napisał(a) smok131 » 15.05.2012 20:10
pod tą samą scianę codziennie przychodzi Żyd rano,w południe i wieczór
zagadnięty przez ciekawskiego odpowiada,że przychodzi tak 3 x dziennie od 27lat.kilku zaciekawionych turystów zaczyna wypytywać:27 lat???, 3 x dziennie??? to o co się modlisz??? Żyd odpowiada;
-rano o pokój na świecie
-w południe o pokój między Żydami i Arabami
- a wieczorem o to by jerozolima była znowu cała Żydowska
na to turyści : i co,i co jakieś efekty ????
a Żyd na to : A k..wa jak bym do sciany mówił.....