Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sevid (Marina) Był ktoś ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Spearo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 231
Dołączył(a): 18.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Spearo » 14.04.2013 19:28

Sevid to świetne miejsce pod każdym względem,godne polecenia


:)
===============================
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Obrazek
cabage
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) cabage » 24.04.2013 09:07

A mnie podobają się plaże w Sevidzie. :) Dlatego jadę tam po raz kolejny w tym roku:) Co prawda nie mam małych dzieci i nie potrzebuję łagodnego zejścia do wody, choć ze swoimi przedmówcami co do stromego zejścia do wody się nie zgodzę:). Są skałki i łagodne zejście do wody. Woda tak czysta i przejrzysta że w życiu czystszej wody nie widziałem :) Jak ktoś lubi spokój i ciszę i jedzie na urlop po to by odpocząć z rodziną to jest to miejsce idealne dla niego. Co do śmietników i braku oświetlenia na plaży... Bywa różnie - i jednym to przeszkadza a inni ignorują. Dla mnie gorsze były smrody z portu w SPLICIE :), ale nie o tym mowa. Podsumowując - wszędzie blisko, spokój, cisza przyjemna okolica i ceny w sklepie bez "szału dla portfela".
Być może do zobaczenia w Sevidzie 21.06 - 03.07 :))
forumka.nika
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) forumka.nika » 06.05.2013 13:08

I my w tym roku jedziemy do Sevid, 2 dorosłych i 5-latka.
Juz po zaklepaniu miejsc zobaczyłam że jest to wioska z jednym sklepem i barem, ale z drugiej strony będzie nas tam 4 lub 5 rodzin z dziećmi więc damy rade. Zejście do wody mamy kolo domu i ze zdjęć wyglada na to że jest bardzo łagodne.
Zreszta wszędzie dobrze w gronie przyjaciół.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 06.05.2013 13:30

W tym roku zaryzykowałem rezerwację w Sevidzie. Co prawda niepokoi mnie ta wąska droga dojazdowa, ale mam nadzieję, że korzystna cena, przestrzeń i urocza, nieprzeludniona plaża wynagrodzi mi niedogodności dojazdów i wyjazdów.
forumka.nika
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) forumka.nika » 06.05.2013 13:38

Marek358 napisał(a):W tym roku zaryzykowałem rezerwację w Sevidzie. Co prawda niepokoi mnie ta wąska droga dojazdowa, ale mam nadzieję, że korzystna cena, przestrzeń i urocza, nieprzeludniona plaża wynagrodzi mi niedogodności dojazdów i wyjazdów.

ona wcale nie jest taka wąska i zła, ogladałam tutaj filmik kręcony z auta i nie jest to jakiś koszmar, droga jak u nas na wioskach, no i najważniejsze że asfaltowa
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 06.05.2013 16:14

forumka.nika napisał(a):ona wcale nie jest taka wąska i zła, ogladałam tutaj filmik kręcony z auta i nie jest to jakiś koszmar, droga jak u nas na wioskach, no i najważniejsze że asfaltowa

Podobno miejscami kiepsko z mijaniem.
MaGazynieR
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 24.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaGazynieR » 07.05.2013 12:41

Widzę, że Sevid zrobił się popularny w tym roku (my też jedziemy - na koniec sierpnia)

Pzdr
MGR
forumka.nika
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) forumka.nika » 07.05.2013 13:16

Jak fajnie, że można spotkać innych którzy wybrali Sevid.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 07.05.2013 13:22

MaGazynieR napisał(a):Widzę, że Sevid zrobił się popularny w tym roku (my też jedziemy - na koniec sierpnia)


Na tyle popularny, że już nie tak lekko z miejscami, a i ceny chyba podskoczyły.
cabage
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) cabage » 05.06.2013 08:44

Wąsko jak w całej chorwacji :D

Marek358 napisał(a):
forumka.nika napisał(a):ona wcale nie jest taka wąska i zła, ogladałam tutaj filmik kręcony z auta i nie jest to jakiś koszmar, droga jak u nas na wioskach, no i najważniejsze że asfaltowa

Podobno miejscami kiepsko z mijaniem.
cabage
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) cabage » 05.06.2013 08:47

Zejścia są łagodne i takie że można sobie poskakać ze skałek z brzegu do głębokiej wody :) Info dla lubiących poczuć większy poziom adrenaliny we krwi :)

forumka.nika napisał(a):I my w tym roku jedziemy do Sevid, 2 dorosłych i 5-latka.
Juz po zaklepaniu miejsc zobaczyłam że jest to wioska z jednym sklepem i barem, ale z drugiej strony będzie nas tam 4 lub 5 rodzin z dziećmi więc damy rade. Zejście do wody mamy kolo domu i ze zdjęć wyglada na to że jest bardzo łagodne.
Zreszta wszędzie dobrze w gronie przyjaciół.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.06.2013 12:33

Sevid jest wspaniały ze względu na położenie i urok, który posiada...dla mnie kolejnym atutem jest to, że nic się tam nie dzieje a sklep jest tylko jeden plus budka z samym pieczywem na plaży...w 2011 roku spędziłem tam 22 dni i w przyszłości do Sevidu chętnie powróciłbym... :)
scesu
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) scesu » 21.06.2013 16:11

czy ktoś był w Sevidzie w 2012 roku, bo wybieramy się tam właśnie ze sporą ekipą na początku lipca i ciekawi mnie sprawa sklepów typu supermarket i czy jest więcej niż jedna knajpka do jedzenia:))
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.06.2013 19:01

scesu napisał(a):supermarket i więcej niż jedna knajpka do jedzenia:))

Nie :!:
danka13
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 07.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) danka13 » 25.06.2013 22:30

Byłam w zeszłym roku w Sevid,było naprawdę spoko,fakt po jakimś czasie nas "nosiło" bo cicha to mieścina:),ale co za problem wsiąść w auto i pojechać na wycieczkę:)potwierdzam jest jeden sklep+bar,oraz budki na plaży z pieczywem oraz z owocami.Droga nie jest taka zła ,da się przyzwyczaić,aczkolwiek pierwszy raz jadąc lekko zestresowaliśmy się :).Mieliśmy niezłą miejscówkę ,plaża zaraz pod domem z łagodnym zejściem do wody.Chętnie tam wrócę...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Sevid (Marina) Był ktoś ? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone