Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sevid (Marina) Był ktoś ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anyts
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anyts » 02.03.2009 00:10

seledynka napisał(a):Witam.Zarezerwowałam 2 tygodnie w Sevid (Marina) .Wygląda zachecająco - oczywiście kłade główny nacisk na wode ale to tylko fotki .Był tam ktoś i może doradzić ?



Witam serdecznie.Ja akurat byłam w Sevidzie i w dodatku w tej samej willi do której Ty jedziesz.Willa ta nazywa się Jelena a oto stronka tej willi zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, szkoda że już wpłaciłeś zaliczkę bo jest znacznie taniej bezpośrednio .Apartamenty są dosyć przestronne i czyste.W Twoim apartamencie jest łóżko podwójne no i te w pokoju z aneksem kuchennym -narożnik imitujący skórę trochę mało wygodny ale tak poza tym jest ok.Widok z pokoju masz na morze.Plaża(może za dużo powiedziane)miejsce do poleżenia jest betonowe i tylko dla gości z tego obiektu(wydzielone).Nie ma łagodnego zejścia do morza od razu woda jest do kolan i szybko robi się głęboko.Moja córka miała wtedy 8 lat i nie sprawiało jej to problemu ale dla młodszych dzieci to już coś innego.No i wszęobylskie jeżowce!Koniecznie zabieżcie obuwie do pływania.Właściciele obiektu są bardzo mili ,na stałe mieszkają w Splicie ale na czas wakacji przebywają na miejscu ( gdy odjeżdzaliśmy od Pani otrzymaliśmy butelkę oliwy własnej roboty!)Sama miejscowość jest bardzo mała,właściwie to w niej nic nie było (byłam tam 2 lata temu) oprócz jednego sklepu i niby to restauracji w której to byliśmy tylko raz a z menu wybraliśmy tylko piwo bo na nic więcej nie odważyliśmy się zamówić.Na jedzenie jeżdziliśmy do Mariny (jedzonko niezłe) no ale trzeba zawsze było ruszyć samochód.Warto pojechać do Trogiru Polaków bardzo dużo nawet pan który sprzedawał lody bardzo ładnie mówił po polsku.A jeszcze najważniejsze droga!!!Ten końcowy odcinek drogi proponuję pokonać nie po nie przespanej nocy.Droga jest wąska .Nam przydażyło się trochę pobłądzić.Mało jest znaków no i pojechaliśmy trochę nie tam no i był problem nie mieliśmy gdzie zawrócić (jechaliśmy citroenem C5) musieliśmy cofać pod no dosyć stromą góę efekt spalone sprzęgło.Ale póżniej gdy dotarliśmy na miejsce to następne wyjazdy nie były takie trudne Było ok.
Życzę przyjemnego odpoczynku ,spokoju ne muszę życzyć gdyż będziecie go mieli pod dostatkiem! A następnym razem proponuję zastanowić się nad wyjazdem na wyspę Losijn do miejscowości Mali Losijn byliśmy tam 4 razy i gorąco polecam.
seledynka
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 06.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 24.05.2009 18:41

Witam ponownie dawno tu nie zaglądałam.
anyts - bardzo dziekuje za obszerną odpowiedź w sumie to wychodzi na to że dobry wybór :) jeszcze raz dzieki ....bedziemy szczególnie uważac na droge też jedziemy cytrynką i mam nadzieje że bedziemy mieli więcej szczęscia :) Pozdrówka
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 09.06.2009 09:25

ja w tym roku też do Sevid, byłem w 2003 w Rogoznicy i widziałem to miejsce z daleka - podobało mi się i teraz tam jadę.
W w Malij Losnij byłem raz - fajnie, ale już bym tam nie wrócił.
Wszystko zależy co się komu podoba :wink: :wink: :wink:
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 06.07.2009 14:34

Czy kojarzy ktoś z Was czy można z sevid dojechac do Viniśće i Rogoznicy jakąś boczną drogą, czy trzeba wyjechać na Jadrankę?
agnieszkala1
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkala1 » 06.07.2009 19:39

jarkom napisał(a):Proszę o przybliżenie dlaczego nie Marina?


Witam, bylam w Marinie 2 lata temu, faktycznie ceny kwater ow iele nizsze niz np.w primosten, ale woda faktycznie sredniej czystosci, myslalam ze jestem u nas w Polsce jak zobaczylam wode w porcie.Plaza mala, rozrywki wieczorem zero, miasto ok.21 zamiera,wiec szlismy spac. Dobrze ze mielismy samochod wec jezdzilismy do primosten i okolic. Fakt z tamtad wszedzie blisko.
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 359
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 06.07.2009 23:03

dg napisał(a):Czy kojarzy ktoś z Was czy można z sevid dojechac do Viniśće i Rogoznicy jakąś boczną drogą, czy trzeba wyjechać na Jadrankę?

Trzeba wyjechać na jadrankę.
Pozdrawiam
bary
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bary » 23.06.2010 14:57

Wybieram się wraz z rodzinką do m. Sevid w sierpniu. Zaintersował mnie post anyts dot. villi Jelena tzn. bezposredniego namiaru na włascicieli. Byłbym wdzięczny za namiarki : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
leszek0250
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 09.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszek0250 » 16.01.2011 19:31

z sevidu do VINISCE da sie dojechac drogą szutrową przerobilem ją w 2010 roku...
wyjeżdza sie miedzy ljublievą a vinisce
o ile dobrze pamietam ok 8km
droga moze nie rewelacyjna ale "normalna " osobówka" da rade
MARTYNKA2001
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 15.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARTYNKA2001 » 24.04.2012 08:52

Witam.
W tym roku urlop spędzimy w Sevid. Czy ktoś się tam wybiera w wakacje???
Pozdrawiam
ktat
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 05.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ktat » 21.03.2013 10:52

Witam,
ja mam ofertę fajne kwaterki w Sevid tylko nie wiem czy jest sens , jedziemy 8-17.08 4 osoby dorosłe plus 2 dziewczynki 7 letnia i 1,5 roczna
są tam plaże przystosowane dla takich dzieci , ewentualnie jakiś bar coby wieczorem nie siedzieć tylko w pokoju ?
Pozdrawiam
MARTYNKA2001
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 15.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARTYNKA2001 » 21.03.2013 14:09

Spędziliśmy poprzednie akacje właśnie w Sevid. Cicha, spokojna mała miejscowość. Jest bar z przyzwoitymi cenami i dobrymi posiłkami oraz market. Na plaży stoi sklepik "Tesco" :mrgreen: z pysznym pieczywem i pizzą z pieca. Plaże są żwirkowe oraz z płyt betonowych. Z Sevid jest bardzo blisko do większych miejscowości gdzie można się udać na zakupy oraz pozwiedzać.
Wrażenie ogólnie pozytywne, ale jednak nie ma to jak Razanij :hut:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.03.2013 14:13

Sevid miodzio...chyba lepszy jak Razanj ale to kwestia gustu :wink:
MARTYNKA2001
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 15.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARTYNKA2001 » 21.03.2013 14:37

Dokładnie - kwestia gustu...
W Rażanij mieliśmy 100 razy lepszy apartament niż w Sevid i pewnie to też ma wpływ na moją ocene. Do Rażanij w tym roku jedziemy 3 raz i już nie mogę się doczekać.
ktat
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 05.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ktat » 21.03.2013 14:42

a sprzedacie jakieś namiary ?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
draka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) draka » 08.04.2013 14:00

Ja byłam w zeszłym roku w Sevidzie i ... nie polecam. Jak ktoś już wspomniał zejścia do wody dosyć strome i śliskie. Z małymi dzieciakami to niestety jest problem, za każdym razem trzeba było wprowadzać i wyprowadzać dzieci do wody. Fakt jak ktoś lubi ciszę i spokój to odpowiednie miejsce. Wieczorami na plaży ciemno ( nie ma latarni ) więc spacer kiepski.Oświetlona jest tylko główna droga przez wioskę .Tak naprawdę to o godz. 22 zamiera tam życie i chyba wszyscy idą spać. Brak na plaży koszy na śmieci , co niestety jest problemem. Przy głównej drodze duże kontenery ( metalowe) na śmieci ( często nie opróżniane kilka dni a w takiej temperaturze to koszmar przejść koło takiego śmietnika). Ogólnie wszystko robi wrazenie zaniedbanego. Droga do sevidu dość stroma i kręta, ale da się przeżyć zjazd i wjazd. Choć zdarzają się niebezpiecznesytuacje , gdy nagle zza zakrętu wyjeżdza auto a Ty nie masz pobocza aby się schować , więc trzeba się cofać do jakiejś zatoczki. Reasumując - widoczki ładne ( ale w CRO wszędzie pięknie), plaże jak dla mnie nieciekawe, jako miejscowość turystyczna moim zdaniem zaniedbana... baza wypadowa ok - do Trogiru, wodospady KRKA.
Ja po raz drugi na odpoczynek do Sevidu się nie wybiorę i nikomu nie będę polecać , ale jak ktoś na forum napisał - każdemu odpowiada coś innego.
Ale życzę przyjemnych i udanych wakacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Sevid (Marina) Był ktoś ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone