Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa i plany Wyjazd 2tyg Autem Zwiedzanie i Wypoczynek

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
protrek1989
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.05.2017
Trasa i plany Wyjazd 2tyg Autem Zwiedzanie i Wypoczynek

Nieprzeczytany postnapisał(a) protrek1989 » 22.05.2017 15:20

Witajcie chciałbym abyście ocenili mój wstępny Plan wypoczynku i zwiedzania:)
Jestem osobą która długo na miejscu nie usiedzi wraz żoną ale mimo to trochę czasu na chill bedzie:)
Wyjazd 2 połowa Września
1. Dzień Wyjazd z Warszawy około 4 rano Sobota . Nocleg w Hotelu w Wiedniu Myślę ze około 12-13 bede na miejscu
W tym tramwajem na rynek jakaś kawka pobieżne zwiedzanie wiadomo zobaczę nie wiele ale zawsze coś od tej 12 do 22 troche czasu jest :)
2. Dzień Ruszam rano okolo 5-6 do miejsca Docelowego to jest Makarska o której bede to bede nie spiesze sie zamelduje sie i wypoczynek
3. Dzien Pon Pełny Relaks Plaza Odpoczynek
4. Dzien Wtorek Mostar 1 dniowa wycieczka ruszam okolo 6 wróce pewnie okolo 22
5. Dzien Sroda Relax na miejscu Makarska
6. Dzien Czwartek Wodospady z rana potem Split Kawka cos tam napewno zobacze
7 .Dzien Piatek Fish Picnic czyli w zasadzie Relax Wyspy
8 i 9 i 10 Sobota i Niedziela i Poniedzialek to Dubrownik w sensie przenosze sie tam na te 3 noclegi żeby go na spokojnie zwiedzic polazic ale i tez poplażować
11 dzien Wtorek 5 rano ruszkam do Włoch do punta sabbioni Trasa porzadna 800km wie caly dzien jazdy melduje sie i wypoczynek
12 dzien Sroda Tramwajem wodnym do Wenecji Zwiedzanie
13 dzien Czwartek Tramwajem do Wenecji Zwiedzanie
14 dzien Piatek Rano 5 ruszam znowu do Wiednia Austria Melduje sie okolo 12-13 i mam znowu czas na zwiedzanie do tej 22
15 dzien Sobota to juz rano wstaje i trasa do Warszawy akurat na jedzien dzien moze z jakims postojem przerwa na relax .

Co myślicie mysle ze nie przesadzilem wcale nie az tak duzo trasy a i sporo zobacze :)
Ostatnio edytowano 22.06.2017 17:18 przez protrek1989, łącznie edytowano 1 raz
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 22.05.2017 16:06

Sprawdź sobie Fish Picnic czy w tym okresie w ogóle będzie coś kursować. Będąc w połowie września w okolicach Makarski był z tym problem.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.05.2017 16:25

1. W tyle godz. to w Wiedniu sporo można zobaczyć. Kup kartę na metro (gdzie masz hotel? Masz tam miejsce parkingowe?) i jeździsz i zwiedzasz. Zobacz na moją małą letnią pętelkę po Wiedniu
6. Które wodospady masz na myśli?
8-10 odwiedzenie pobliskiej Breli lub Omiś z zamkiem
protrek1989
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) protrek1989 » 22.05.2017 18:39

W Wiedniu 2 razy nocuje w Hotelu
W sumie na Wieden bede mial okolo 16h zwiedzania wiec faktycznie mogę to jakos zaplanowac
Austria Trend Hotel Bosei
Gutheil-Schoder-Gasse 7B, 1100 Wiedeń, Austria
Jakies 20 min podobno od centrum Tramajem
Tak hotel ma parking . Wszystko rezerwuje przez Booking. w Makarskiej tez.
Powaznie w polowie Wrzesnia juz taka cisza ?? Moze jeszcze bedzie jakis rejs stateczkiem
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.05.2017 19:08

We wrześniu (pierwszy tydzień) w Vodice odczuwało się, że już po sezonie....

Co do Wiednia: zdecydowanie celuj w metro, linię U6 masz nie tak daleko, a szybkość i łatwość poruszania jest nie oceniona, a bilet 24 h kosztuje 7,6 eur, pojedynczy 2,3 eur, więc szybko się zwraca ten dobowy...
protrek1989
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) protrek1989 » 22.06.2017 17:18

Troche zmienilem Plan przeznaczam 3 dni na Dubrownik czy to dobry pomysł ??
protrek1989
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) protrek1989 » 24.06.2017 08:49

Aktualny Plan Myślę ze tak będzie lepiej
1. Dzień Sobota Wyjazd z Warszawy około 4 rano Sobota . Nocleg w Hotelu w Wiedniu Myślę ze około 12-13 bedę na miejscu
W tym tramwajem na rynek jakaś kawka pobieżne zwiedzanie wiadomo zobaczę nie wiele ale zawsze coś od tej 12 do 22 troche czasu jest :)
2. Dzień Niedziela Ruszam rano około 6-7 Kierunek Dubrownik bedę pewnie juz okolo 18-19 na miejscu wiec miasto relaks
3. Dzien Poniedzialek Relaks Plaza potem zwiedzanie Miasta
4. Dzien Wtorek Zwiedzanie Dubrownika ciag dalszy Wysoka Lokorum itd
5. Dzien Sroda Plaza rano potem przejad do Makarskiej gdzie spędze czas az do wtorku
6. Dzien Czwartek Wodospady z rana potem Split Kawka coś tam napewno zobaczę
7 .Dzien Piatek Mostar Wycieczka
8. Dzien Sobota Fish Picnic
9. Dzien Niedziela Relax Plaza
10. Dzien Poniedzialek Relax Plaza
11 dzien Wtorek 7 rano ruszkam do Włoch do punta sabbioni Trasa porzadna 680km km wiec caly dzien jazdy melduje sie i wypoczynek
12 dzien Sroda Tramwajem wodnym do Wenecji Zwiedzanie
13 dzien Czwartek Tramwajem do Wenecji Zwiedzanie
14 dzien Piatek Rano 5 ruszam znowu do Wiednia Austria Melduje sie okolo 12-13 i mam znowu czas na zwiedzanie do tej 22
15 dzien Sobota to juz rano wstaje i trasa do Warszawy akurat na jedzien dzien moze z jakims postojem przerwa na relax .

Zmieniłem plan tak by w Dubrowniku miec wieciej czasu na zwiedzanie oraz być w tyg mniej ludzi niż w Weekend oraz potem z Makarskiej juz bliżej troche do Włoch :)

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa i plany Wyjazd 2tyg Autem Zwiedzanie i Wypoczynek
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone