.2023 13:43

maarec napisał(a):
eresen napisał(a):
maarec napisał(a):
sprzedaje te pakiety PZM jako agent, są bardzo dobrej jakości. Brak limitu wieku pojazdu. Pamiętać należy o tym, że nie obsługują samochodów z wpisem ciężarowy w dowiedzie rej, nawet jak będzie to seicento. Chętnie doradzę na przyszłość w temacie tego assistance.

hej, byłbyś w stanie ogarnąć dla mnie taki pakiet? : )


Oczywiście... tylko już niestety w nowych cenach

wygląda na to, że trzeba zacząć sprzedawać pakiet podstawowy krajowy za 110zł + holowanie 1000km 580zł


Czy zakupując pakiet podstawowy krajowy i holowanie na rok za 580, to te holowanie obowiązuje także na terenie UE?
yarko2000
Cromaniak
Posty: 714
Dołączył(a): 24.03.2013
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) yarko2000 » 27.02.2023 13:37

Pytajcie o assistance u waszych ubezpieczycieli.
Oczywiście najlepiej jest wykupić w pakiecie przy przedłużaniu ubezpieczenia, ale czasami można podpisać aneks i dokupić assistance na określony czas.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 28.02.2023 17:54

Właśnie przedłużyłem polisę w Uniqa - stawka za AC wraz ASS (wersja Prestige) spadła, choć SU wzrosła, jednak nie znam składki za sam ASS, gdyż to pakiet. Do góry poszło OC (ponoć w związku z planowaną podwyżką sum gwarancyjnych) - w 2022 roku było 315 złotych, a obecnie 569 :?

Dodaję, że punktów, mandatów, kolizji brak. W sumie zapłaciłem dwieście złociszy więcej niż rok temu, ale spodziewałem się podwyżki OC - było sporo informacji na ten temat pod koniec ubiegłego roku.
wasky77
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 16.01.2023
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) wasky77 » 28.02.2023 17:56

Uniqa ma chyba holowanie 1200km też myślę nad tym, bo obecnie mój L4 ma max 750km za granicą a to jednak za mało dla mnie
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 28.02.2023 18:10

Owszem, ale zwróć uwagę, że tylko w tym jednym wariancie jest te 1200 km - trzeba byłoby zobaczyć dla jakich pakietów oraz samochodów jest on oferowany. Na przykład w HDI nie było mi dane dostąpić zaszczytu posiadania najwyższego pakietu, bo auto miałem za stare - mogłem wybrać maksymalnie do Złoty+ :?

Porównanie pakietów na dole tej strony :arrow: Uniqa ubezpieczenie Assistance - Polska lub Polska i Europa
wasky77
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 16.01.2023
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) wasky77 » 28.02.2023 18:15

No tak samo w Generali jest no właśnie mam do końca kwietnia ubezpieczenie to będę szukał
Ale jak ostanio gadalem z typem z uniqi to nie było mowy o żadnym limicie wieku auta ‍♂️
wasky77
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 16.01.2023
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) wasky77 » 28.02.2023 18:23

Patrzyłem owu uniqi i nie ma No co wieku auta:)
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 28.02.2023 19:44

Mam hasło reklamowe :mrgreen:

Uniqa w wiek auta nie wnika :wink:
wasky77
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 16.01.2023
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) wasky77 » 28.02.2023 19:45

Pisz do nich może Ci jakiś bonus, doliczą:)
matiz21
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 14.07.2017
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) matiz21 » 01.03.2023 16:43

Z ciekawości zadzwoniłem do Uniqa zapytać, bo kończy mi się aktualne OC. Okazuje się że nie jest tak kolorowo z brakiem limitu wieku dla Assistance. Kalkulator na stronie dla mojego 29-letniego zabytku proponuje Assiatance MIDI, Pani na infolinii powiedziała, że max co może tu zaproponować to wariant Premium za dopłatą 220zł, a więc holowanie do 400km. Do tej pory na każdy wyjazd brałem PZMot ale teraz to faktycznie nieopłacalne. Jutro jestem umówiony z agentem, poproszę o znalezienie czegoś z jak największym limitem na Europę, dam znać jak się czegoś dowiem :D
wasky77
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 16.01.2023
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) wasky77 » 01.03.2023 17:40

A widzisz a jak ja robię kalkulacyje to mi pokazuje że mogę prestiż brać za 815zł na rok hehe
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Ubezpieczenie moto-assistance - strona 140
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone