Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stacje paliw - podróżowanie UTO

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Raulos
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.09.2022
Stacje paliw - podróżowanie UTO

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raulos » 17.09.2022 10:53

Witam,
Podróżuję na UTO (urządzenie transportu osobistego) W moim przypadku jest to monocykl elektryczny. Ale żeby było łatwiej umówmy się, że jest to hulajnoga elektryczna.

Jeżdżąc po Polsce najczęściej ładuje się na stacjach Orlenu (tymi z bordowym kanapami wewnątrz) aby można było sobie odpocząć.
Podczas tego odpoczynku ładuję się z gniazdka tak jak zwyczajny telefon.

I teraz pytanie czy są w Cro odpowiedniki takiego Orlenu ? Żeby można było sobie usiąść, zjeść i odpocząć a przy okazji naładować urządzenie przy stole ?
Czy ktoś ładował gdzieś na stacji w Cro np hulajnogę ? Jak wygląda ten temat ?

Będę wdzięczny za odpowiedź, bo o ile za dnia w restauracjach raczej nie robią problemów i można się naładować to w nocy knajpy pozamykane i pozostają stacje paliw o ile to działa tak jak na Orlenie w Polsce.
CZYSZKOWEK
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 09.12.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) CZYSZKOWEK » 18.09.2022 14:12

Cześć. Rozumiem, że demontujesz magazyn energii z szyny i przystosowana ładowarką ładujesz go z normalnego gniazdka.

Jeśli tak (to są tylko moje osobiste spostrzeżenie ponieważ nie mam takiego elektryka), to przy autostradach przy każdej stacji benzynowej są różne bary zespolone ze stacją benzynową w których możesz siąść i pewnie zawsze znajdziesz tam gniazdko do ładowania, a na pewno w toaletach.
Jednak domyślam się, że będziesz unikał autostrad. I tu zaczynają się schody. Na takiej (1) od Karlovaca w dół nad morze, Knin...... są stacje benzynowe lecz raczej małe z automatem kawowym, sklepikami lecz zapomnij raczej o siedzeniu i ładowaniu. Ponieważ nie ma tam miejsc do siedzenia, stolików.... Możliwe, że po poproszeniu pracownicy coś udostępnią robiąc ci grzeczność. Inna możliwością przy tych drogach są restauracje, jednak będziesz musiał na pewno w takim wypadku nabyć posiłek.
W tym roku, jak i od wielu lat pomykam (1) od Karlovaca do zjazdu autostradowego nr.14. Nigdzie na (1) nie widziałem punkt ładowania aut elektrycznych.

Mam nadzieję, że jakoś pomogłem.

Pozdrawiam.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Stacje paliw - podróżowanie UTO
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone