Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

TUCEPI czy PODGORA

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
owoc81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Tucepi, Podgora lub coś innego - HELP

Nieprzeczytany postnapisał(a) owoc81 » 11.05.2013 23:43

Podłączam się pod temat. Planuje wyjazd 02.06.2013 na prawie 2 tygodnie. Jeśli możecie polecic sprawdzone kwatery w tych miejscach to proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. W googlach przespacerowałem się po obu miejscowościach i nadal nie wiem gdzie pojadę. W pierwszej kolejności uderzam do TUCEPI bo jest po drodze;-)
Pozdro;-)
Szymon1277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 10.06.2011
Re: Tucepi, Podgora lub coś innego - HELP

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymon1277 » 12.05.2013 00:15

Gofer83 napisał(a):czytałem ostatnio relację Cinnamongirl, z Podgory i dlatego troszke bardziej ciągnie mnie tam,


To głównie wskutek tej relacji od Podgory zaczęliśmy przygodę z Chorwacją, do tej pory była x 2, na temat innych miejscowości za dużo się nie wypowiem, mogę jedynie powiedzieć że Makarska dla nas również zbyt duża na stacjonowanie tam, Brela (choć we wcześniejszych planach była brana głównie po uwagę) fajna, ale z dwójką dzieci maszerowanie po schodkach z plaży to niezbyt miła zabawa (bynajmniej dla mnie). W Tucepi nie byłem jeszcze niestety.

Pozdrawiam 8) :papa:
Staneq
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 03.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Staneq » 13.05.2013 11:05

a Ja się dołączę z pytaniem:

Tucepi czy Baśka Voda ?
jadę pierwszy raz.. 2 połowa czerwca z 3 letnim dzieckiem
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009
Re: Tucepi, Podgora lub coś innego - HELP

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 13.05.2013 11:11

Gofer83 napisał(a):Dzięki za odzew. W Makarskiej byliśmy jeden dzień i za duże miasto dla nas, za tłoczno. W Baskiej bylismy 2 razy i wybieralismy się tez czasami na plazowanie w Breli, :-) czytałem ostatnio relację Cinnamongirl, z Podgory i dlatego troszke bardziej ciągnie mnie tam, ale Tucepi nie daje za wygraną :)


Plaże to jedno a dobry wybór kwatery- w odpowiednio spokojniejszym miejscu- to drugie i często nawet ważniejsze.
Każda miejscowość ma kwatery w lepszych i gorszych dla naszych wymagań czy oczekiwań miejscach.
Najlepiej jest obejrzeć lokalizację i otoczenie przed podjęciem decyzji. :wink:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 13.05.2013 12:26

Staneq napisał(a):a Ja się dołączę z pytaniem:

Tucepi czy Baśka Voda ?
jadę pierwszy raz.. 2 połowa czerwca z 3 letnim dzieckiem


U mnie zawsze mimo wszystko na pierwszym miejscu będzie Tucepi , a do BV ewentualnie wypad na wieczorny spacerek :D
Gofer83
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 09.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gofer83 » 13.05.2013 16:45

Hmmm trzeba troszke na google pospacerowac po Tucepi, a gdzie lepiej? Tucepi Kamena?
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 13.05.2013 22:06

Uważam , że na Kamena jest najlepiej :D kto był ten wie :D
sirk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) sirk » 14.05.2013 00:04

Zdecydowanie Kamena i wyższe numery:-) Spokój wieczorem jeśli go sobie życzysz, a jak chcesz rozrywki, to pieszo (bardzo przyjemny spacerek) do centrum.
hammer
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 16.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) hammer » 17.05.2013 14:38

Witam, przepraszam że podpinam się pod posta ....
Mam pytanie odnośnie zarówno Podgory jaki i Tucepi.
Jaki jest najlepszy wariant wycieczki na Korculę?
1. Promem z Makarskiej ( czy w ogóle jest takie połączenie )?
2. Drogą lądową do Orebica i tam złapać taxi wodne?
I tu pytanie jeszcze jak długo jedzie się do Orebica?
Jeśli ktoś przerabiał temat wycieczki na Korculę z tych dwóch miejscówek poproszę o radę.
Dzięki i pozdrawiam
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 18.05.2013 12:42

lillylive napisał(a):
barkley10 napisał(a):Witam wszystkich,

Pogoda za oknem niezbyt przyjemna więc chyba powoli zacząć planować kolejne wakacje w Chorwacji.
Zamierzamy wybrać się w tym roku z żoną i 3-letnią córką do Tucepi lub Podgory. Czekam na Wasze podpowiedzi która miejscowość jest lepszym rozwiązaniem na wypad z dzieciakiem.Chyba że możecie podpowiedziec nne miejscowości. Tak naprawdę wchodzi w grę tylko Dalmacja. Miejscowości Baska Voda, Brela, czy wsypa Ciovo już zaliczone więc chciałbym poszukać innych możliwości.
Planowany start koniec czerwca 2013


Jeśli jesteś zainteresowany podaj e-mail mogę posłać kilka fotek z plaż Tucepi i namiar na super apartament przy plaży dosłownie.

Możesz podać link do apartamentu w Tucepi? Oczywiście na e-mail kopertce :D
Ostatnio edytowano 18.05.2013 14:36 przez Lubuszanin, łącznie edytowano 1 raz
kuba74
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba74 » 18.05.2013 12:51

Witam. Proszę znawców o informację: czy mozna dojechać autobusem z Tucepi do Drvenika? Jaki jest koszt takiego biletu. Planuję wycieczke promem z Drvenika do Sucuraja. Pozdrawiam
zbdu
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbdu » 19.05.2013 08:25

Witam, szukam kwater w miejscowości Tucepi lub w Podgora, termin od 22.06.2013, rodzina 2+1 (3 lata),
Proszę o namiary na maila ( jeżeli to możliwe to jakieś zdjecia).
Z góry dziekuję
Pozdrawiam
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 19.05.2013 09:08

lillylive napisał(a):
barkley10 napisał(a):Witam wszystkich,

Pogoda za oknem niezbyt przyjemna więc chyba powoli zacząć planować kolejne wakacje w Chorwacji.
Zamierzamy wybrać się w tym roku z żoną i 3-letnią córką do Tucepi lub Podgory. Czekam na Wasze podpowiedzi która miejscowość jest lepszym rozwiązaniem na wypad z dzieciakiem.Chyba że możecie podpowiedziec nne miejscowości. Tak naprawdę wchodzi w grę tylko Dalmacja. Miejscowości Baska Voda, Brela, czy wsypa Ciovo już zaliczone więc chciałbym poszukać innych możliwości.
Planowany start koniec czerwca 2013


Jeśli jesteś zainteresowany podaj e-mail mogę posłać kilka fotek z plaż Tucepi i namiar na super apartament przy plaży dosłownie.


Czy można by było także prosić o namiary na ten apartament? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Gofer83
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 09.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gofer83 » 22.05.2013 11:12

Lubuszanin napisał(a):
lillylive napisał(a):
barkley10 napisał(a):Witam wszystkich,

Pogoda za oknem niezbyt przyjemna więc chyba powoli zacząć planować kolejne wakacje w Chorwacji.
Zamierzamy wybrać się w tym roku z żoną i 3-letnią córką do Tucepi lub Podgory. Czekam na Wasze podpowiedzi która miejscowość jest lepszym rozwiązaniem na wypad z dzieciakiem.Chyba że możecie podpowiedziec nne miejscowości. Tak naprawdę wchodzi w grę tylko Dalmacja. Miejscowości Baska Voda, Brela, czy wsypa Ciovo już zaliczone więc chciałbym poszukać innych możliwości.
Planowany start koniec czerwca 2013


Jeśli jesteś zainteresowany podaj e-mail mogę posłać kilka fotek z plaż Tucepi i namiar na super apartament przy plaży dosłownie.

Możesz podać link do apartamentu w Tucepi? Oczywiście na e-mail kopertce :D

Można prosic na ten namiar? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
grek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) grek » 18.07.2013 14:10

Bodzioch Marek napisał(a):dla nas akurat Podgora, porównałbym to tak: Tucepi - Warszawa, Podgora - Kraków ;)

Niezwykle trafne porównanie.
Tucepi jest nowocześniejsze. Budynki nowsze, ładniejsze. Praktycznie nie można niczego zarzucić.
Z kolei w Podgorze w większości to budynki w gorszym stanie, niektóre proszące się o remont, ale i tu można coś znaleźć bardziej eksluzywnego. Piękniejsza jest w Podgorze (moim zdaniem) promenada, i nie tylko dlatego, że nie jeżdzą po niej samochody. Być może przez to, że miasto jest starsze to sprawia to, że jest bardziej klimatyczne od sąsiedniego Tucepi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
TUCEPI czy PODGORA - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone