Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

TUCEPI czy PODGORA

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasia72
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 27.04.2016 18:04

lil_angel napisał(a):Dziękuję Figusku za link, czytałam Twoją relację ofc! Piękne zdjęcia! Ale jednak nie ma tam odpowiedzi na moje pytania, bo ja pytam o Tucepi ;) No i jak z tą promenadą, przejdę promenadą z Tucepi do Podgory?

Promenadą dojdziesz do plaży, potem gdy plaża się kończy schodkami w górę wyjdziesz na chodnik i dojdziesz do Podgory. Ja osobiście polecam Podgorę i spacer do Tucepi. Pozdrawiam :papa:
daro2008
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 01.05.2016 18:33

Witam.

A u nas na odwrót, już 4 czerwca jedziemy szósty raz (piąty raz do Tucepi), a spacer do Podgory.
Zacznie się Euro 2016, super klimat w Cro, w każdym ogródku przy restauracjach TV, kibice itd. już dwa razy mieliśmy okazję przebywać podczas Mundialu i Polskiego Euro.
shrek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 26.05.2016 03:05

Witam
Byliśmy w Tucrpi i w Podgorze , obie miejscowości są super. Teraz szukamy podobnego miasteczka z takim deptakiem wzdłuż plaży gdzie są sklepiki, stragany i knajpki.
Macie jakieś propozycje ?
kuzii
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuzii » 29.05.2016 19:03

shrek napisał(a):Witam
Byliśmy w Tucrpi i w Podgorze , obie miejscowości są super. Teraz szukamy podobnego miasteczka z takim deptakiem wzdłuż plaży gdzie są sklepiki, stragany i knajpki.
Macie jakieś propozycje ?

Witam, mogę śmiało polecić Gradac :D wcześniej byłem w Tucepi i też jak Ty szukałem podobnej miejscowości i się nie rozczarowałem bardzo fajna miejscowość...w razie jakiś pytań chętnie odpowiem... :papa:
Desperados76
Globtroter
Podgora 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Desperados76 » 08.06.2016 10:25

W tym roku padło na Podgorę.
W związku z tym mam pytanie co warto w okolicy zobaczyć?

Dodatkowo znalazłem na forum, że warto zobaczyć "starą" Podgorę.
Tylko pytanie gdzie się ona schowała :D
Chodzę ludzikiem google po okolicy i pewny nie jestem.
Czy "stara" Podgora to Górna Podgora :lol:

Jeszcze jedno, jak dotrzeć do pomnika "Mewy" ?

Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi.
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Podgora 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.06.2016 13:23

Desperados76 napisał(a):W tym roku padło na Podgorę.
W związku z tym mam pytanie co warto w okolicy zobaczyć?

Dodatkowo znalazłem na forum, że warto zobaczyć "starą" Podgorę.
Tylko pytanie gdzie się ona schowała :D
Chodzę ludzikiem google po okolicy i pewny nie jestem.
Czy "stara" Podgora to Górna Podgora :lol:

Jeszcze jedno, jak dotrzeć do pomnika "Mewy" ?

Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi.

https://www.google.pl/maps/@43.2408026,17.0807361,15z

W tym wątku masz sporo inforwmacji.
Desperados76
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Desperados76 » 08.06.2016 15:39

Panie Januszu - czy to nowy sposób wypędzania ludzi z forum ??

Jest dość skuteczny. Mapy google już studiowałem. Tu potrzebuję bardziej rzetelnych informacji.
shrek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 08.06.2016 16:11

Byliśmy w tamtym roku w Podgorze i bardzo nam się podobało. Ja chętnie bym tam wrócił, ale żona chce jechać gdzieś indziej, w nowe miejsce. Wybór chyba padł na Brelę, w Tucepi byliśmy 3 lata temu i również było bardzo fajnie.
Z podgory wybraliśmy się na wycieczkę do Dubrownika, to jakieś 2,5 godziny drogi w jedną stronę. Na miejscu dzieci szybko się nudziły ( z wyjątkiem sklepów ze słodyczami Pirate Candy Shop )
https://www.google.pl/search?q=pirate+c ... =511&dpr=3
i zaraz chciały wracać
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.06.2016 17:08

Desperados76 napisał(a):Panie Januszu - czy to nowy sposób wypędzania ludzi z forum ??

W tym wątku masz informacje, tylko trzeba poczytać.
A jak mało to możesz dalej pytać.
Kolejny wątek o Podgorze zbędny.
Alize 1800
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 06.07.2016 18:38

Jestem kilka dni w Podgorze, mimo pięknej pogody(może akurat teraz bo ciemne chmury nad Biokovem i grzmi) na plaży prawie pustka - w porównaniu z ubiegłym rokiem, ale dla mnie ok, nie trzeba gonić na plaże aby znaleźć miejsce. Odrestaurowany hotel juź nie Minerva a Medora powinna chyba przyciągnąć turystów - może nie, bo jeszcze ostatnie szlify po remoncie. :roll:
camelbek1
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) camelbek1 » 06.07.2016 19:33

A jak z wolnymi apartamentami, stoją ludzie naganiacze, są kartki przy domach free apartmanii?
Alize 1800
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 08.07.2016 10:32

camelbek1 napisał(a):A jak z wolnymi apartamentami, stoją ludzie naganiacze, są kartki przy domach free apartmanii?

Trochę późno odpowiadam - wczoraj z rana wjazd na Sv. Jurego, potem Makarska - plażing. A więc stoi sporo ludzi trzymający kartki o wynajęciu. Przy apartamentach również informacje o pokojach free.
majchrzy
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 08.07.2016 10:47

W tym roku szukaliśmy czegoś w rejonie Makarskiej i padło na początek września w Tućepi.
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 08.07.2016 10:59

majchrzy napisał(a):W tym roku szukaliśmy czegoś w rejonie Makarskiej i padło na początek września w Tućepi.

O ile Cię tam wpuszczą :mrgreen:
majchrzy
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 08.07.2016 11:06

grzesiek-swidnica napisał(a):
majchrzy napisał(a):W tym roku szukaliśmy czegoś w rejonie Makarskiej i padło na początek września w Tućepi.

O ile Cię tam wpuszczą :mrgreen:

Wpuszczą wpuszczą bo nie ważne gdzie a z kim hehe
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

TUCEPI czy PODGORA - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019