Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sevid (Marina) Był ktoś ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 06.07.2013 09:28

draka napisał(a):Ja byłam w zeszłym roku w Sevidzie i ... nie polecam. Jak ktoś już wspomniał zejścia do wody dosyć strome i śliskie. Z małymi dzieciakami to niestety jest problem, za każdym razem trzeba było wprowadzać i wyprowadzać dzieci do wody. Fakt jak ktoś lubi ciszę i spokój to odpowiednie miejsce. Wieczorami na plaży ciemno ( nie ma latarni ) więc spacer kiepski.Oświetlona jest tylko główna droga przez wioskę .Tak naprawdę to o godz. 22 zamiera tam życie i chyba wszyscy idą spać. Brak na plaży koszy na śmieci , co niestety jest problemem. Przy głównej drodze duże kontenery ( metalowe) na śmieci ( często nie opróżniane kilka dni a w takiej temperaturze to koszmar przejść koło takiego śmietnika). Ogólnie wszystko robi wrazenie zaniedbanego. Droga do sevidu dość stroma i kręta, ale da się przeżyć zjazd i wjazd. Choć zdarzają się niebezpiecznesytuacje , gdy nagle zza zakrętu wyjeżdza auto a Ty nie masz pobocza aby się schować , więc trzeba się cofać do jakiejś zatoczki. Reasumując - widoczki ładne ( ale w CRO wszędzie pięknie), plaże jak dla mnie nieciekawe, jako miejscowość turystyczna moim zdaniem zaniedbana... baza wypadowa ok - do Trogiru, wodospady KRKA.
Ja po raz drugi na odpoczynek do Sevidu się nie wybiorę i nikomu nie będę polecać , ale jak ktoś na forum napisał - każdemu odpowiada coś innego.
Ale życzę przyjemnych i udanych wakacji.



Ciekawa Reklama miejscowości Sevid. Pewnie koleżanka nie trunkowa.
M.M.E.D..
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.M.E.D.. » 07.07.2013 08:48

A my bedziemy tam 3.08. do 17.08 a bedzie nas 19 stu wiec bedzie wesoło a ta knajpka laterna będzie nasza
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.07.2013 10:21

Śpiew od rana do wieczora, Rakija, tańce, dziewuchy i plaża. Lepiej w tym terminie tam nie jechać.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 07.07.2013 11:37

M.M.E.D.. napisał(a):A my bedziemy tam 3.08. do 17.08 a bedzie nas 19 stu wiec bedzie wesoło a ta knajpka laterna będzie nasza


19tu? Koledzy z wojska? :twisted:
Faktycznie strach się bać...
Mam nadzieję, że tamtejsza straż miejska (wiejska?) przyjeżdża na zgłoszenia hałasów po 22giej... :mrgreen:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.07.2013 11:41

Człowieku "Mineła piąta minut trzydzieści kiedy rezerwa ....................."

Boże, tylko nie tam, ludzie nie jedzcie tam i oddajcie zaliczkę. Zmarnują Wam ulrop.
M.M.E.D..
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.M.E.D.. » 08.07.2013 15:34

A coś takiego jak taxi wodne do Trogilu pływa albo komunikacja pks.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 08.07.2013 15:48

M.M.E.D.. napisał(a):A coś takiego jak taxi wodne do Trogilu pływa albo komunikacja pks.

Na balowanie ta wioska jest zdecydowanie za mała i zbyt kiepsko skomunikowana.
M.M.E.D..
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.M.E.D.. » 08.07.2013 20:21

Jakoś damy tam rade się zabawić i odpocząć. A spacerkiem do MARINY to chyba damy rade
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 08.07.2013 21:40

M.M.E.D.. napisał(a):Jakoś damy tam rade się zabawić i odpocząć. A spacerkiem do MARINY to chyba damy rade

10 km?
M.M.E.D..
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.M.E.D.. » 08.07.2013 21:42

no to tylko zostały nam samochody i zawsze cztery osoby będą mieć pecha
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 08.07.2013 23:01

M.M.E.D.. napisał(a):no to tylko zostały nam samochody i zawsze cztery osoby będą mieć pecha

Jest jeszcze bagażnik i boks na dachu :mrgreen:
M.M.E.D..
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.M.E.D.. » 09.07.2013 14:07

Będą mieli pecha bo ktoś musi prowadzić samochody a to oznacza dzień stracony bez piwka haha
kuras33
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuras33 » 09.07.2013 14:51

ja obecnie jestem w SEVID z rodziną, do plaży 40 metrów. Możliwość dojścia do plaży po przeciwnej stronie 70 metrów. wypożyczalnia kajaków, dobra rakija domowej roboty. cisza i spokój. plaża kamienista ale jest też z możliwością dojazdu autem lub kajakiem pontonem do plaży piaszczystej
M.M.E.D..
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.M.E.D.. » 09.07.2013 15:12

To ile kosztuje kajaczek na dzień jakie ceny w knajpach
forumka.nika
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) forumka.nika » 10.07.2013 21:08

kuras33 napisał(a):ja obecnie jestem w SEVID z rodziną, do plaży 40 metrów. Możliwość dojścia do plaży po przeciwnej stronie 70 metrów. wypożyczalnia kajaków, dobra rakija domowej roboty. cisza i spokój. plaża kamienista ale jest też z możliwością dojazdu autem lub kajakiem pontonem do plaży piaszczystej

jedziemy od 3 do 17 sierpnia, 4 rodziny z dziećmi do jednego domu.
Tez przy plaży.
Mozesz mi powiedzieć jakie są zejscia do wody? Czy od razu głeboko czy płytko przy plaży?
Zaopatrzenie w sklepie możliwe?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Sevid (Marina) Był ktoś ? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone