Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

TUCEPI czy PODGORA

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 18.09.2015 18:31

Byłem w Tucepi i Podgorze, oba miejsca są super. Na następny wyjazd będziemy szukać podobnej miejscowości, tylko czy jest taka?
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 18.09.2015 18:50

shrek napisał(a):Byłem w Tucepi i Podgorze, oba miejsca są super. Na następny wyjazd będziemy szukać podobnej miejscowości, tylko czy jest taka?

Poszukaj w okolicach np. Igrane, Gradac, Drvenik... mniejsze, ale równie piękne :-)
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 19.09.2015 19:33

Czy jest w tych miejscowościach deptak ze sklepikach i knajpkami, taki jak w Tucepi i Podgorze?
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5791
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 20.09.2015 00:46

Jest, choć skromniejszy bo i miejscowości mniejsze.
Nidhog
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nidhog » 12.04.2016 21:09

Mam prośbę do Was,

Macie może namiary do pewnej Pani u której wynajmowaliśmy apartament w Podgorze na ulicy Vladimira Nazara?
Wiem, że była z BiH i jeździłą Hyundaiem I30. Ostatni dom lewej stronie na tej ulicy
lucyna835
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 10.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucyna835 » 12.04.2016 21:26

Witam. Od kilku lat jeżdzilśmy na Ciovo.W tym roku chcemy zjechać niżej :) Myślę o Gradac lub pł.Paljesac.
Co polecacie -gdzie lepiej? Może ktoś ma namiar na fajne kwatery?
lil_angel
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.04.2014
Szósty raz w Cro... tylko gdzie dokładnie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lil_angel » 18.04.2016 17:00

Cześć :)
Byliśmy w Cro 5 razy, kilka razy w Baska Voda, Pakostane, Marina, Rogoznica, Omis. Zastanawiam się nad miejscem na ten rok, bo czas goni i trzeba by rozejrzeć się za apartmanem ;) Nie mam zupełnie pomysłu na miejscowość, czytam forum od kilku tygodni i zawsze jest jakieś "ale", a mąż nie chce na wyspę, bu. Jedziemy w dwie rodziny, my z prawie dwulatkiem i druga rodzinka 2+3. Jedziemy końcem sierpnia, 22-31 sierpień (chyba ;) ) Szukam raczej średniej wielkości miejscowości (ale mniejszej niż np. Makarska) z promenadą na wieczorne spacery, z dość łagodnym zejściem do wody, gdzie nie będzie tłumu na plaży i mile widziany cień ;) Piękne widoki i lazurowa woda też obowiązkowo ;) A podstawowy warunek to żeby nie jeździły mi za plecami samochody kiedy będę się wylegiwać na plaży :D Byłoby też miło gdyby apartament był na płaskim terenie lub maks 100 schodków no i blisko plaży, tak z 100-200 metrów max, bo z dzieciakami nie sposób wziąć wszystkiego na raz na plażę i trzeba będzie wracać po tysiąc razy do apartmanu.
Myślałam o Tucepi lub Podgorze czy któraś z nich spełni moje oczekiwania? Na jakich ulicach szukać apartamentu? Na jakie ceny się przygotować?
Czy w tym terminie w którym się wybieram jest tam już ciut taniej?
Pomóżcie proszę bo ja kołowrotku już dostaję od tych pięknych widoków i relacji z podróży... osiołkowi w żłoby dano ;)
Pozdrawiam!
OlegK
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 24.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlegK » 19.04.2016 10:34

Rok temu byłem w Tucepi, a w ramach wycieczki wybraliśmy się do Podgory. Obie miejscowości przyjazne rodzinom z dziećmi.
W Tucepi namierzyłem 2 place zabaw dla dzieci, a w Podgorze 1.
Plaże w Tucepi są szerokie, częściowo zacienione, zejście do wody dość łagodne.
Do tego jest deptak z masą sklepików, straganów oraz dużą ilością knajpek. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Pozdrawiam
silvvia
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 14.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) silvvia » 24.04.2016 20:18

Dobra, krótka piłka , głosujemy :D :oczko_usmiech: bo juz wybrałam 3 miejsca, ale teraz mam problem gdzie szukac .. Makarska-centrum , Podgora czy Tucepi . Wyjezdzamy 3 Września , wieczorami chcemy spacerować , nie siedziec w pokoju . Wiem,ze po sezonie,dlatego pomóźcie , bo szukam juz 2 miesiące a w takim tępie to nigdzie nie pojade :oczko_usmiech:
OlegK
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 24.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlegK » 25.04.2016 07:56

Tucepi :)
Jak będziecie mieli mało wrażeń to krótki wypad do Makarskiej np. na wieczorny posiad w knajpce :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.04.2016 10:37

silvvia napisał(a):Dobra, krótka piłka , głosujemy :D :oczko_usmiech: bo juz wybrałam 3 miejsca, ale teraz mam problem gdzie szukac .. Makarska-centrum , Podgora czy Tucepi . Wyjezdzamy 3 Września , wieczorami chcemy spacerować , nie siedziec w pokoju . Wiem,ze po sezonie,dlatego pomóźcie , bo szukam juz 2 miesiące a w takim tępie to nigdzie nie pojade :oczko_usmiech:

Chyba w tempie :wink:

We wszystkich miejscowościach jest promenada

Sporo informacji >>> http://www.makarskainfo.com/pl/
lil_angel
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lil_angel » 26.04.2016 16:54

A czy z Tucepi do Podgory dojdę promenadą? I jeszcze zastanawiam się w której części miasta jest ładniejsza plaża, chcę mieszkać bezpośrednio przy plaży i nie chciałabym żeby się okazało że plaża przy moim domku jest do kitu i i tak będę musiała ganiać na drugi koniec miasta ;) Jak oglądam zdjęcia i spaceruję na StreetViev to wydaje mi się, że lepiej chyba w kierunku Podgory? Generalnie Tucepi to jedna wielka plaża, prawda? Zależy mi na łagodnym zejściu do wody bo jadę z dwulatkiem :)
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 26.04.2016 17:15

lil_angel napisał(a):A czy z Tucepi do Podgory dojdę promenadą? I jeszcze zastanawiam się w której części miasta jest ładniejsza plaża, chcę mieszkać bezpośrednio przy plaży i nie chciałabym żeby się okazało że plaża przy moim domku jest do kitu i i tak będę musiała ganiać na drugi koniec miasta ;) Jak oglądam zdjęcia i spaceruję na StreetViev to wydaje mi się, że lepiej chyba w kierunku Podgory? Generalnie Tucepi to jedna wielka plaża, prawda? Zależy mi na łagodnym zejściu do wody bo jadę z dwulatkiem :)

Może przeczytaj sobie naszą relację z Podgory, piszę tam o wszystkich plażach, zejściach, restauracjach itp. Być może ułatwi Ci to podjęcie decyzji :-)
wakacyjne-abc-podgora-2015-t49725.html
lil_angel
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lil_angel » 27.04.2016 14:24

Dziękuję Figusku za link, czytałam Twoją relację ofc! Piękne zdjęcia! Ale jednak nie ma tam odpowiedzi na moje pytania, bo ja pytam o Tucepi ;) No i jak z tą promenadą, przejdę promenadą z Tucepi do Podgory?
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 27.04.2016 14:27

figusek napisał(a):
shrek napisał(a):Byłem w Tucepi i Podgorze, oba miejsca są super. Na następny wyjazd będziemy szukać podobnej miejscowości, tylko czy jest taka?

Poszukaj w okolicach np. Igrane, Gradac, Drvenik... mniejsze, ale równie piękne :-)

A Zaostrog?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
TUCEPI czy PODGORA - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone