Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Stacje paliw - wyspy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
boboo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 09.06.2018 08:50

Poważnie: jeśli dobrze pamiętam, zakupiłeś aktualnego "Beständiga".
Tam masz bardzo dokładne i aktualne informacje. Jeśli w atlasie nie będzie takowej (nabrzeżnej) wykazanej, to będziesz dymał z kanisterkami :wink:
Yanush
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 09.06.2018 17:13

boboo napisał(a):Poważnie: jeśli dobrze pamiętam, zakupiłeś aktualnego "Beständiga".
Tam masz bardzo dokładne i aktualne informacje. Jeśli w atlasie nie będzie takowej (nabrzeżnej) wykazanej, to będziesz dymał z kanisterkami :wink:

Boboo, do mnie mówiłeś? Was is das Beständig? :lol:
lew
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 09.06.2018 17:36

Yanush napisał(a):Aa... odkopię wątek :oczko_usmiech:

Gdzie znajdę wykaz nabrzeżnych stacji paliw na Braću?
Obejrzałem na GM i widzę tylko w Sumartin'ie i w Bol'u...

...w Milnie , Supetarze i Powlji albo Postirze jeszcze jest
boboo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 09.06.2018 19:43

@Yanusz,
888 Portów...
autor: Karl-Heinz Beständig
:hut:

Edit: 10.09
może źle założyłem (to o nabyciu książki),
popatrzyłem w Navionics:
Wygląda na to, że są nabrzeżne stacje w:
Sumartin, Bol, Milna, Supetar.
Yanush
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 10.06.2018 09:16

boboo napisał(a):Jeśli w atlasie nie będzie takowej (nabrzeżnej) wykazanej, to będziesz dymał z kanisterkami :wink:

Hihi.. zakupiłem właśnie zbiornik 30l to może tak często nie będę musiał tankować :hut:
boboo napisał(a):popatrzyłem w Navionics:

Dziękuję :papa:
Yanush
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 10.06.2018 16:50

boboo napisał(a):popatrzyłem w Navionics:

A ja też popatrzylem w Navionics ale mi pokazał tylko te:
Załączniki:
Screenshot_20180610-164550_Europe.jpg
lew
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 10.06.2018 16:53

......specjalnie wykasowałeś te dwie ,o których pisałem
boboo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 10.06.2018 17:03

Patrzyłem w Navionics na stacjonarnym komputerze.
Sposób mojego szukania: po prostu na dużym zoomie "płynąłem" wybrzeżem wokół wyspy i wypatrywałem symbolu stacji benzynowej.
"Dupochronnie" moje stwierdzenie "są" zacząłem od: "wygląda na to" :wink:
smoki3
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) smoki3 » 26.10.2018 12:14

Niewykluczone, że w przyszłym roku wyląduję na Pagu. Może wiecie w jakich miejscowościach na Pagu znajdują sie stacje benzynowe przy wodzie? Na pewno w Novalja czy gdzieś jeszcze? Jeśli niema więcej na Pagu, to w zasięgu będę miał Rab i Mali Lośinj, a 20 km Zadar.

Pozdrawiam smoki3.
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 26.10.2018 19:29

smoki3 napisał(a):Niewykluczone, że w przyszłym roku wyląduję na Pagu. Może wiecie w jakich miejscowościach na Pagu znajdują sie stacje benzynowe przy wodzie? Na pewno w Novalja czy gdzieś jeszcze? Jeśli niema więcej na Pagu, to w zasięgu będę miał Rab i Mali Lośinj, a 20 km Zadar.

Jeśli chcesz tankować z wody, to na Pagu jest tylko jedna taka stacja, w Novalji, wydaje mi się, że to ta przy Braće Radić.

Na wyspach Rab i Lošinj też są stacje, zgodnie z tym wykazem: benzinske postaje na Jadranu.
smoki3
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) smoki3 » 27.10.2018 11:47

walp napisał(a):
smoki3 napisał(a):Niewykluczone, że w przyszłym roku wyląduję na Pagu. Może wiecie w jakich miejscowościach na Pagu znajdują sie stacje benzynowe przy wodzie? Na pewno w Novalja czy gdzieś jeszcze? Jeśli niema więcej na Pagu, to w zasięgu będę miał Rab i Mali Lośinj, a 20 km Zadar.

Jeśli chcesz tankować z wody, to na Pagu jest tylko jedna taka stacja, w Novalji, wydaje mi się, że to ta przy Braće Radić.

Na wyspach Rab i Lošinj też są stacje, zgodnie z tym wykazem: benzinske postaje na Jadranu.

Chcesz nie chcesz :) można dowieżdz 10 czy 20 litrów samochodem do pontonu jako rezerwę. Do zbiornika w łódce trzeba dotankować trochę wiecej. Dzięki za podpowiedz. Najbliżej będę miał stację na Rabie jakieś trzy kilometry wodą.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019