Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

TUCEPI czy PODGORA

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasia72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 27.04.2016 18:04

lil_angel napisał(a):Dziękuję Figusku za link, czytałam Twoją relację ofc! Piękne zdjęcia! Ale jednak nie ma tam odpowiedzi na moje pytania, bo ja pytam o Tucepi ;) No i jak z tą promenadą, przejdę promenadą z Tucepi do Podgory?

Promenadą dojdziesz do plaży, potem gdy plaża się kończy schodkami w górę wyjdziesz na chodnik i dojdziesz do Podgory. Ja osobiście polecam Podgorę i spacer do Tucepi. Pozdrawiam :papa:
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 01.05.2016 18:33

Witam.

A u nas na odwrót, już 4 czerwca jedziemy szósty raz (piąty raz do Tucepi), a spacer do Podgory.
Zacznie się Euro 2016, super klimat w Cro, w każdym ogródku przy restauracjach TV, kibice itd. już dwa razy mieliśmy okazję przebywać podczas Mundialu i Polskiego Euro.
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 26.05.2016 03:05

Witam
Byliśmy w Tucrpi i w Podgorze , obie miejscowości są super. Teraz szukamy podobnego miasteczka z takim deptakiem wzdłuż plaży gdzie są sklepiki, stragany i knajpki.
Macie jakieś propozycje ?
kuzii
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuzii » 29.05.2016 19:03

shrek napisał(a):Witam
Byliśmy w Tucrpi i w Podgorze , obie miejscowości są super. Teraz szukamy podobnego miasteczka z takim deptakiem wzdłuż plaży gdzie są sklepiki, stragany i knajpki.
Macie jakieś propozycje ?


Witam, mogę śmiało polecić Gradac :D wcześniej byłem w Tucepi i też jak Ty szukałem podobnej miejscowości i się nie rozczarowałem bardzo fajna miejscowość...w razie jakiś pytań chętnie odpowiem... :papa:
Desperados76
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 14.04.2015
Podgora 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Desperados76 » 08.06.2016 10:25

W tym roku padło na Podgorę.
W związku z tym mam pytanie co warto w okolicy zobaczyć?

Dodatkowo znalazłem na forum, że warto zobaczyć "starą" Podgorę.
Tylko pytanie gdzie się ona schowała :D
Chodzę ludzikiem google po okolicy i pewny nie jestem.
Czy "stara" Podgora to Górna Podgora :lol:

Jeszcze jedno, jak dotrzeć do pomnika "Mewy" ?

Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Podgora 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.06.2016 13:23

Desperados76 napisał(a):W tym roku padło na Podgorę.
W związku z tym mam pytanie co warto w okolicy zobaczyć?

Dodatkowo znalazłem na forum, że warto zobaczyć "starą" Podgorę.
Tylko pytanie gdzie się ona schowała :D
Chodzę ludzikiem google po okolicy i pewny nie jestem.
Czy "stara" Podgora to Górna Podgora :lol:

Jeszcze jedno, jak dotrzeć do pomnika "Mewy" ?

Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi.


https://www.google.pl/maps/@43.2408026,17.0807361,15z

W tym wątku masz sporo inforwmacji.
Desperados76
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 14.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Desperados76 » 08.06.2016 15:39

Panie Januszu - czy to nowy sposób wypędzania ludzi z forum ??

Jest dość skuteczny. Mapy google już studiowałem. Tu potrzebuję bardziej rzetelnych informacji.
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 08.06.2016 16:11

Byliśmy w tamtym roku w Podgorze i bardzo nam się podobało. Ja chętnie bym tam wrócił, ale żona chce jechać gdzieś indziej, w nowe miejsce. Wybór chyba padł na Brelę, w Tucepi byliśmy 3 lata temu i również było bardzo fajnie.
Z podgory wybraliśmy się na wycieczkę do Dubrownika, to jakieś 2,5 godziny drogi w jedną stronę. Na miejscu dzieci szybko się nudziły ( z wyjątkiem sklepów ze słodyczami Pirate Candy Shop )
https://www.google.pl/search?q=pirate+c ... =511&dpr=3
i zaraz chciały wracać
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.06.2016 17:08

Desperados76 napisał(a):Panie Januszu - czy to nowy sposób wypędzania ludzi z forum ??

W tym wątku masz informacje, tylko trzeba poczytać.
A jak mało to możesz dalej pytać.
Kolejny wątek o Podgorze zbędny.
Alize 1800
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 12.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 06.07.2016 18:38

Jestem kilka dni w Podgorze, mimo pięknej pogody(może akurat teraz bo ciemne chmury nad Biokovem i grzmi) na plaży prawie pustka - w porównaniu z ubiegłym rokiem, ale dla mnie ok, nie trzeba gonić na plaże aby znaleźć miejsce. Odrestaurowany hotel juź nie Minerva a Medora powinna chyba przyciągnąć turystów - może nie, bo jeszcze ostatnie szlify po remoncie. :roll:
camelbek1
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 14.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) camelbek1 » 06.07.2016 19:33

A jak z wolnymi apartamentami, stoją ludzie naganiacze, są kartki przy domach free apartmanii?
Alize 1800
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 12.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 08.07.2016 10:32

camelbek1 napisał(a):A jak z wolnymi apartamentami, stoją ludzie naganiacze, są kartki przy domach free apartmanii?

Trochę późno odpowiadam - wczoraj z rana wjazd na Sv. Jurego, potem Makarska - plażing. A więc stoi sporo ludzi trzymający kartki o wynajęciu. Przy apartamentach również informacje o pokojach free.
majchrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 08.07.2016 10:47

W tym roku szukaliśmy czegoś w rejonie Makarskiej i padło na początek września w Tućepi.
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 08.07.2016 10:59

majchrzy napisał(a):W tym roku szukaliśmy czegoś w rejonie Makarskiej i padło na początek września w Tućepi.

O ile Cię tam wpuszczą :mrgreen:
majchrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 08.07.2016 11:06

grzesiek-swidnica napisał(a):
majchrzy napisał(a):W tym roku szukaliśmy czegoś w rejonie Makarskiej i padło na początek września w Tućepi.

O ile Cię tam wpuszczą :mrgreen:


Wpuszczą wpuszczą bo nie ważne gdzie a z kim hehe
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
TUCEPI czy PODGORA - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone