Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

TUCEPI czy PODGORA

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
shrek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 18.09.2015 18:31

Byłem w Tucepi i Podgorze, oba miejsca są super. Na następny wyjazd będziemy szukać podobnej miejscowości, tylko czy jest taka?
figusek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 18.09.2015 18:50

shrek napisał(a):Byłem w Tucepi i Podgorze, oba miejsca są super. Na następny wyjazd będziemy szukać podobnej miejscowości, tylko czy jest taka?

Poszukaj w okolicach np. Igrane, Gradac, Drvenik... mniejsze, ale równie piękne :-)
shrek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 19.09.2015 19:33

Czy jest w tych miejscowościach deptak ze sklepikach i knajpkami, taki jak w Tucepi i Podgorze?
greenrs
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 20.09.2015 00:46

Jest, choć skromniejszy bo i miejscowości mniejsze.
Nidhog
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nidhog » 12.04.2016 21:09

Mam prośbę do Was,

Macie może namiary do pewnej Pani u której wynajmowaliśmy apartament w Podgorze na ulicy Vladimira Nazara?
Wiem, że była z BiH i jeździłą Hyundaiem I30. Ostatni dom lewej stronie na tej ulicy
lucyna835
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucyna835 » 12.04.2016 21:26

Witam. Od kilku lat jeżdzilśmy na Ciovo.W tym roku chcemy zjechać niżej :) Myślę o Gradac lub pł.Paljesac.
Co polecacie -gdzie lepiej? Może ktoś ma namiar na fajne kwatery?
lil_angel
Plażowicz
Szósty raz w Cro... tylko gdzie dokładnie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lil_angel » 18.04.2016 17:00

Cześć :)
Byliśmy w Cro 5 razy, kilka razy w Baska Voda, Pakostane, Marina, Rogoznica, Omis. Zastanawiam się nad miejscem na ten rok, bo czas goni i trzeba by rozejrzeć się za apartmanem ;) Nie mam zupełnie pomysłu na miejscowość, czytam forum od kilku tygodni i zawsze jest jakieś "ale", a mąż nie chce na wyspę, bu. Jedziemy w dwie rodziny, my z prawie dwulatkiem i druga rodzinka 2+3. Jedziemy końcem sierpnia, 22-31 sierpień (chyba ;) ) Szukam raczej średniej wielkości miejscowości (ale mniejszej niż np. Makarska) z promenadą na wieczorne spacery, z dość łagodnym zejściem do wody, gdzie nie będzie tłumu na plaży i mile widziany cień ;) Piękne widoki i lazurowa woda też obowiązkowo ;) A podstawowy warunek to żeby nie jeździły mi za plecami samochody kiedy będę się wylegiwać na plaży :D Byłoby też miło gdyby apartament był na płaskim terenie lub maks 100 schodków no i blisko plaży, tak z 100-200 metrów max, bo z dzieciakami nie sposób wziąć wszystkiego na raz na plażę i trzeba będzie wracać po tysiąc razy do apartmanu.
Myślałam o Tucepi lub Podgorze czy któraś z nich spełni moje oczekiwania? Na jakich ulicach szukać apartamentu? Na jakie ceny się przygotować?
Czy w tym terminie w którym się wybieram jest tam już ciut taniej?
Pomóżcie proszę bo ja kołowrotku już dostaję od tych pięknych widoków i relacji z podróży... osiołkowi w żłoby dano ;)
Pozdrawiam!
OlegK
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlegK » 19.04.2016 10:34

Rok temu byłem w Tucepi, a w ramach wycieczki wybraliśmy się do Podgory. Obie miejscowości przyjazne rodzinom z dziećmi.
W Tucepi namierzyłem 2 place zabaw dla dzieci, a w Podgorze 1.
Plaże w Tucepi są szerokie, częściowo zacienione, zejście do wody dość łagodne.
Do tego jest deptak z masą sklepików, straganów oraz dużą ilością knajpek. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Pozdrawiam
silvvia
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) silvvia » 24.04.2016 20:18

Dobra, krótka piłka , głosujemy :D :oczko_usmiech: bo juz wybrałam 3 miejsca, ale teraz mam problem gdzie szukac .. Makarska-centrum , Podgora czy Tucepi . Wyjezdzamy 3 Września , wieczorami chcemy spacerować , nie siedziec w pokoju . Wiem,ze po sezonie,dlatego pomóźcie , bo szukam juz 2 miesiące a w takim tępie to nigdzie nie pojade :oczko_usmiech:
OlegK
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlegK » 25.04.2016 07:56

Tucepi :)
Jak będziecie mieli mało wrażeń to krótki wypad do Makarskiej np. na wieczorny posiad w knajpce :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.04.2016 10:37

silvvia napisał(a):Dobra, krótka piłka , głosujemy :D :oczko_usmiech: bo juz wybrałam 3 miejsca, ale teraz mam problem gdzie szukac .. Makarska-centrum , Podgora czy Tucepi . Wyjezdzamy 3 Września , wieczorami chcemy spacerować , nie siedziec w pokoju . Wiem,ze po sezonie,dlatego pomóźcie , bo szukam juz 2 miesiące a w takim tępie to nigdzie nie pojade :oczko_usmiech:

Chyba w tempie :wink:

We wszystkich miejscowościach jest promenada

Sporo informacji >>> http://www.makarskainfo.com/pl/
lil_angel
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) lil_angel » 26.04.2016 16:54

A czy z Tucepi do Podgory dojdę promenadą? I jeszcze zastanawiam się w której części miasta jest ładniejsza plaża, chcę mieszkać bezpośrednio przy plaży i nie chciałabym żeby się okazało że plaża przy moim domku jest do kitu i i tak będę musiała ganiać na drugi koniec miasta ;) Jak oglądam zdjęcia i spaceruję na StreetViev to wydaje mi się, że lepiej chyba w kierunku Podgory? Generalnie Tucepi to jedna wielka plaża, prawda? Zależy mi na łagodnym zejściu do wody bo jadę z dwulatkiem :)
figusek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 26.04.2016 17:15

lil_angel napisał(a):A czy z Tucepi do Podgory dojdę promenadą? I jeszcze zastanawiam się w której części miasta jest ładniejsza plaża, chcę mieszkać bezpośrednio przy plaży i nie chciałabym żeby się okazało że plaża przy moim domku jest do kitu i i tak będę musiała ganiać na drugi koniec miasta ;) Jak oglądam zdjęcia i spaceruję na StreetViev to wydaje mi się, że lepiej chyba w kierunku Podgory? Generalnie Tucepi to jedna wielka plaża, prawda? Zależy mi na łagodnym zejściu do wody bo jadę z dwulatkiem :)

Może przeczytaj sobie naszą relację z Podgory, piszę tam o wszystkich plażach, zejściach, restauracjach itp. Być może ułatwi Ci to podjęcie decyzji :-)
wakacyjne-abc-podgora-2015-t49725.html
lil_angel
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) lil_angel » 27.04.2016 14:24

Dziękuję Figusku za link, czytałam Twoją relację ofc! Piękne zdjęcia! Ale jednak nie ma tam odpowiedzi na moje pytania, bo ja pytam o Tucepi ;) No i jak z tą promenadą, przejdę promenadą z Tucepi do Podgory?
giba0909
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 27.04.2016 14:27

figusek napisał(a):
shrek napisał(a):Byłem w Tucepi i Podgorze, oba miejsca są super. Na następny wyjazd będziemy szukać podobnej miejscowości, tylko czy jest taka?

Poszukaj w okolicach np. Igrane, Gradac, Drvenik... mniejsze, ale równie piękne :-)

A Zaostrog?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

TUCEPI czy PODGORA - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019